Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE Kitchen Sinks

PERFECT MATCH

SUKURTA DERĖTI FORMA IR FUNKCIONALUMU SU GROHE VIRTUVĖS PLAUTUVĖMIS

GROHE virtuvės plautuvės

Prisiminkite, kiek laiko praleidžiate prie virtuvės plautuvės - pildant puodus vandens, ruošiant daržoves ar plaunant indus po maisto gamybos. Tai vieta, prie kurios sustojate daugiausiai laiko per dieną, tad kodėl gi ne pasirinkus tokią plautuvę, kuri viršytų Jūsų poreikius kokybės, dizaino ir funkcionalumo atžvilgiu?

Šiuolaikiško dizaino GROHE plautuvės sukurtos taip, kad tiktų prie bet kokio virtuvės išdėstymo. Asortimente rasite kompaktiškus modelius su integruotomis džiovyklėmis, dideles dvigubas plautuves turintiems daugiau vietos ir modernias į stalviršį montuojamas plautuves. Dėka greito montavimo sistemos GROHE QuickFix savo naują plautuvę įdiegsite greitai ir be rūpesčių. Mes taip pat esame įsitikinę, kad Jums patiks papildomos funkcijos, tokios kaip triukšmą mažinanti GROHE Whisper izoliacija arba automatinis atliekų pašalinimas, reiškiantis, kad Jums daugiau niekada nereikės liestis su purvinu vandeniu. Turėdami GROHE plautuvę iškart pastebėsite skirtumą ir kasdienės buities užduotys taps daug malonesnės.

Atraskite GROHE virtuvės plautuves

Virtuvės įrenginių prekės ženklas Nr. 1
- GROHE apima viską

Būdama pirmaujančiu virtuvės santechnikos prekės ženklu, GROHE apima viską. Virtuviniai maišytuvai, vandens sistemos, plautuvės, įvairūs priedai ir atliekų šalinimo sistemos padeda sukurti patogumą modernioje virtuvėje praplečiant jos funkcionalumą.

Kokybė, kurią matote ir jaučiate

Mūsų kokybė yra geriausia. Patentuota paviršiaus technologija palengvina valymą, GROHE nerūdijančio plieno virtuvės plautuvės garantuoja tvirtumą ir patvarumą. Tvirtų ir atsparių GROHE kompozitinių plautuvių gamyboje naudojamas kvarcas - sunkiausia granito dalis. Taip sukuriamas išskirtinis plautuvės paviršius, kuris atsparus įbrėžimams, įlenkimams, karščiui ir dėmėms, ar net spalvos pakeitimui nuo UV šviesos. Tad GROHE plautuvė taps ypač dailia virtuvės šerdimi, kuri pasiruošusi atlaikyti bet kokius darbus.

GROHE plautuvių rinkiniai
- viskas, ko reikia yra vienoje vietoje

Specialiai suderinti plautuvės ir maišytuvo deriniai padės greičiau ir paprasčiau įsikurti savo virtuvės erdvę. 4 skirtingi rinkiniai užtikrina nepakartojamą stilių ir puikiai suderintą našumą.

Platus asortimentas visiems kainų lygiams

Sprendimai kiekvienai virtuvei - mūsų plautuvių linija apima platų stiliaus, dydžių ir kainų pasirinkimą, tad tikrai rasite tobulą modelį. Galite rinktis iš tvirtų, žvilgančių nerūdijančio plieno modelių arba ilgaamžių kompozitinių plautuvių, sukurtų iš 80% kvarco. Kompozitiniai modeliai yra dviejų šiuolaikinių spalvų - juodo granito ir pilko granito. Lieka išsirinkti jums tinkamiausią.

">

Išsami produktų apžvalga

Raskite savo tobulą kompozitinę virtuvės plautuvę su GROHE. GROHE K linijos plautuvės turi platų dydžių ir stilių pasirinkimą kiekvienam virtuvės tipui. Galimos vieno, pusantro ar dvigubo dubens plautuvės ir dviejų kompozitinės medžiagos spalvų. Galima rinktis montuojamą iš viršaus arba apačios. GROHE plautuvių asortimente rasite daugybę patvaraus dizaino variantų.

Pamatykite visus produktus

PRODUKTO SAVYBĖS

Esame tikri, kad jums patiks integruotos išskirtinės savybės, tokios kaip triukšmą mažinanti GROHE Whisper arba automatinis atliekų šalinimas. Daugiau nereikės nardinti savo rankų į purviną vandenį! Su GROHE plautuve iškart pastebėsite malonų skirtumą ja naudojantis lyginant su įprastomis plautuvėmis.

Žiūrėti visas savybes

PILNA PRODUKTO APŽVALGA

Raskite savo tobulą nerūdijančio plieno virtuvės plautuvę su GROHE. GROHE K linijos plautuvės turi platų dydžių ir stilių pasirinkimą kiekvienam virtuvės tipui. Galimos vieno, pusantro ar dvigubo dubens plautuvės. Galima rinktis klasikinę įmontuojamą, plačiakraštę, montuojamą iš apačios ar įleidžiamą iš viršaus. GROHE plautuvių asortimente rasite daugybę patvaraus dizaino variantų.

Žiūrėkite visus produktus

PRODUKTO SAVYBĖS

Neabejojame, kad Jums patiks mūsų specialios integruotos funkcijos: triukšmą mažinanti GROHE Whisper izoliacija ar automatinis atliekų šalinimas, kurio dėka daugiau nereiks liestis prie purvino vandens. Kiekvieną kartą naudojantis GROHE plautuve tikrai liksite patenkinti.

Žiūrėti visas savybes