GROHE Keramika

DERANČIOS FORMOS IR FUNKCIJOS

Nuo šiol kasdien galite džiaugtis puikiu GROHE dizainu ir kokybe savo vonios kambaryje, pasirinkę naująsias GROHE Ceramics vonios kambario keramikos kolekcijas. Pagaminta remiantis GROHE inžinerinės patirties istorija ir mūsų patronuojamosios įmonės LIXIL vonios kambario įrangos žiniomis, GROHE Ceramics siūlo puikų stilių, funkcionalumą, ilgaamžiškumą ir palengvina darnaus vonios kambario dizaino kūrimą. Čia rasite platų vonios kambario keramikos variantų pasirinkimą – nuo įvairių dydžių praustuvų ir bidė iki klozetų, pagamintų iš geriausių medžiagų ir su GROHE kokybės ženklu.

Darnus vonios kambario dizainas

Platus dailių praustuvų asortimentas

Atraskite naujuosius ant stalviršio montuojamus praustuvus iš Essence ir Euro Ceramic kolekcijų. Jie gali būti montuojami į sieną ir puikiai tinka kuriant grožiui puoselėti skirtą vonios kambario kampelį. Abi kolekcijos turi platų dydžių ir kainų pasirinkimą, kad jums būtų kuo paprasčiau priimti tinkamiausią sprendimą.

Sužinoti daugiau apie Essence

Derančios formos ir funkcijos

Siekiame, kad net smulkmenos būtų tobulos. Štai kodėl sukūrėme Perfect Matches – pagalbiniką toburai derančių produktų pasirinkimui.

Raskite tobulą derinį

Patrauklios technologijos

Galbūt iš pirmo žvilgsnio to ir nesimato, tačiau mūsų keramika sukurta taikant pažangiausias technologijas.


Atraskite naujausias GROHE technologijas

GROHE technologijos

GROHE keramikos kolekcijos

Cube

Drąsus stiliaus pareiškimas

Sužinoti daugiau apie Cube

Essence

Tyriausia grožio forma

Sužinoti daugiau apie Essence

Euro

Pagal mano gyvenimo būdą

Sužinoti daugiau apie Euro

Bau

Universalumas moderniam gyvenimui

Sužinoti daugiau apie Bau