<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

RAINSHOWER ICON

Tvirtas stiliaus pareiškimas.

Naujosios kartos Rainshower Icon yra drąsiausias stiliaus pareiškimas. Apdovanojimų pelnęs dizainas lemia unikalią dušo sąveiką su vandeniu, mesdamas iššūkį vientisos dušo galvos formai. Aureolės formos purškimo paviršius su idealiai sulygiuotais purkštukais ir GROHE DreamSpray technologija sukuria plačią ir tankią srovę.

Produktų asortimentas

Patirkite

GROHE Rainshower Icon

Rainshower dušo sistemose svarbiausi puikaus dušo elementai susijungia su aibe kitų pranašumų, suteikiančių dar daugiau patogumo ir malonumo. Visi GROHE termostatiniai maišytuvai sukurti taikant patį jautriausią termometrą – žmogaus odą. Mūsų aukščiausios klasės dušo sistemos garantuoja, kad jūsų kūnas ir siela patirs malonumą, prausiantis šiuo reguliuojamu rankiniu dušu, ir kad netrukus visa jūsų šeima įsitikins šio naujo požiūrio į hidroterapiją pranašumais.

Rainshower® WaterColours Spring Collection

Rainshower WaterColours Spring Collection serija

Šešių spalvų GROHE Rainshower WaterColours Spring Collection serija yra greitas ir smagus būdas atnaujinti savo vonios kambarį. GROHE Rainshower WaterColours Spring Collection pakylėja apdovanojimų pelniusią aureolės formos Rainshower Icon dušo galvą į aukštesnį lygį. Tiksli purkštukų inžinerija ir GROHE DreamSpray technologija užtikrina, kad centrinių purkštukų srovės susilietų ir sukurtų tankų srautą bei idealią Rain srovę.

Rainshower® WaterColours Natural Collection

Rainshower WaterColours Natural Collection serija

Rainshower WaterColours Natural Collection serija yra naujoji apdovanojimų pelniusios GROHE Rainshower Icon kolekcijos dalis. Atidžiai parinkome šešias natūralias spalvas – nuo Sheer Marble iki Misty Slate, – ir sukūrėme naująją paletę, puikiai derančią prie populiariausių interjero dizaine naudojamų medžiagų ir padėsiančią sukurti darnią vonios kambario estetiką.