SENSORINIAI MAIŠYTUVAI: PLAUKITE RANKAS NEPRISILIESDAMI

Kai plaunate rankas naudodami įprastą maišytuvą, turite jį paliesti nešvariomis rankomis, kad paleistumėte vandenį, todėl ant rankenėlės lieka jūsų mikrobų, bakterijų ir virusų. Jutikliu valdomi automatiniai maišytuvai yra puiki alternatyva, kad rankų plovimas taptų higieniškesnis, ypač namų ūkiuose, kuriuose gyvena keletas žmonių. Kadangi maišytuvas valdomas infraraudonųjų spindulių jutikliu, jo nereikia liesti, todėl apribojamas mikrobų ir bakterijų plitimas.

HIGIENIŠKAS RANKŲ PLOVIMAS NAUDOJANT INFRARAUDONAISIAIS SPINDULIAIS VALDOMUS MAIŠYTUVUS

GROHE maišytuvai su infraraudonųjų spindulių jutikliu siūlo visiškai kitokį rankų plovimą. Jutiklis aptinka, kai prie jo artėja jūsų rankos, ir automatiškai įjungia vandens srautą. Jei maišytuvo jutiklis nebeaptinka judesio, vandens srovė automatiškai išjungiama.

Dėl to GROHE maišytuvais ne tik lengva naudotis, bet jie visiškai higieniški. Naudodamiesi maišytuvu nešvariomis rankomis paliekate ant jo bakterijų, kurios paskui patenka ant kito žmogaus rankų. Maišytuvo valdymas neprisiliečiant padeda to išvengti.

SAUGUS DIZAINAS IR HIGIENIŠKAS VALYMAS

Kurdama maišytuvo dizainą, GROHE komanda siekė užtikrinti kuo higieniškesnį procesą. Vandens srauto įjungimas neprisiliečiant buvo optimizuotas, kad šaltas ir karštas vanduo idealiai susimaišytų. Taip pat iki minimumo sumažinome ertmes maišytuvo viduje, kur vanduo sąveikauja su oru, kad sumažintume bakterijų, tokių kaip legionelės, dauginimosi pavojų.

Šie juktikliniai maišytuvai turi papildomų funkcijų, užtikrinančių dar didesnę higieną, pavyzdžiui, reguliarų automatinį praplovimą, kad būtų išvengta vandens užsilaikymo. Be to, jutiklį galima laikinai išjungti, kai valote maišytuvą, pavyzdžiui, kai termiškai jį dezinfekuojate arba įjungiate valymo režimą. O kadangi maišytuvas liečiamas retai, jį valyti irgi galima rečiau nei įprastą maišytuvą.

PATOGUS INFRARAUDONAISIAIS SPINDULIAIS VALDOMO MAIŠYTUVO NAUDOJIMAS

Automatiniai GROHE maišytuvai yra ne tik higieniški, bet ir patogūs naudoti. Galima iš anksto pasirinkti vandens temperatūrą ir, kai maišytuvas suaktyvinamas jutikliu, pradeda tekėti norimos temperatūros vanduo.

Naudojant labai jautrius jutiklius, rankų judesiai aptinkami akimirksniu ir paleidžiamas vandens srautas. Infraraudonųjų spindulių jutiklis taip pat nustato, kai atitraukiate rankas nuo maišytuvo, ir automatiškai sustabdo vandens srautą.

PAPRASTAS SURINKIMAS IR MONTAVIMAS

GROHE jutiklinius maišytuvus galima reguliuoti neturint jokių santechnikos žinių, tiesiog naudojant pasirenkamą nuotolinio valdymo pultą arba, kai kuriems modeliams, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio programą. Taip pat galite pakeisti iš anksto nustatytą jutiklio jautrumą ir tai, kiek laiko vanduo turėtų tekėti po to, kai jutiklis nebeaptinka judesio. Vandens temperatūrą taip pat galima reguliuoti rankiniu būdu, naudojant svirtį maišytuvo šone.

Baterijomis valdomiems modeliams reikia labai mažai priežiūros. Itin ilgaamžės baterijos tarnauja apie septynerius metus, kai maišytuvas yra naudojamas vidutiniškai 150 kartų per dieną.

INOVACIJOS IR KOKYBĖ: AUTOMATINIAI GROHE MAIŠYTUVAI

GROHE siūlo įvairaus dizaino jutiklinių maišytuvų, tinkamų visiems vonios kambario stiliams. Jų grakštus ir modernus dizainas nepriekaištingai įsilieja į jūsų vonios kambario interjerą. Infraraudonaisiais spinduliais valdomi maišytuvų yra GROHE Bau, Eurosmart, Essence ir Cube kolekcijose, todėl dabar dar paprasčiau susikurti vientisą vonios kambario dizainą.

Galite pasikliauti pažangiais GROHE jutikliniais maišytuvais. Visi GROHE jutikliniai maišytuvai yra gaminami Vokietijoje, todėl nusipelno kokybės ženklo Made in Germany (Pagaminta Vokietijoje). Mūsų gaminiai yra itin patvarūs ir net po daugelio metų veikia taip puikiai, kaip tą dieną, kai juos sumontavote. Štai kodėl GROHE savo gaminiams suteikia 5 metų garantiją.

Mūsų produktai

Bau Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2"
with mixing device and temperature limiter
36451000
€ 288,83 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36327001
€ 461,12 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Eurosmart Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" L-Size
with mixing device and adjustable temperature limiter
36422000
€ 582,28 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Euroeco Cosmopolitan E
Infra-red electronic basin tap without mixing device
36271000
€ 362,41 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Essence E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36445000
€ 738,69 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Eurocube E
Infra-red electronic basin mixer 1/2" with mixing
device and adjustable temperature limiter
36441000
€ 919,26 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM