GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL - MANO STILIAUS DUŠAS

Galingiausia dušo sistema

Mėgaukitės kasdieniu dušu su GROHE Euphoria SmartControl sistema ir patirkite pačią tikriausią euforiją.

Euphoria SmartControl labai paprasta valdyti, ji itin funkcionali ir džiugina akį aptakiu, moderniu dizainu.

GROHE SMARTCONTROL

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310 DUŠO SISTEMA

Pažangios funkcijos

Kokios vandens srovės pageidaujate šiandien? Euphoria SmartControl 310 dušo sistema turi du srovės režimus, kuriuos galite naudoti po vieną arba abu kartu, priklausomai nuo nuotaikos. GROHE PureRain – tai atpalaiduojanti, maloni srovė, it švelnus vasaros lietus, o naujasis GROHE ActiveRain režimas – tai galinga, energizuojanti srovė, tokia stipri, kad puikiai išskalauja šampūną.
Euphoria SmartControl 310 sistema yra ne tik patogi, bet ir saugi. GROHE TurboStat technologija užtikrina, kad vanduo sušiltų arba atvėstų greičiau nei per sekundę iki norimos temperatūros, kuri nepakinta visą laiką, kol prausiatės.

Naudotis visomis Euphoria SmartControl 310 funkcijomis yra labai paprasta – slankikliu lengva sureguliuoti rankinio dušo galvos aukštį, o su QuickFix montavimo sistema yra greitai sumontuojama naudojant jau išgręžtas skylutes.

Intuityvus valdymas

Dušo sistemą Euphoria SmartControl 310 naudoti labai paprasta, nes jos valdymas intuityvus – tiesiog spusteli, pasuki ir prausiesi. Euphoria 310 SmartControl ne tik suteikia galimybę tiksliai reguliuoti srauto intensyvumą, bet ir lengvai perjungti kitą srovę (arba įjungti dvi tuo pat metu) ar nukreipti ją į rankinį dušą. Euphoria SmartControl 310 netgi įsimena jūsų pasirinktą vandens srauto intensyvumą kitam kartui, kai prausitės po dušu.

Pažangus dizainas

Dizaino mėgėjai žavisi Euphoria SmartControl 310 dušo sistema, kuri puikiai dera bet kuriame šiuolaikiškame vonios kambaryje. Didelė 310 mm pločio dušo galva gali būti kvadratinė arba apskrita. Taip pat galima pasirinkti Euphoria 310 dušo sistemos apdailą – spindintį, ilgaamžį StarLight chromą arba elegantišką MoonWhite akrilinį stiklą.

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260 DUŠO SISTEMA

Distinctive design and features

Puiki, šiuolaikiška išvaizda ir švarios linijos yra neatskiriamos nuo Euphoria SmartControl 260 dušo sistemos.
Tačiau toks dizainas lemia kur kas daugiau nei patrauklią išvaizdą: plati dušo galva su patogiu lankstine jungtimi gali būti pasukta 180 laipsnių, ieškant tinkamiausio kampo. Su Euphoria SmartControl 260 sistemos slankikliu galima paprastai sureguliuoti rankinio dušo galvos aukštį ir kampą, o QuickFix montavimo sistema leidžia greitai sumontuoti

Plokščias kompaktiško SmartConrtol sistemos maišytuvo viršus tarnauja kaip patogi lentynėlė muilui ar šampūnui. Kompaktiškam vonios kambariui galima rinktis Euphoria SmartControl 260 su papildomu vonios snapu patogiam prausimuisi po dušu vonioje.

Įsijauskite

Inovatyvi apskrita rankenėlė, įtaisyta Euphoria SmartControl 260 dušo galvos centre, tarp purkštukų, suteikia dar daugiau galimybių. Ją sukant aktyvuojama norima purkštukų zona. 1 zona purškia galingą Jet srovę, 2 zona – energizuojančią SmartRain srovę, o 3 zona – Rain lietaus srovę, panašią į raminantį vasarišką lietų. Dar kartą pasukite rankenėlę ir vėl išbandykite visas tris zonas. Dar niekada nebuvo taip paprasta ir malonu praustis kaip naudojantis Euphoria SmartControl 260 dušo sistema.

Iš pradžių, visu dušo galvos plotu lašantis lietus, paskui energinga SmartRain srovė ir, galiausiai, galingas Jet srautas. Kartokite taip dažnai, kaip norite.

1 zona

Jet srovė

2 zona

SmartRain srovė

3 zona

Visą veidą apimanti Rain srovė

Produktų asortimentas