ENERGIJA GYVENIMO DŽIAUGSMUI

Maudymasis duše yra ta akimirka, kurią šloviname ir kurios laukiame kasdien. Tai atsiribojimo ir džiaugsmo akimirka. Laikas sau, laikas dainuoti, šokti, atsipalaiduoti ar svajoti. Pradėkite savo dieną pasisemdami energijos gyvenimo džiaugsmui su GROHE dušo sistemomis.

Pasinaudokite visais vandens privalumais, kad sukurtumėte unikalią dušo patirtį su GROHE. Dideli arba ypač dideli, tvirtinami prie lubų ar sienos, GROHE dušai ir termostatiniai maišytuvai yra įvairių formų, stilių ir dydžių - kiekvienas jų sukurtas atsižvelgiant į jūsų pasitenkinimą ir malonumą.

Ketinate atnaujinti savo vonios kambarį ar sukurti visai naują? Ir ieškote tinkamiausių produktų? Pasisemkite įkvėpimo čia.

GROHE - ENERGIJA GYVENIMO DŽIAUGSMUI

PRISTATOME TEMPESTA 250 DUŠO SISTEMĄ

GROHE nuolatos siekia savo klientams pasiūlyti inovatyvių dušo sistemų, kurias kuriant būtų pritaikytos naujausios technologijos, o kaina būtų prieinama kiekvienam. Vienas tokių pavyzdžių – Tempesta 250 dušo sistema. Šiuolaikiško ir elegantiško dizaino sistema su apskrita arba kvadratine lietaus galva derės bet kokio dizaino vonios kambaryje. GROHE Tempesta 250 dušo sistema su termostatiniu maišytuvu užtikrina išskirtinį maudymosi malonumą už neįtikėtinai patrauklią kainą. Visiškai nauja, 250 mm Tempesta lietaus galva su vasarišką lietų primenančia ir maloniai atpalaiduojančia Rain srove suteiks Jums daugiau erdvės vandens apsuptyje. 390 mm ilgio sukiojama dušo alkūnė leis komfortabiliai reguliuoti lietaus galvos padėtį. Komplekte esantis Tempesta Cosmopolitan 100 mm skersmens rankinis dušelis turi 2 sroves: lietų primenančią Rain ir galingą, puikiai šampūną išplaunančią Jet srovę. Sukiojamas ir slankiojantis rankinio dušelio laikiklis, bei 1750 mm Rotaflex Twisfree nesusisukanti dušo žarna suteikia visišką laisvę patogiam naudojimuisi.

GROHE EcoJoy technologija riboja vandens suvartojimą iki 9,5 l/min taip leisdama sutaupyti iki 40% vandens patiriant neįtikėtiną maudymosi malonumą.GROHE DreamSpray užtikrina tolygią srovę iš kiekvieno lietaus ir rankinio dušo purkštuko. Lengvą priežiūrą garantuoja silikoniniai SpeedClean purkštukai, valomi perbraukiant pirštu, o ilgaamžę blizgią išvaizdą - įbrėžimams atsparesnis GROHE StarLight chromo paviršius. Termostatinis maišytuvas su TurboStat technologija visuomet palaikys pageidaujamą temperatūrą be jokių svyravimų. Maksimaliam saugumui - GROHE SafeStop funkcija riboja vandens temperatūrą iki maksimalios 38˚C - ramu, kai savarankiškai maudosi vaikai, bet prireikus gali būti padidinta iki 43˚ C dėka SafeStop Plus. Inner WaterGuide vidiniai vandens kanalai neleidžia paviršiui pavojingai įkaisti - chromo apdaila ilgiau išlieka kaip nauja.

Pamatykite TEMPESTA 250 DUŠO SISTEMĄ

Naujoji Euphoria 260 CoolTouch dušo sistema

Moderni ir itin saugi dušo sistema už patrauklią kainą - greitai sumontuojama ir preciziškai sukurta Vokietijojoje - GROHE Euphoria 260 CoolTouch. Šios kolekcijos dušo sistemos pasižymi atnaujintu dizainu, puikiai derančiu prie šiuolaikinių minimalistinės stilistikos vonios kambario interjerų, ir sumaniomis saugos funkcijomis, sukurtomis atsižvelgiant į šeimos poreikius.

260 mm Euphoria lietaus galva tvirtinama ant 450 mm sukiojamos alkūnės. Trys lietaus galvos srovės perjungiamos unikaliu pasukamu mygtuku galvos centre: galinga Jet srovė masažuoja galvą bei puikiai išplauna šampūną, platesnė SmartRain srovė sukuria atgaivinančią ir atpalaiduojančią patirtį, o plačiausia Rain srovė apgaubia visą kūną švelniu lietumi. Rankinis Euphoria 110 Massage dušas su nesusisukančia 1750mm SilverFlex žarna taip pat pasižymi keletu pasirenkamų srovių: galite lengvai pasirinkti Rain srovę, vandenį taupančią SmartRain ar impulsinį atpalaiduojantį Massage režimą.

GROHE Euphoria 260 dušo sistema perkelia Jūsų maudymosi malonumą į kitą lygmenį.GROHE ProGrip rankenėlės su grublėtu paviršiumi užtikrina ypač paprastą ir preciziškai tikslų valdymą net ir esant muiluotoms rankoms. Inovatyvus, Jūsų šeimos saugumą garantuojantis, GROHE CoolTouch dizainas bei vidiniai vėsinantys kanalai užtikrina, kad termostatinio maišytuvo paviršius niekada nebus įkaitęs bei nenuplikys odos. GROHE TurboStat dėka galite nustatyti norimą vandens tempertūrą, kuri išliks nepakitusi viso maudymosi metu. GROHE SafeStop funkcija riboja vandens temperatūrą iki maksimalios 38˚C - ramu, kai savarankiškai maudosi vaikai, bet prireikus gali būti padidinta iki 43˚ C. DreamSpray užtikrina tolygią srovę iš kiekvieno lietaus ir rankinio dušelio purkštuko. Lengvą priežiūrą garantuoja silikoniniai SpeedClean purkštukai, o ilgaamžę blizgią išvaizdą - įbrėžimams atsparesnis GROHE StarLight chromo paviršius. Dėka GROHE FastFixation reguliuojamo tvirtinimo, dušo sistemą galite sumontuoti pasitelkiant sienoje jau esnačią tvirtinimo vietą.

Euphoria 260 CoolTouch galerija

Concealed showers

Potinkinės dušo sistemos

Nematomi paslėptų technologijų pranašumai

Potinkinės dušo sistemos

Exposed showers

Virštinkinės dušo sistemos

Galingos ir lengvai sumontuojamos

Virštinkinės dušo sistemos
Complete shower portfolio

Pilnas dušų asortimentas

Pilnas GROHE dušų asortimentas

Daugiau produktų

Atraskite dušo sistemas

New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with thermostat for wall mounting
26670000
€ 524,94 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
New Tempesta Cosmopolitan System
Shower system with thermostat for wall mounting
26689000
€ 524,94 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Euphoria System
Shower system with thermostatic mixer for wall mounting
27296003
€ 647,39 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26647000
€ 1 066,29 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Rainshower System
Shower system with thermostat for wall mounting
26649000
€ 1 066,29 rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM