Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

PERFECT MATCH

SUKURTA DERĖTI FORMA IR FUNKCIONALUMU SU GROHE VIRTUVĖS PLAUTUVĖMIS

GROHE virtuvės plautuvės

Prisiminkite, kiek laiko praleidžiate prie virtuvės plautuvės - pildant puodus vandens, ruošiant daržoves ar plaunant indus po maisto gamybos. Tai vieta, prie kurios sustojate daugiausiai laiko per dieną, tad kodėl gi ne pasirinkus tokią plautuvę, kuri viršytų Jūsų poreikius kokybės, dizaino ir funkcionalumo atžvilgiu?

Šiuolaikiško dizaino GROHE plautuvės sukurtos taip, kad tiktų prie bet kokio virtuvės išdėstymo. Asortimente rasite kompaktiškus modelius su integruotomis džiovyklėmis, dideles dvigubas plautuves turintiems daugiau vietos ir modernias į stalviršį montuojamas plautuves. Dėka greito montavimo sistemos GROHE QuickFix savo naują plautuvę įdiegsite greitai ir be rūpesčių. Mes taip pat esame įsitikinę, kad Jums patiks papildomos funkcijos, tokios kaip triukšmą mažinanti GROHE Whisper izoliacija arba automatinis atliekų pašalinimas, reiškiantis, kad Jums daugiau niekada nereikės liestis su purvinu vandeniu. Turėdami GROHE plautuvę iškart pastebėsite skirtumą ir kasdienės buities užduotys taps daug malonesnės.

Atraskite GROHE virtuvės plautuves

Virtuvės įrenginių prekės ženklas Nr. 1
- GROHE apima viską

Būdama pirmaujančiu virtuvės santechnikos prekės ženklu, GROHE apima viską. Virtuviniai maišytuvai, vandens sistemos, plautuvės, įvairūs priedai ir atliekų šalinimo sistemos padeda sukurti patogumą modernioje virtuvėje praplečiant jos funkcionalumą.

Kokybė, kurią matote ir jaučiate

Neprilyginama kokybė - patentuota paviršiaus technologija palengvina valymą, o aukštos kokybės nerūdijantis plienas garantuoja patvarumą ir tvirtumą.

GROHE plautuvių rinkiniai
- viskas, ko reikia yra vienoje vietoje

Specialiai suderinti plautuvės ir maišytuvo deriniai padės greičiau ir paprasčiau įsikurti savo virtuvės erdvę. 4 skirtingi rinkiniai užtikrina nepakartojamą stilių ir puikiai suderintą našumą.

Platus asortimentas visiems kainų lygiams

Mūsų plautuvių asortimentą sudaro stilių įvairovė, skirtingų dydžių ir kainų pasirinkimas, tad tikrai atrasite sau tinkamiausią modelį.

">

Plautuvės priedai

Paverskite savo plautuvės erdvę į daugiafunkcinę maisto ruošos zoną naudodami mūsų priedų asortimentą. Nuo stiklinių pjaustymo lentelių iki kiaurasamčių ir patogių indų džiovyklų - turime viską, ko jums reikia, kad naudojimasis plautuve taptų dar malonesnia patirtimi.

Plautuvės priedai

PILNA PRODUKTO APŽVALGA

GROHE padės atrasti Jums tinkamiausią plautuvę. GROHE K-serijos plautuvių asortimente rasite skirtingų dydžių ir stiliaus pasirinkimus bet kokio tipo virtuvei. Viengubo, pusantro ar dvigubo tipo plautuvės, montuojamos ant spintelės arba iš apačios. Užbaikite plautuvės erdvę papildydami naudingais priedais. GROHE plautuvių kolekcija - tai gausybė modernaus dizaino pasirinkimų.

Žiūrėkite visus produktus

PRODUKTO SAVYBĖS

Neabejojame, kad Jums patiks mūsų specialios integruotos funkcijos: triukšmą mažinanti GROHE Whisper izoliacija ar automatinis atliekų šalinimas, kurio dėka daugiau nereiks liestis prie purvino vandens. Kiekvieną kartą naudojantis GROHE plautuve tikrai liksite patenkinti.

Žiūrėti visas savybes