GROHE kompanija

GROHE yra pasaulyje pirmaujanti santechnikos įrangos gamintoja ir pasaulinis prekių ženklas, kuriantis pažangią vandens valdymo įrangą.

GROHE jau daugelį dešimtmečių vadovaujasi tomis pačiomis prekių ženklo vertybėmis – technologine pažanga, kokybe, dizainu ir tvarumu, – kurios iliustruoja GROHE tikslą suteikti vartotojams geriausią patirtį ir skleisti vandens teikiamą džiaugsmą. Visą projektavimo, inovacijų ir dizaino kūrimo veiklą GROHE vykdo Vokietijoje, todėl visi gaminiai žymimi kokybės ženklu „Pagaminta Vokietijoje“, o pirkėjų pasitikėjimas prekių ženklu ir toliau stiprėja. Visose GROHE gamyklose naudojama ypatingo tikslumo gamybos inžinerija, užtikrinanti atitiktį visada aukštiems GROHE standartams. Tokiu būdu GROHE užtikrina, kad visi gaminiai atitiktų aukštus meistriškumo ir funkcionalumo reikalavimus.

Vien per pastaruosius dešimt metų GROHE sėkmę patvirtino daugiau nei 240 dizaino ir inovacijų srities apdovanojimų, taip pat vieta „2015 m. tvariausių Vokietijos bendrovių“ trejetuke. GROHE gaminiai naudojami daugybėje aukšto lygio pastatų visame pasaulyje, o tai reiškia, kad architektai, dizaineriai ir projektuotojai teikia pirmenybę mūsų prekių ženklui.

2014 m. GROHE tapo „LIXIL Group Corporation“, Tokijo vertybinių popierių biržoje viešai kotiruojamos bendrovės, dalimi. LIXIL yra pasaulinė santechnikos pramonės rinkos lyderė, taip pat Japonijoje pirmaujanti statybinių medžiagų ir paslaugų teikėja.

Mūsų prekių ženklo vertybės

Kokybė, technologijos, dizainas ir tvarumas. Tai yra keturios kertinės vertybės, atspindinčios mūsų pasiryžimą kurti išskirtinę patirtį teikiančius gaminius. Mes nustatėme sau itin aukštus standartus, kad kiekvieną kartą įjungę GROHE maišytuvą ar įžengę į GROHE dušą pajustumėte skirtumą.

GROHE Headquarter in Düsseldorf

GROHE Group svetainė

Apsilankykite GROHE Group svetainėje, kur rasite įdomių faktų ir duomenų apie bendrovę, taip pat informacijos investuotojams, spaudai ir tiekėjams bei naujienų apie tarptautinius projektus.