Euphoria Cube

Aiškios geometrinės formos.

Jei žavitės minimalistiniu vonios kambario dizainu, rinkitės Euphoria Cube, kurio stilistikoje vyrauja kvadratinės ir stačiakampės formos bei naujausios GROHE technologijos. Aiškus rankinio dušo siluetas ir moderni estetika atkartoja santūrią viršutinio dušo galvos formą šioje subtilioje kolekcijoje, kuri vonios kambario dizainą papildo aiškiomis geometrinėmis formomis. Kad galėtumėte praustis po jaudinančia Rain srove, Euphoria Cube dušuose įdiegėme GROHE DreamSpray technologiją. Metalinis Euphoria Cube korpusas ir liaunas stačiakampis siluetas įkūnija paprastumo grožį ir santūrų dizainą, kurį vainikuoja tobulos technologijos. Linijomis išdėstyti purkštukai atkartoja aiškią, architektūrišką korpuso formą ir suteikia dizainui pusiausvyros. Tobula kiekviena detalė, net sieninis laikiklis.

Produktų asortimentas

Euphoria Shower system with diverter for wall mounting

Euphoria sistema

Euphoria sistema sujungia šiuolaikišką dizainą ir tobulą funkcionalumą, kurį užtikrina GROHE DreamSpray vandens paskirstymo technologija ir GROHE TurboSta® kasetė. Meistriškas serijos dizainas pasižymi tobulomis proporcijomis ir vienoda geometrija, o rankinio ir viršutinio dušo dermė pakylėja viso vonios kambario dizainą ir padeda mėgautis vandens malonumais.

Šioje sistemoje, kurią lengvai pritaikysite savo vonios kambariui, yra visi svarbiausi elementai: termostatinis maišytuvas, viršutinis ir rankinis dušas. 160 mm skersmens viršutinio dušo galvą galima pasukti taip, kad būtų patogu praustis, o jos dizainą atkartoja apdovanojimų pelnęs Euphoria rankinis dušas.

Euphoria sistema