EURO CERAMIC

Pagal mano gyvenimo būdą

Su GROHE Euro Ceramic kolekcija susikurkite vonios kambarį, kuris visiškai atitinka jūsų stilių ir gyvenimo būdą. Išskirtinės formos ir platus keramikos dydžių pasirinkimas užtikrina, kad būtų dar lengviau susikurti praktiško ir patogaus vonios kambario dizainą. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų ir sukurta atsižvelgiant į jūsų gyvenimo būdą, Euro Ceramic kolekcija turi viską, ko reikia smagiam ir funkcionaliam vonios kambariui, kuriuo džiaugsis visa šeima. Be to, išskirtinio Euro Ceramic stiliaus gaminių galima įsigyti už labai patrauklią kainą.

Raskite artimiausią saloną

Patirkite Euro Ceramic

Nepriekaištingi deriniai

Euro Ceramic dizainas puikiai dera prie keturių mūsų klasikinių maišytuvų kolekcijų: Eurosmart, Eurosmart Cosmopolitan, Eurostyle ir Eurostyle Cosmopolitan. Būkite ramūs – visi maišytuvai nepriekaištingai tiks prie vonios kambario keramikos ir veiks tobulai. Net vandens nuleidimo mygtukus ir aksesuarus galite rinktis iš kolekcijų, papildančių Euro Ceramic stilių. Lengvai derinamas, paprastas dizaino sprendimas.

Raskite tobulą derinį

Dydžių ir stiliaus pasirinkimas

GROHE Euro Ceramic kolekcijoje rasite praustuvų, klozetų ir bidė, kurių dizainas palengvina vonios kambario interjero kūrimą. Rinkitės iš kompaktiškų praustuvų mažoms patalpoms ir didelių modelių pagrindiniam vonios kambariui. Rinkinės standartinį klozetą arba erdvę taupantį pakabinamą. Visi vonios keramikos kolekcijos gaminiai ne tik puikiai dera tarpusavyje, bet ir su keturiomis mūsų žalvarinių gaminių serijomis. Kuriant vonios kambarį su Euro Ceramic, nė viena smulkmena nebus atsitiktinė.

Pažangios funkcijos

Euro Ceramic kolekcijoje GROHE pritaikė savo prekių ženklui būdingas inovacijas dizaino ir inžinerijos srityje, todėl šios serijos prekės yra praktiškas pasirinkimas, idealiai tinkantis visai šeimai. Pasirenkamos higienos savybės, tokios kaip PureGuard danga ir unitazo dizainas su bekrašte technologija užtikrina paprastą keramikos valymą ir neleidžia kauptis nešvarumams bei bakterijoms, o galinga Triple Vortex Flush nuleidimo sistema garantuoja, kad naudotis klozetu bus patogu. Lėtaeigiai dangčiai apsaugo pirštus, o Quick Release sistema palengvina valymą.

Galerija

WC

Wall hung WC set
Euro Ceramic
Wall hung WC set
39554000
€ 532,00
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Wall hung WC set
Euro Ceramic
Wall hung WC set
39693000
€ 512,00
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM

GROHE Technologijos

PUREGUARD DANGA

IŠLIEKA SPINDINČIAI BALTA – NESIKAUPIA NEI BAKTERIJOS, NEI NEŠVARUMAI

TRIPLE VORTEX FLUSH SISTEMA

TRIGUBA GALIA: ŠVARU IR TYLU

BEKRAŠTĖ TECHNOLOGIJA

BAKTERIJOMS NĖRA KUR SLĖPTIS

LĖTAEIGIS DANGTIS

LĖTAS IR TYLUS

LENGVAI NUIMAMA SĖDYNĖ

LENGVA NUIMTI – PAPRASTA VALYTI

Brošiūra

Perfect Match