Vonios kambario aksesuarai

Ištobulinkite vonios kambario dizainą iki smulkmenų su GROHE aksesuarais. Plačiame GROHE aksesuarų asortimente rasite rafinuotų detalių, papildysiančių jūsų mėgstamą stilių, kad ir koks jis būtų.

Nuo rankšluosčių kabyklų ir muilo dozatorių iki tualeto šepečių ir chalatų kabliukų – GROHE pasirūpino net menkiausiomis detalėmis. Nebeieškokite – jau radote dailiausio dizaino, itin funkcionalių aksesuarų, kurie ilgam pagražins jūsų vonios kambarį.

Selection

Kruopščiai sumodeliuotuose, organiškų formų GROHE Selection serijos aksesuaruose dera grožis ir funkcionalumas. Rafinuoti Selection aksesuarai puikiai tinka prie GROHE Plus, Essence ir Lineare serijų gaminių, o iš dešimties skirtingų spalvų paprasta išsirinkti tą, kuri įneša daugiausia elegancijos.

Selection

Selection Cube

Selection Cube serijos aksesuarai pasižymi dinamiška estetika ir griežtomis, kubizmui būdingomis linijomis, kurios tobulai papildo modernų, aiškių formų dizainą.

Selection Cube

Essentials

Aiškių linijų, modernus, praktiškas ir universalus dizainas. Essentials aksesuarai įneš gyvybės į bet kurį vonios kambarį.

Essentials

Essentials Cube

Dėl elegantiškų, kubizmo įkvėptų siluetų Essentials Cube serijos kolekcija nepriekaištingai tinka moderniam, minimalistiniam vonios kambariui.

Essentials Cube

Essentials Authentic

Klasikinis stilius yra nepavaldus laikui, todėl Essentials Authentic kolekcija geriausiai tinka rafinuoto, tradicinio stiliaus vonios kambariui.

Essentials Authentic

Bau Cosmopolitan

Įneškite harmonijos į bet kurį vonios kambario planą su Bauhauzo stiliaus įkvėpta Cosmopolitan aksesuarų kolekcija. Šios minimalistinio stiliaus serijos aksesuarai puikiai dera prie visų GROHE Bau maišytuvų, į vonios kambarį įnešdami pusiausvyros ir ramybės.

Bau Cosmopolitan

Vonios kambario spalvos

Gal norite ko nors kito nei chromas? Ką manote apie aukso, sidabro, rožinio aukso ar tamsiai pilkos spalvos aksesuarus? Jeigu jie jums patinka, tuomet rinkitės GROHE. Mūsų pasiūloje gausu įvairių spalvų ir dangų praustuvų maišytuvų, dušo sistemų ir aksesuarų. Susikurkite vonios kambarį pagal savo skonį, stilių ir mėgstamas spalvas.

GROHE Colors