<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

RAINSHOWER DUŠO SISTEMOS

ESMINIŲ TOBULO DUŠO ELEMENTŲ DERINYS.

Prabangus, asmeniniams poreikiams pritaikytas prausimasis duše įsigyjant vieną produktą. Būtent tai gausite pasirinkę GROHE Rainshower dušo sistemą.

Rainshower sistemos sujungia esminius tobulo dušo elementus bei daugybę kitų privalumų, užtikrinančių didesnį komfortą ir malonumą. Visiškai metalinė nuo 210 iki 400 mm skersmens Rainshower bei Rainshower Allure lietaus galvos leis jums mėgautis prabangia ir plačia GROHE PureRain dušo srove.

Visose mūsų Rainshower termostatinėse sistemose yra GROHE CoolTouch termostatinis maišytuvas su GROHE TurboStat kasete – sukurta atsižvelgiant į jautriausią pasaulyje termometrą: jūsų odą. 450 mm dušo alkūnė yra sukiojama didensiam jūsų komfortui , o GROHE CoolTouch apsaugo nuo nupsideginimo ir apsaugo GROHE StarLigh chromuotą paviršių.

Go for the Best – aukščiausia prabanga, stilius ir geriausios funkcijos suteikia maksimalų maudymosi malonumą ir užtikrina komfortą bei saugumą.

RASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ

APVALI AR STAČIAKAMPĖ? IŠBANDYKITE RAINSHOWER SmartActive DUŠO SISTEMAS

Rainshower 310 SmartActive dušo sistemos yra su plona, minimalistine Rainshower 310 Mono lietaus galva, turinčia gaivinančią GROHE PureRain srovę, ir Rainshower SmartActive rankiniu dušu su trimis dušo srovėmis. Slankiojantis rankinio dušelio laikiklis Rainshower 310 SmartActive dušo sistemose pasižymi naująja ProGrip rankenėle, kuri užtikrina lengvą valdymą net muiluotomis rankomis.

Ir kadangi norime, kad kuo greičiau galėtumėte mėgautis savo naujuoju dušu, sugalvojome sprendimą – GROHE QuickFix. Šios technologijos dėka montuodami dušo rėmą galite slankioti viršutinį laikiklį. Privalumas: viršutinį laikiklį galima lengvai ir greitai sumontuoti panaudojant jau esamas išgręžtas skyles.

Rainshower SmartActive rankinis dušas su Dripstop ir SmartTip technologijomis bei 3 universaliomis dušo srovėmis

Rainshower 310 Mono lietaus galva, pasižyminti plonu dizainu ir 310 mm skersmeniu

GROHE QuickFix – reguliuokite viršutinį laikiklį pagal jau esamas skyles sienoje greitam sumontavimui

GROHE CoolTouch – maksimali apsaugo nuo nusideginimo

GROHE Turbostat – pastovi, tiksli temperatūra, užtikrinanti saugumą ir komfortą

Patirkite Rainshower sistemą

Preciziška inžinerija ir funkcionalumas

Lietaus srovė yra prabangiausia prausimosi po dušu patirtis, kurią sukuria tinkama dušo galva, užliejanti jūsų kūną vasariško lietaus lašais. Na o papildomos funkcijos dar labiau išplečia šios dušo galvos galimybes: GROHE DreamSpray funkcija tolygiai paskirstyto vandenį į kiekvieną purkštuką, o patikima GROHE TurboStat technologija apsaugo nuo nemalonių temperatūros pokyčių. Preciziškos vokiečių inžinerijos dėka GROHE Rainshower sistema ilgus metus veiks nepriekaištingai.

Saugu vaikams ir taupu

GROHE Rainshower yra saugus pasirinkimas visai šeimai, nes ji papildyta SafeStop temperatūros ribotuvu (papildomai galima pasirinkti SafeStop Plus variantą) ir GROHE CoolTouch technologija, kuri neleidžia dušo paviršiui įkaisti, todėl jo temperatūra niekad neviršija jūsų pasirinktos vandens srovės temperatūros – taip yra dėl pažangaus vėsinamojo kanalo, atskiriančio karštą vandenį nuo chromuoto išorinio paviršiaus. GROHE EcoJoy technologija padeda taupyti: ši vandens taupymo funkcija sumažina vandens sunaudojimą iki 50 %, nė kiek neribodama Rainshower sistemos veiksmingumo ar galingumo.

Visos dizaino galimybės

Aptakus, elegantiškas, apdovanojimų pelnęs GROHE Rainshower sistemų dizainas, kuriam būdingos nuosaikios formos, pakylės bet kurį šiuolaikinį vonios kambarį. Rinkitės iš dviejų patrauklių ir patvarių apdailų, kurias paprasta valyti. GROHE Rainshower sistema padeda susikurti asmeninę komforto zoną, pritaikytą jūsų poreikiams. Rainshower sistemą pritaikysite sau be jokių pastangų: plati dušo galva, plonas, tačiau galingas rankinis dušas ir reguliuojami šoniniai purkštukai visiškai paklūsta jums.

Galerija

Dušo sistemos

Shower system with bath thermostat for wall mounting
Rainshower SmartActive 310
Shower system with bath thermostat for wall mounting
26657000
€ 1 226,24
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM

Brošiūros

Your Bathroom 2020

The perfect shower: Now it’s your turn