GROHE Garantija

2 +1 metų gamintojo garantija

GROHE produktai yra pažangūs ir novatoriški, o jų aukšta kokybė visada garantuota. Visi GROHE produktai pasižymi tobula kokybės, technologinės pažangos, dizaino ir tvarių gamybos principų pusiausvyra.

GROHE suteikia garantijos paslaugas galutiniam vartotojui pagal toliau nurodytas sąlygas visiems produktams su GROHE prekiniu ženklu, kurie pažymėti kaip gaminiai, kuriems taikoma Grohe 2 metų gamintojo garantija.

Užregistravę savo produktą mūsų svetainėje pratęskite garantija papildomais vieneriais metais.

5 metų gamintojo garantija

GROHE suteikia garantijos paslaugas galutiniam vartotojui pagal toliau nurodytas sąlygas visiems produktams su GROHE prekiniu ženklu, kurie pažymėti kaip gaminiai, kuriems taikoma GROHE 5 metų gamintojo garantija.

Užregistruokite savo produktą ir pratęskite garantiją vieneriais papildomais metais.

Garantijos sąlygos
10 Years Warranty

10 metų gamintojo garantija

Jums ir jūsų klientams suteikiama 10 metų gamintojo garantija (taikoma produktams pagamintiems po 2013 m. kovo 1 d.) potinkiniams bakeliams (solo) ir mūsų potinkiniams rėmams Rapid SL, Rapid SLX, Uniset ir Rapid Pro, taip pat mūsų Rapido ir Non-Rapido potinkiniams įrenginiams.

Gamintojo garantijos suteikiamas saugumas yra būtinas, ypač gaminiams, kurių funkcija yra ypač svarbi vonios kambaryje ir slepiasi sienoje. Ji suteikia jums jausmą, kad priėmėte teisingą sprendimą pasitikėdami GROHE kokybe, inovacijomis ir technologiniais sprendimais.

Garantijos sąlygos

Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

UAB "AUARTA"
Tel: +370 678 28267
el. paštas: servisas@auarta.lt
www.auarta.lt