GROHE VIRTUVĖS PLAUTUVĖS – IDEALIŲ FORMŲ IR FUNKCIONALUMO DERINYS

Plautuvėje mes pilame vandenį į puodus, plauname daržoves ir suplauname indus po valgio. Prie plautuvės stabtelėjame nesuskaičiuojamai daug kartų per dieną, tad kodėl nepasirinkus tokios, kurios kokybė, dizainas ir funkcijos ne tik atitinka, bet ir viršija lūkesčius?

GROHE plautuvės tiks bet kokio dizaino virtuvėje – iš plataus pažangių, modernių modelių asortimento tikrai išsirinksite tinkamiausią savo erdvei. Galite rinktis aptakų, ilgaamžį nerūdijančiojo plieno modelį, itin atsparų kompozitinį modelį, kuris gali būti vienos iš dviejų spalvų, arba neprilygstamą, įbrėžimams atsparų modelį su PVD danga, galinčių būti vienos iš trijų derančių spalvų. Mūsų asortimente rasite kompaktiškų modelių su integruotomis džiovyklomis, didelių dvigubų plautuvių, jei reikia daug vietos, arba elegantiškų integruotų plautuvių, sumontuotų viename lygyje su stalviršiu. GROHE QuickFix greito montavimo sistema ir galimybė montuoti plautuvę iš kairės arba dešinės užtikrina, kad GROHE plautuvę be vargo sumontuosite per keletą minučių.

Esame tikri, kad jums patiks papildomos funkcijos, tokios kaip automatinė atliekų sulaikymo sistema, nes jums nebereikės kišti rankų į nešvarų vandenį. GROHE Whisper technologija garantuoja, kad tai bus tyliausia jūsų turėta plautuvė, nes kompozitinių plautuvių medžiaga slopina vandens tėkmės triukšmą, o GROHE nerūdijančiojo plieno plautuvėse įtaisyta speciali izoliacinė medžiaga irgi puikiai slopina garsus. Naudodami GROHE plautuvę iškart pajusite skirtumą, nes prie jos praleistas laikas bus gerokai malonesnis.

Atraskite GROHE virtuvės plautuves

GROHE – tai 1-asis prekių ženklas tarp virtuvės santechnikos ir keramikos gamintojų

Kaip pirmaujantis virtuvės santechnikos ir keramikos prekių ženklas, GROHE gamina viską, ko reikia: virtuvės maišytuvus, vandens sistemas, plautuves, priedus ir atliekų sulaikymo sistemas, kurios palengvina pažangios, patogios ir praktiškos virtuvės kūrimą.

Matoma ir juntama kokybė

Mūsų gaminių kokybė nenusileidžia niekam, nes patentuotos paviršiaus gamybos technologijos palengvina valymą, o aukštos kokybės nerūdijantysis plienas garantuoja atsparumą ir ilgaamžiškumą.

GROHE plautuvių rinkiniai – viskas viename

Dabar dar paprasčiau priimti geriausią sprendimą – įsigykite vieną iš 4 plautuvės ir derančio maišytuvo rinkinių, kad nereikėtų sukti galvos dėl jų suderinimo.

Pilnas asortimentas apimantis visus kainų lygmenis

Mūsų platus plautuvių pasirinkimas užtikrina, kad rasite Jums tinkamo dydžio, stiliaus ir kainos plautuvę. Rinkitės tarp tvirto ir aptakaus nerūdijančio plieno modelio, patvarių kompozitinių plautuvių, pagamintų iš 80% kvarco, ir neprilygstamų, įbrėžimams atsparių PVC modelių. Kompozitinį modelį rinkitės iš dvejų šiuolaikiškų spalvų – Granite Black ir Granite Grey. PVD modeliai yra galimi trijų spalvų – Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise arba Brushed Warm Sunset.

GROHE kompozitinių plautuvių kolekcijos

Išsami apžvalga

Išsirinkite geriausią GROHE kompozitinę plautuvę savo virtuvei. GROHE K serijoje yra įvairių dydžių plautuvių, tinkamų skirtingo stiliaus virtuvėms. Galima rinktis iš 1, 1,5 arba 2 dubenų ir dviejų kompozitinės medžiagos spalvų. Plautuvės gali būti montuojamos iš viršaus arba apačios. Plačiame GROHE plautuvių asortimente yra įvairaus dizaino ilgaamžių plautuvių.

Pilnas plautuvių asortimentas

GAMINIŲ SAVYBĖS

Esame tikri, kad jums patiks papildomos funkcijos, tokios kaip triukšmo slopinimo technologija GROHE Whisper ar automatinė atliekų sulaikymo sistema, dėl kurios nebereikės kišti rankų į nešvarų vandenį. Naudodami GROHE plautuvę iškart pajusite skirtumą, nes prie jos praleistas laikas bus gerokai malonesnis.

Sužinoti daugiau apie plautuvių savybes

GROHE nerūdijančiojo plieno ir PVD plautuvių kolekcijos

Išsami apžvalga

Išsirinkite geriausią GROHE nerūdijančiojo plieno arba padengtą PVD danga plautuvę savo virtuvei. GROHE K serijoje yra įvairių dydžių nerūdijančiojo plieno plautuvių, tinkamų skirtingo stiliaus virtuvėms. Rinkitės iš 1, 1,5 arba 2 dubenų plautuvių. Jos gali būti montuojamos iš viršaus arba apačios, lygiai su stalviršiu arba iš viršaus su ant stalviršio išsikišančiu siauru krašteliu. Plačiame GROHE nerūdijančiojo plieno plautuvių asortimente yra įvairaus dizaino ilgaamžių plautuvių.

O jei jums patinka spindinčios spalvos, tuomet savo virtuvei rinkitės K700 serijos Brushed Hard Graphite, Brushed Cool Sunrise arba Brushed Warm Sunset spalvos iš apačios montuojamus modelius su PVD danga.

Pilnas plautuvių asortimentas

GAMINIŲ SAVYBĖS

Esame tikri, kad jums patiks papildomos funkcijos, tokios kaip triukšmo slopinimo technologija GROHE Whisper ar automatinė atliekų sulaikymo sistema, dėl kurios nebereikės kišti rankų į nešvarų vandenį. Naudodami GROHE plautuvę iškart pajusite skirtumą, nes prie jos praleistas laikas bus gerokai malonesnis.

Sužinoti daugiau apie plautuvių savybes