GROHE dušo kolekcijos

SPA

Susikurkite savo SPA stiliaus patirtį – rinkitės GROHE F-digital Deluxe ir AquaSymphony. Šie modernaus dizaino dušai sužadins visus jūsų pojūčius ir pavers jūsų vonios kambarį nuostabia erdve, kad galėtumėte atsipalaiduoti fiziškai, emociškai ir dvasiškai.

POTINKINĖMS DUŠO SISTEMOMS

Leiskite sau prabangą susikurti svajonių dušą rinkdamiesi iš plataus potinkinių termostatinių maišytuvų ir GROHE lietaus galvų asortimento.

VIRŠTINKINĖMS DUŠO SISTEMOMS

GROHE virštinkinės dušo sistemos padeda įgyvendinti visas jūsų vonios kamabrio idėjas. Be vargo atnaujinkite turimą dušą arba įsirenkite naują dušo sistemą.

RANKINIAI DUŠAI IR DUŠO KOMPLEKTAI

Mūsų rankinių dušų kolekcijoje dera apdovanojimus pelnęs dizainas, naujausios technologijos ir aukščiausios klasės medžiagos. Dušai su GROHE EcoJoy technologija parodo mūsų atsakomybę gamtai ir padeda kasdien taupyti vandens išteklius besimėgaujant maudymosi malonumais.

GROHE DUŠŲ SROVĖS

RINKITĖS ĮVAIROVĘ – ATSIGAIVINKITE ARBA ATSIPALAIDUOKITE

Unikalus dušo galvos dizainas tiksliai paskirsto vandenį į kiekvieną purkštuką, kad sukurtų tolygią srovę. Kad ir kokį srovės režimą pasirinksite – normalų, šampano purslų, tyrą srovę, galingąją, lietaus arba masažo, – visas jūsų kūnas patirs nuostabių pojūčių. Naujieji srovės režimai – GROHE PureRain, GROHE Bokoma ir ActiveRain – yra naujausi pažangios GROHE DreamSpray technologijos pavyzdžiai.

RAIN SPRAY

RAIN LIETAUS SROVĖ

Ši plati ir prabangi srovė maloniai užlieja odą švelniais tarsi lietus lašais. Ji atkartoja šiltą vasaros lietų ir tolygiai apgaubia visą jūsų kūną.

PURERAIN SPRAY

PURERAIN SROVĖ

Naujoji, patobulinta Rain lietaus srovė, sudaryta iš mažų ir didelių lašelių, paverčia prausimąsi po dušu dar malonesniu.

ACTIVERAIN SPRAY

ACTIVERAIN SROVĖ

Pažangi ir intensyvi vandens srovė, kuri atpalaiduoja įsitempusius raumenis ir puikiai išskalauja iš plaukų šampūną.

SMARTRAIN SPRAY

SMARTRAIN SROVĖ

Visi mūsų unikalios Rain srovės privalumai, tik mažesnis vandens srautas. Išmanus srovės režimas, naudojantis mažiau vandens, bet suteikiantis absoliutų prausimosi po dušu malonumą.

JET SPRAY

JET SROVĖ

Koncentruota apskrita srovė, užliejanti gaivinančiu vandens pliūpsniu. Puikiai tinka pastimuliuoti odai arba išplauti voniai ar dušo kabinai.

PURE SPRAY

PURE SROVĖ

Viską pasako pavadinimas – Pure, tyra. Tai tyra vandens srovė, tekanti iš dušo galvos centro, panaši į gaivų kalnų upelį.

WATERFALL SPRAY

WATERFALL SROVĖ

Itin platus snapas sukuria malonų krioklį jūsų vonios kambaryje.

DRIZZLE SPRAY

DRIZZLE DULKSNOS SROVĖ

Tai gaivinanti vėsaus vandens dulksna, panaši į pajūrio vėjo plaikstomus purslus.

MASSAGE SPRAY

MASSAGE SROVĖ

Pulsuojanti, į masažą panaši srovė. Švelniai, bet energingai masažuoja visą kūną.

TRIOMASSAGE SPRAY

TRIOMASSAGE SROVĖ

Populiariosios Bokoma srovės ir dviejų masažo srovių kombinacija pamasažuoja kūną nuo galvos iki kojų.

BOKOMA SPRAY

BOKOMA SROVĖ

Aštuoni purkštukai sukuria dinamišką, kvėpuojančią srovę, kuri atpalaiduoja įtampą masažuodama kūną lyg pirštų galiukais.

CHAMPAGNE SPRAY

CHAMPAGNE SROVĖ

Prisotinta oro, kad lašeliai būtų dar didesni ir švelnesni. Didesnis oro kiekis reiškia, kad prausiantis po šia malonia, švelnia srove sunaudojama mažiau vandens.