ESAME PASIRENGĘ SUTEIKTI JUMS VISAS ŽINIAS APIE GROHE PREKĖS ŽENKLĄ

Susiduriant su kvalifikuotų montuotojų trūkumu santechnikos sektoriuje, kaip niekad svarbu pasiūlyti patrauklią mokymo programą, kuri padėtų jauniems, būsimiems montuotojams susikurti klestinčios ateities pamatus. GROHE inicijavo programą GROHE montuotojų profesinis mokymas ir ugdymas (GROHE Installer Vocational Training and Education, GIVE). Siekiant tobulinti mokymo bazę, GROHE sukurs visiškai funkcionuojančią mokymo aplinką, kurioje mokiniai galės pasinaudoti didele prekės ženklo patirtimi.

EMENA REGIONE JAU VEIKIA 41 SANTECHNIKOS MOKYKLA, O NETRUKUS PLANUOJAMA ATIDARYTI DAR 15.

Be bendradarbiavimo su jau veikiančia 41 mokymo įstaiga, artimiausiais mėnesiais GIVE programą planuojama išplėsti į daugiau nei 50 technikos mokyklų ir profesinių koledžų. Siekiama, kad visame EMENA regione programos dalyvautų daugiau kaip 5000 mokinių.

SUSIPAŽINKITE SU GIVE PROGRAMA

GROHE X DISKUSIJA - GROHE X RENGINYS

Įgyvendindami naująją GROHE montuotojų profesinio mokymo ir švietimo programą (GIVE), remiame jaunus žmones, kad jie taptų profesionaliais montuotojais. Kartu su beveik 41 santechnikos mokykla EMENA regione kuriame modernią mokymo aplinką, kad sukurtume geriausią įmanomą sėkmingos ateities atspirties tašką.

Norite sužinoti, kodėl programa GIVE daro įtaką ir kaip galite tapti jos dalimi?

Žiūrėti video

KOKIA NAUDA?

Mokyklos gaus:

  • moderniausią mokymo įrangą.
  • Darbo knygas produktų apmokymui.
  • Mokymų sesijas instruktoriams.
  • Reguliariai teikiamas žinias apie GROHE naujienas ir atnaujinimus.

Mokiniai gaus:

  • Pasveikinimo rinkinius su firmine įranga.
  • Kursų baigimo rinkinius su firmine įranga.
  • Tarptautiniu mastu akredituotą sertifikavimą.
  • Visišką prieigą prie mūsų lojalumo programos GROHE+.
  • Papildomi privalumai ir pagalba ateityje siekiant karjeros.

GIVE PROGRAMA - NAUJOS KLASĖS

BELGIJA

Hobokenas yra Antverpeno rajonas. Šiame daugiakultūriame mieste Don Bosko mokykloje mokosi apie 1300 mokinių, dalis kurių rengiami kaip būsimieji santechnikos montuotojai. Mokykla norėjo atnaujinti savo mokymo patalpos santechnikos dalį ir, kadangi praeityje turėjo teigiamos patirties su GROHE, jie dar kartą kreipėsi į mus. 2020 m. pradžioje įvyko pirmieji pokalbiai ir po kelių susitikimų susitarėme pradėti GIVE programą šioje mokykloje.

2021 m. kovą į Hobokeną buvo pristatyti 3 surinkti stendai su priedais, ne visada galėjome dalyvauti, tačiau rezultatas ne ką prastesnis. 8 entuziastingai nusiteikę mokytojai ir mokiniai viską privedė iki meistriškumo. Birželio 24 d. įvyko oficialus atidarymas, dėl COVID-19 su dalyvių apribojimais. Nepaisant to, tai buvo pradžia GIVE programai Don Bosko mokykloje 2021-2022 mokslo metais. Tuo tarpu mes pravedėme pirmuosius mokymus ir padedame ruošti naujus montuotojus.

Pasiruošę ateičiai!

PRANCŪZIJA

Ermono santechnikos mokykla, kurioje mokosi 120 perspektyvių mokinių ir solidžią 30 metų patirtį turinčių mokytojų komanda, yra vienas didžiausių būsimųjų montuotojų mokymo centrų Paryžiaus regione. Šioje mokykloje būsimiems montuotojams sudaromos išskirtinės mokymosi sąlygos, o baigus mokyklą mokiniams teikiama nuolatinė priežiūra ir parama. Įstoję į šią mokyklą kelių sričių mokiniai yra ruošiami tapti profesionalais, kurie atstovaus GROHE produktus šioje srityje. Kokybiškas darbas, sąžiningumas ir perfekcionizmas yra pagrindinės vertybės, kurios suvedė GROHE ir Ermonto santechnikos mokyklą. Per pastaruosius kelerius metus jie užmezgė tvirtus ryšius. GROHE didžiuojasi, kad 2021 m. spalio 19 d. oficialiai įtvirtino šį ilgametį aljansą su mokykla.

Šis svarbus įvykis žymi vaisingo abiejų subjektų bendradarbiavimo pradžią ir yra pavyzdys būsimoms partnerystėms su santechnikos mokyklomis visoje Prancūzijoje.

KVIEČIAME VISAS TECHNIKOS MOKYKLAS

Ar manote, kad jūsų mokykla galėtų būti kita eilėje prisijungti prie GIVE programos? Susipažinkite su galimybėmis ir sužinokite reikalavimus.

Susisiekite