Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE Garantija

GROHE 2+ metų gamintojo garantija

GROHE produktai yra sukurti atsižvelgiant į vizualią išvaizdą bei technologijų panaudojimą, o už kokybę visada garantuojame. Įsigydami GROHE gaminius jūs investuojate į puikiai subalansuotą produktą kokybės, technologijų ir dizaino atžvilgiu, sukurtą naudojant tvarios gamybos principus.

Pagal toliau išdėstytas nuostatas ir sąlygas GROHE suteikia garantiją visiems GROHE prekės ženklo produktams, kuriuos įsigijo galutinis vartotojas ir kurie pažymėti kaip gaminiai su GROHE 2+ metų gamintojo garantija.

Produktų registracija norint gauti pratęstą garantijos laikotarpį

5 metų gamintojo garantija

Aukštos kokybės medžiagos ir naujausi gamybos metodai derinami su pažangiausiomis technologijomis, kurios užtikrina produktų darbą daugelį metų. Tai atsispindi mūsų suteikiamoje 5 metų gamintojo garantijoje.

Mes užtikriname, kad suteiksime jums geriausias garantinio aptarnavimo paslaugas. Reikalingo remonto ar produkto pakeitimo atveju atliksime sutartas paslaugas kartu su jums patikėtu specializuotu montuotoju.

Mėgaukitės jums teikiamu patogumu ir puikiu funkcionalumu. Teikiama garantija užtikrina, kad galite pasitikėti GROHE produktais.

Visos garantijos sąlygos
10 metų garantija

Papildoma 10 metų gamintojo garantija

Išskirtinė nauda tiek jums, tiek jūsų klientams dėl šiosPratęstos 10 metų gamintojo garantijos (taikoma produktams, pagamintiems po 2013 m. kovo 1 d.). Garantija skirta įmontuojamiems bakeliams (solo) ir bakeliams mūsų montavimo sistemoje Rapid SL, Uniset ir Rapid Pro, Rapido ir Non-Rapido įrenginiams.

Ypač tiems produktams, kurie atlieka esminę funkciją ir yra montuojami už sienos, gamintojo garantija yra itin svarbi. Dėl to kokybės, inovacijų ir technologiniu atžvilgiu galite likti ramūs pasirinkdami GROHE prekės ženklo produktus.

Visos garantijos sąlygos