Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL
TIKRA EUFORIJA DUŠE

Tavo tobula dušo sistema

Patirkite euforišką maudymosi duše jausmą su GROHE Euphoria SmartControl dušo sistema.

Euphoria SmartControl turi viską: nuo vartotojui draugiškų ir patogių funkcijų iki elegantiško ir modernaus dizaino.

Lankstinukas
GROHE SMARTCONTROL

Atraskite SmartControl pasaulį

Pardavimo vietos

Teiraukitės šiose partnerių parduotuvėse:

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 310 DUŠO SISTEMA

Novatoriškos savybės

Kokio dušo pageidaujate? Naudodamiesi Euphoria SmartControl 310 dušo sistema, galite pasirinkti tarp dviejų dušo srovių arba naudoti abi kartu, priklausomai nuo Jūsų nuotaikos. "GROHE PureRain" dušo srovė sukuria atpalaiduojantį ir gaivų pojūtį, primenantį švelnų vasaros lietų, o naujoji „GROHE ActiveRain“ suteikia galingą ir energizuojančią srovę, kuri yra pakankamai stipri išskalauti šampūną.
Su Euphoria SmartControl 310 galite būti tikri, kad Jūsų komfortu ir saugumu pasirūpinta. GROHE TurboStat technologija užtikrina, kad norimos temperatūros vanduo Jus pasiektų akimirksniu ir išliktų toks pat viso maudymosi metu.

Kiekvienas Euphoria SmartControl 310 aspektas sukurtas taip, kad jį būtų lengva naudoti. Greito montavimo sistema QuickFix užtikrins paprastą dušo stovo sumontavimą naudojant esamas skyles, o rankinio dušelio aukštis taip pat lengvai pritaikomas pagal individualų poreikį.

Intuityvus valdymas

Intuityvus “Push, turn, shower” dušo valdymo principas yra tai, kodėl Euphoria SmartControl 310 dušo sistema yra tokia maloni naudotis. Be tikslios vandens srauto kontrolės, SmartControl taip pat reiškia lengvą srovės valdymą tarp stacionarios lietaus galvos ir rankinio dušelio bei galimybę be vargo nustatyti norimą dušo srovę.

Pažangus dizainas

Dizaino mėgėjams tikrai patiks Euphoria SmartControl 310 dušo sistemos išvaizda – asortimentas apima šiuolaikiškam vonios kambariui pritaikytus stilingus modelius. Plati 310mm stacionari lietaus galva gali būti apvali ar stačiakampė. Taip pat galima pasirinkti norimą dušo plytelės paviršių – blizgų ir patvarų chromo “StarLight” paviršių ar elegantišką akrilo stiklo “MoonWhite”.

GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260 DUŠO SISTEMA

Išskirtinis dizainas ir savybės

Puiki šiuolaikiška išvaizda ir švarios linijos yra esminis Euphoria SmartControl 260 dušo sistemos elementas. Tačiau dizainas apima dar daugiau – plati lietaus galva montuojama ant patogios dušo alkūnės, kuri sukiojama 180 laipsnių kampu. Be to, greito montavimo sistema QuickFix užtikrins paprastą dušo stovo sumontavimą naudojant esamas skyles, o rankinio dušelio aukštis taip pat lengvai pritaikomas pagal individualų poreikį.

SmartControl dalis yra kompaktiško korpuso su plokščiu paviršiumi, idealiai tinkančiu laikyti šampūną ar muilą. O kompaktiškiems vonios kambariams galite pasirinkti Euphoria SmartControl 260 su papildoma anga vonios maišytuvui. Tuomet galėsite lepintis dušo malonumais neišlipant iš vonios - patogumas du viename!

Skirtingos dušo zonos

Naujoviškas mygtukas Euphoria SmartControl 260 lietaus galvos viduryje suteikia daugiau maudymosi pasirinkimų. Pasukę mygtuką galėsite laviruoti tarp trijų dušo zonų. 1 zonoje - galinga Jet dušo srovė, 2 zonoje energijos suteiks SmartRain dušo srovė, o 3 zona apgaubs švelnų vasaros lietų primenančiais lašais su Rain dušo srove. Tiesiog sukite mygtuką ir keliaukite per visas tris zonas. Dar niekad nebuvo taip paprasta pritaikyti sau dušą, kaip su Euphoria SmartControl 260 dušo sistema.

Dušo potyrių kelionę pradėkite pilnai apgaubiančia Rain dušo srove, pereidami prie SmartRain ir baigiant galinga Jet dušo srove. Arba susikurkite savo ritualą!

1 zona

Galinga Jet dušo srovė

2 zona

Universali SmartRain dušo srovė

3 zona

Pilnai apgaubianti Rain dušo srovė

produktų asortimentas

Dušui

26508LS0
moon white
Add to notepad
1 522,00 € RMK su PVM
Shower system with thermostat for wall mounting
26508000
chrome
Add to notepad
1 318,00 € RMK su PVM
Shower system with thermostat for wall mounting
26507LS0
moon white
Add to notepad
1 522,00 € RMK su PVM
Shower system with thermostat for wall mounting
26507000
chrome
Add to notepad
1 318,00 € RMK su PVM
Shower system with thermostat for wall mounting
26509000
chrome
Add to notepad
1 144,00 € RMK su PVM
Shower system with thermostat for wall mounting

Voniai

26510000
chrome
Add to notepad
1 331,00 € RMK su PVM
Shower system with bath thermostat for wall mounting
26608000
chrome
Add to notepad
Shower system with bath thermostat for wall mounting