SmartControl Concealed

NEMATOMI POTINKINĖS SISTEMOS PRANAŠUMAI

Susikurkite dušo zoną su išmania, plokščio dizaino GROHE SmartControl Concealed potinkine sistema, kad valdytumėte savo dušą spustelėję ir pasukę mygtuką. Ši plokščio ir glotnaus SmartControl Concealed dizaino virštinkinė maišytuvo dalis skirta tiksliai valdyti vandens srovei, be to, ją labai paprasta valyti. Šią sistemą galima pritaikyti plačiam viršutinių ir rankinių dušų asortimentui, todėl dizaino galimybės yra neribotos.

Triguba galia

MAKSIMALIAI FUNKCIONALI LIETAUS GALVA

DAR GILESNIS ATSIPALAIDAVIMAS:
GROHE PURERAIN SROVĖ

GALINGA IR GAIVINANTI SROVĖ:
GROHE ACTIVERAIN

Patirkite SmartControl Concealed

Plokščias, grakštus dizainas

Valdymo sistema SmartControl Concealed su vos 10 mm gylio sienine plokšte ir tik 43 mm atstumu iš sienos išsikišančiu mygtuku taupo erdvę ir užtikrina maksimalų funkcionalumą. Be to, SmartControl Concealed turi integruotą sandarinimo sistemą, vadinasi, vandens nepritekės už virštinkinės dalies.

Patogiausias valdymas

Su SmartControl Concealed sistema galima valdyti net tris dušo galvas. SmartControl Concealed sistema, montuojama su GROHE Rapido SmartBox, gali turėti iki trijų SmartControl vožtuvų, taip pat termostatą ar maišytuvą, kad galėtumėte ta pačia sistema valdyti dvi viršutinio dušo galvas ir vieną rankinį dušą.

Integruotas srauto reguliavimas

Su SmartControl Concealed galite ne tik valdyti vieną arba dvi dušo galvas. Sistemoje integruota vandens srauto reguliavimo funkcija leidžia pasirinkti norimą srauto stiprumą. Spustelėję mygtuką paleisite vandenį tekėti arba sustabdysite, o sukdami reguliuosite vandens srautą. Valdymą supaprastina intuityvūs, lengvai suprantami simboliai.

SmartControl maišytuvai

GROHE SmartControl Concealed potinkiniai maišytuvai sujungia SmartControl sistemą ir rankinio maišytuvo technologiją. Galima rinktis vieną, du arba tris valdymo mygtukus, o maišytuvo kasetės turi integruotus nešvarumų filtrus, užtikrinančius ilgaamžiškumą ir paprastą priežiūrą.

Įvairaus dizaino pasirinkimas

Kurdami SmartControl Concealed neapsiribojome funkcionalumu – ištobulinome ir estetiką. Ši virštinkinė maišytuvo dalis gali būti apskrita arba kvadratinė, su chromuota apdaila arba modernia Moon White spalvos akrilinio stiklo apdaila.

Formos ir funkcionalumo dermė

Kad ir kokios patirties norite – prausimosi po stimuliuojančia srove arba šilto lietaus glėbio, – GROHE Rainshower 310 SmartActive viršutinis dušas perduoda vadeles jums į rankas.

 • Naujoji, patobulinta GROHE PureRain lietaus srovė, sudaryta iš mažų ir didelių lašelių, suteikia dar malonesnės prausimosi po dušu patirties.
 • GROHE ActiveRain – tai energinga srovė, gerai išskalaujanti šampūną ir stimuliuojanti galvos odą, kurią sukuria kitokios formos purkštukai.
 • GROHE StarLight – tai chromuota, spindinti dušo galvos apdaila.
 • NAUJIENA: kaip alternatyvą chromuotai dušo galvos apdailai, galite rinktis nuostabųjį šiuolaikiškos Moon White spalvos akrilinį stiklą.
 • Patobulinti purkštukai su SpeedClean kalkių nuosėdų šalinimo sistema.

GROHE SmartControl apžvalga

 • Plona sieninė plokštė – tik 10 mm aukščio, didžiausias išsikišimas su mygtuku – 43 mm
 • Maloniausia prausimosi patirtis su GROHE SmartControl: spustelk, pasuk, prauskis
 • Galimas virštinkinės dalies pasvirimas iki 6°. Galima komplektuoti su vonios sifonu su vandens pripildymo snapu ir persipylimo anga
 • Nedidelės sieninės plokštės – kvadratinės plokštės kraštinės ilgis, o apskritos skersmuo – tik 158 mm
 • QuickFix sieninė tvirtinimo sistema – tai paslėpti tvirtinimai, tarpinė ir sandarinimas
 • Galima rinktis maišytuvą arba termostatą
 • 38° C SafeStop apsaugos nuo nuplikymo mygtukas (termostatuose)
 • Termostatui galima rinktis 43° C temperatūros ribotuvą
 • Visos plokštės yra metalinės
 • Termostatai su GROHE TurboStat technologija užtikrina pastovią vandens temperatūrą ir saugų bei patogų naudojimą
 • Galima rinktis su uždarymo sklendėmis

Įvairaus dizaino pasirinkimas

Kurdami SmartControl Concealed neapsiribojome funkcionalumu – ištobulinome ir estetiką. Ši virštinkinė maišytuvo dalis gali būti apskrita arba kvadratinė, su chromuota apdaila arba modernia Moon White spalvos akrilinio stiklo apdaila.

Produktų asortimentas