Pardavimo vietos
Showrooms
 • Showrooms

0

Dažnai užduodami klausimai
GROHE Sense ir GROHE Sense+

Potvynio įspėjamasis signalas

Kaip „GROHE Sense“ aptinka potvynį?

„GROHE Sense“ apačioje yra du paauksuoti kontaktai. Kai vanduo patvinsta ir sujungia abu kontaktus, dėl trumpojo jungimo generuojamas pavojaus signalas, kuris iš karto išsiunčiamas į programą.

Kas atsitinka, jei „GROHE Sense“ aptinka potvynį?

Įspėjamasis signalas pranešimu, SMS ir el. laišku (atsižvelgiant į jūsų pranešimų nustatymus) siunčiamas jums ir jūsų nurodytiems adresatams, kuriuos reikia įspėti avarijos atveju. Įrenginio indikatorius taip pat pradės mirksėti raudonai ir pasigirs pypsėjimas. Jei naudosite „GROHE Sense“, akustinis ir optinis signalas nustos veikti po 1 val., o po 23 val. įrenginys vėl pradės mirksėti ir pypsėti (tai vyks kasdien, kol išsikraus baterijos). „Sense+“ įspėjamasis signalas veikia nepertraukiamai. Norėdami sustabdyti įrenginio skleidžiamą įspėjamąjį signalą, nesipūkuojančia šluoste nusausinkite metalinius kontaktus, esančius įrenginio apačioje.

„GROHE Sense“ aptikus potvynį, neįsijungia įspėjamasis garso signalas.

Kai kuriais atvejais gali šiek tiek užtrukti, kol įsijungs įspėjamojo garso signalas. Nepaisant to, į programą GROHE ONDUS bus išsiųstas pranešimas, kad būtumėte kuo greičiau įspėti.

Temperatūros ir drėgmės matavimas

Kuo skiriasi „GROHE Sense“ ir „GROHE Sense+“?

Abu gaminiai nuolat matuoja temperatūros ir drėgmės lygį. Temperatūra ir drėgmės lygis matuojami kas 1 valandą. Kasdien drėgmės ir temperatūros lygio matavimai yra išsaugomi ir kaupiami GROHE ONDUS debesyje.

Jei norite daugiau kontrolės, įsigykite GROHE Sense+. Su GROHE Sense+ jūs taip pat galėsite gauti esamojo laiko temperatūros ir drėgmės matavimus paspaudę GROHE ONDUS programos mygtuką "Gauti atnaujinimą" (angl. "Trigger Update").

Kokią oro drėgmę matuoja „GROHE Sense“ – absoliučią ar santykinę?

„GROHE Sense“ matuoja santykinę oro drėgmę. Santykinė drėgmė priklauso nuo temperatūros. 100 % drėgmė reiškia, kad esant tai temperatūrai oras yra visiškai prisotintas vandens garų.

Įrengimas

Kur turi būti įrengiamas „GROHE Sense“?

Įrenkite „GROHE Sense“ bet kurioje namų vietoje, kurioje kyla potvynių pavojus arba kur norite kontroliuoti drėgmę.

 • Įrenkite „GROHE Sense“ namo rūsyje, nes ten yra didelė vandens daromos žalos tikimybė.
 • Įrenkite „GROHE Sense“ po plautuve arba praustuvu, nes šiose vietose nuotėkiai dažnai pastebimi per vėlai.
 • Įrenkite „GROHE Sense“ šalia skalbimo mašinos, kad būtumėte tikri, jog nieko nenutiks.
 • Įrenkite „GROHE Sense“ mansardose su įrengtais langais, kurie dažnai paliekami atidaryti patalpoms vėdinti, kad pakankamai greitai būtų aptiktas lietus ir neprilytų į vidų.

Kaip įrengti „GROHE Sense“?

Pirmiausia atsisiųskite programą iš parduotuvės „Apple Appstore“ ar „Google Play“, užsiregistruokite ir sukonfigūruokite savo namus ir patalpas, jei to dar nepadarėte. Priskirkite „GROHE Sense“ prie savo pasirinktos patalpos, paspausdami simbolį „+“ arba naudodamiesi katalogu. Nurodykite pavadinimą ir patalpą, įdėkite 3 AAA baterijas (yra dėžutėje) ir prijunkite WLAN, pasirinkdami „GROHE Sense“ SSID ir įvesdami slaptažodį, kurį rasite galinėje gaminio pusėje. Jei jau sumontavote gaminį ir sunku pamatyti slaptažodį, nufotografuokite savo mobiliuoju įrenginiu, naudodami fotoblykstę.

Tada padėkite „GROHE Sense“ ant plokščio paviršiaus (nemetalinio / nelaidaus elektros srovei), kad kontaktai liestųsi su paviršiumi.

Ką daryti, jeigu mano „GROHE Sense“ yra per didelis, kad galėčiau sumontuoti vietoje, kurią noriu stebėti?

Pabandykite naudoti ilginimo rinkinį 22506LN0, kuriame yra 1,2 m ilgio ilginamasis kabelis. Pritvirtinkite pagrindinę ilginimo rinkinio plokštę dviem varžtais prie sienos. Padėkite nuotolinį jutiklį ant plokščio paviršiaus (nemetalinio / nelaidaus elektros srovei), kad kontaktai liestųsi su paviršiumi.

Taip pat galite įrengti „GROHE Sense+“, jei norite naudoti ilginimo rinkinį ir iš tinklo maitinamą gaminį.

Ką daryti, jei jūsų WLAN ryšys nėra pakankamai stabilus arba nepavyksta aptikti WLAN ryšio tinklo, reikalingo „GROHE Sense“ prijungti?

Šią problemą galima išspręsti keliais būdais:

 • Visada galite įdiegti papildomą stiprintuvą-kartotuvą, kuris sustiprins WLAN signalą šalia gaminio.
 • Jei galite naudotis UTP ryšio linija, tiesiai ties UTP jungtimi įdiekite prieigos tašką arba stiprintuvą-kartotuvą (paprastai galite rinktis kurį nors iš šių dviejų darbo režimų).
 • Arba galite naudoti maitinimo laidams skirtus gaminius. Šalia maršruto parinktuvo ir gaminio įrenkite po vieną maitinimo laido jungiamąją detalę. Pasirinkite WLAN funkciją turintį maitinimo laido gaminį arba jums reikės papildomo stiprintuvo-kartotuvo / prieigos taško.

Ką daryti, jei nepavyksta užmegzti ryšio su privačiu bevieliu ryšiu?

Žemiau pateiktos galimos priežastys ir jų sprendimai, jei turite problemų su WiFi signalu. Taip pat signalą galite patestuoti atsisiuntę specialią Android ar iOS programą, pavyzdžiui, ‘WiFi analyzer’.

Problema: Per didelis atstumas nuo maršrutizatoriaus.
Patikrinimas: Patikrinkite Wi-Fi našumą judėdami tolyn nuo maršrutizatoriaus.
Sprendimas: Turėtų būti įdiegtas papildomas maršrutizatorius arba naujesnis su didesniu našumu.

Problema: Tam tikros kliūtys (storos sienos ar skysčiai) silpnina Wi-Fi signalą.
Patikrinimas: Išbandykite Wi-Fi ryšį vienoje ir kitoje sienos pusėje ir palyginkite duomenis.
Sprendimas: Naudokite tinklo adapterius (powerline adapters), kurie gali pernešti Wi-Fi signalą per namo elektros sistemas.

Problema: Vienoje vietoje persidengiantys keli Wi-Fi tinklai.
Patikrinimas: Maršrutizatoriai naudoja kanalus nuo 1 iki 11. Wi-Fi testavimo programos parodo, kokie dažniai naudojami.
Sprendimas: Pakeiskite maršrutizatoriaus kanalą į mažiau apkrautą. Žiūrėkite maršrutizatoriaus instrukcijose, kaip taip padaryti.

Problema: Daug prietaisų naudoja tą patį Wi-Fi tinklą.
Patikrinimas: Programėlėje rodomas Jūsų Wi-Fi greitis.
Sprendimas: Įdiekite didesnio našumo maršrutizatorių arba naudokite kelias Wi-Fi stoteles.

Techninė įranga

Kokio dydžio yra „GROHE Sense“?

„GROHE Sense“ yra 84 mm skersmens 35 mm aukščio vandens jutiklis.

Ilginimo rinkinį sudaro 84 mm skersmens ir 38 mm aukščio sieninė plokštė su 10 mm aukščio ir 50 mm skersmens jutikliu bei nuotoliniu jutikliu. Prie jo pridedamas 1,2 m ilginamasis kabelis.

„GROHE Sense+“ matmenys yra tokie pat kaip „GROHE Sense“ ir jam naudojamas tas pats ilginimo rinkinys, tik prie jo pridedamas papildomas 0,6 m ilgio maitinimo laidas.

Ar „GROHE Sense“ yra atsparus vandeniui?

„GROHE Sense“ yra apsaugotas nuo purškiamo ir taškomo vandens (IPX3). Potvynio atveju gaminį nedelsdami išdžiovinkite. Jeigu įrenginį reikia išvalyti, naudokite nesipūkuojančią šluostę. NENAUDOKITE jokių valiklių.

Ką daryti išsikrovus baterijoms?

Pakeisite 3 AAA baterijomis arba, jeigu jums reikalinga nuolatinė informacija, įsigykite „GROHE Sense+“, kuris prijungiamas prie maitinimo tinklo, todėl baterijos nereikalingos.

Dažnai užduodami klausimai
GROHE Sense Guard

Vamzdžių trūkimo ir nuotėkio aptikimas

Kas atsitinka, jei „GROHE Sense Guard“ netiekiama elektros srovė?

Kad nutrūkus elektros srovės tiekimui ir toliau turėtumėte šviežią geriamąjį vandenį, vožtuvas tuo metu lieka atidarytas. Programoje taip pat matysite, kad sistema nėra prijungta. Atkūrus elektros srovės tiekimą, sistema vėl paleidžiama.

Kas atsitinka, jei „GROHE Sense Guard“ negali pasiekti WLAN tinklo?

„GROHE Sense Guard“ veikia toliau. Trūkus vamzdžiui „GROHE Sense Guard“ vis tiek tai aptinka ir išjungia vandens tiekimą. Duomenys atnaujinami iškart, kai atkuriamas ryšys, nes sistema turi buferinę atmintinę, veikiančią iki 30 dienų, atsižvelgiant į jūsų vandens vartojimą. Tokiu atveju prisijungimo LED šviečia raudonai.

Techninė įranga

Kokios jungtys palaikomos?

„GROHE Sense Guard“ tiekiamas su 1” kištuku ir ¾” kištukiniais adapteriais. Skersmenys buvo pasirinkti atsižvelgiant į dažniausiai Europos rinkoje naudojamas jungtis. Jei jums reikia mažesnės jungties, tinkamą jungtį visada galite įsigyti iš savo santechnikos įrangos platintojo. Jei jūsų sistemoje sumontuoti didesnio skersmens vamzdžiai, rekomenduojama pirmiausia pasitarti su santechniku, ar jūsų name galima įrengti „GROHE Sense Guard“ taip, kad nepasikeistų jums reikalingas vandens srautas. „GROHE Sense Guard“ yra gaminys, skirtas vienos šeimos namų ūkiui ir numatytas maks. 85 l/min. vandens suvartojimui.

Kokio ilgio yra maitinimo laidas?

70 centimetrų. Ilginamąjį kabelį bet kada galite įsigyti (internetinėse) elektroninių priedų parduotuvėse. Ieškokite baltų žemos įtampos laidų 12 VDC su kištuku ir lizdu, F 5,5 x 2,1 mm / M 2,1 mm.

Kas yra įtraukta rinkinyje?

Dėžutėje rasite 1x vandens reguliatorių su dviem žalvarinėmis jungėmis 3/4”, maitinimo kištuką su laidu ir brošiūrą su montavimui reikalinga technine gaminio informacija.

Rekomenduojame įrengti „GROHE Sense Guard“ naudojant tvirtinimo prie sienos rinkinį 22501000. Naudojant tvirtinimo prie sienos rinkinį gaminys lengvai įrengiamas. Taip pat rekomenduojame prieš ir už „GROHE Sense Guard“ įdiegti po uždarymo įtaisą, kad prireikus galėtumėte lengviau ir greičiau atlikti numatytą techninę priežiūrą.

Įrengimas

Kaip įrengti „GROHE Sense Guard“?

GROHE rekomenduoja gaminį pavesti įrengti sertifikuotam santechnikui, nes darbai atliekami arti vandens skaitiklio, todėl netinkamas įrengimas gali turėti neigiamos įtakos vandens įtėkiui visame pastate. Visada vadovaukitės kartu su gaminiu teikiama technine gaminio informacija (TGI) arba išsamesne jos versija internete. Be to, mūsų svetainėje arba „YouTube“ galite peržiūrėti mūsų sukurtą filmuką apie įrengimą.

Kad „GROHE Sense Guard“ būtų patikimai pritvirtintas, rekomenduojame montuoti jį naudojant tvirtinimo prie sienos rinkinį 22501000.

Kaip prijungti „GROHE Sense Guard“ prie programos GROHE ONDUS?

Pirmiausia atsisiųskite programą iš parduotuvės „Apple Appstore“ ar „Google Play“. Užsiregistruokite ir sukonfigūruokite savo namus ir patalpas, jei to dar nepadarėte. Priskirkite „GROHE Sense Guard“ prie pasirinktos patalpos, paspausdami simbolį „+“ arba naudodamiesi katalogu. Nurodykite pavadinimą ir patalpos pavadinimą, prijunkite „GROHE Sense Guard“ ir WLAN pasirinkdami „GROHE Sense Guard“ SSID ir įvesdami slaptažodį, kurį rasite galinėje gaminio pusėje. Jei jau sumontavote gaminį ir sunku pamatyti slaptažodį, nufotografuokite savo mobiliuoju įrenginiu, naudodami fotoblykstę.

Ką daryti, jei jūsų WLAN ryšys nėra pakankamai stabilus arba nepavyksta aptikti WLAN ryšio tinklo, reikalingo „GROHE Sense Guard“ prijungti?

Šią problemą galima išspręsti keliais būdais:

 • Visada galite įdiegti papildomą stiprintuvą-kartotuvą, kuris sustiprins WLAN signalą šalia gaminio.
 • Jei galite naudotis UTP ryšio linija, tiesiai ties UTP jungtimi įdiekite prieigos tašką arba stiprintuvą-kartotuvą (paprastai galite rinktis kurį nors iš šių dviejų darbo režimų).
 • Arba galite naudoti maitinimo laidams skirtus gaminius. Šalia maršruto parinktuvo ir gaminio įrenkite po vieną maitinimo laido jungiamąją detalę. Pasirinkite WLAN funkciją turintį maitinimo laido gaminį arba jums reikės papildomo stiprintuvo-kartotuvo / prieigos taško.

Sauga

Ar programišius gali išjungti man vandens įtėkį?

GROHE deda visas pastangas, kad užtikrintų saugų ir patikimą naudojimąsi mūsų gaminiais. Šiuo tikslu naudojame naujausias saugumo priemones, kad būtų išvengta netinkamo mūsų įrenginių naudojimo bei duomenų apsaugos pažeidimų ir užtikrinta privatumo apsauga. Be to, GROHE prireikus teikia mikroprogramų įrangos naujinius, kurie platinami per programą. Vis dėlto jei programišiai įsilaužtų į sistemą, tolesnis vandens tiekimas jums būtų užtikrintas, jei atjungtumėte maitinimo kabelį nuo elektros tinklo. Vėliau, kai pasirodys mikroprogramų įrangos naujinys, galėsite atlikti naujinimą.

Dažnai užduodami klausimai
GROHE ONDUS App

Suderinamumas

Kokius mobiliuosius įrenginius ir operacines sistemas palaiko programa GROHE ONDUS?

Palaikomi „iOS 9.0“ „Apple“ mobilieji įrenginiai, taip pat „Android 4.3“ ar naujesnės versijos „Android“ mobilieji įrenginiai.

Įrenginio bendri reikalavimai:

 • min. 160 dpi pikselių tankis
 • min. 320 x 470 pikselių raiška

Kokius kitus išmaniuosius buities įrenginius galima prijungti prie programos GROHE?

Pateikimo rinkai metu jokių kitų gaminių prijungti negalima. Artimiausiu metu GROHE planuoja bendradarbiauti, kad jungtys visada būtų grindžiamos WLAN ir „Bluetooth“ ryšio standartais ir protokolais.

Kokie ryšių protokolai naudojami GROHE gaminių ryšiui su „GROHE ONDUS Cloud“ užtikrinti?

GROHE gaminiams prijungti prie namų maršruto parinktuvo naudojamas WLAN protokolas. Namų maršruto parinktuvas turi palaikyti HTTPS, 2,4 GHz ir IEEE 802.11b/g/n. Turi būti atidarytas „Port 80“; galima naudoti tik 1–11 belaidžio ryšio kanalus.

Nei parduotuvėje „App Store“, nei „Google Play“ nerandu programos GROHE ONDUS.

Šiuo metu „GROHE Sense“ ir „GROHE Sense Guard“ parduodami tik Europos ir Artimųjų Rytų šalyse. Kitose šalyse atsisiųsti programos negalima.

Pranešimai ir klaidos

Ar gausiu pranešimus tik prisijungęs prie vietinio WLAN?

Ne, kad galėtumėte gauti skubius pranešimus į išmanųjį telefoną, tereikia tik veikiančio interneto ryšio. Tai gali būti mobilusis arba bet kuris kitas WLAN tinklas. GROHE ONDUS, esant avarinei situacijai, taip pat gali el. paštu arba SMS žinute išsiųsti pranešimą jums arba kitiems kontaktiniams asmenims.

Kaip galėčiau užtikrinti, kad išmaniojo telefono užrakinimo ekrane gaučiau siunčiamus pranešimus ir įspėjimus?

Peržiūrėkite išmaniojo telefono nuostatas ir nustatykite, kad GROHE ONDUS būtų leidžiama jums siųsti pranešimus į jūsų telefono užrakinimo ekraną.

Mano programa nebeveikia. Ką daryti?

 • Patikrinkite interneto ryšį ir galbūt dar kartą prisijunkite prie savo mobiliojo ryšio tinklo arba WLAN.
 • Iš naujo paleiskite programą.
 • Įsitikinkite, kad naudojate naujausią programos versiją. Parduotuvėse „Apple App Store“ arba „Google Play“ galite rasti ir atsisiųsti naujausius naujinius.
 • Jei tokiais būdais problemos išspręsti nepavyksta, kreipkitės pagalbos į GROHE.

Kai bandau įjungti į mano pašto dėžutę atsiųstą aktyvinimo nuorodą, gaunu klaidos pranešimą.

Aktyvinimo nuoroda galioja tik 24 valandas. Pasibaigus šiam laikotarpiui, galite atsisiųsti naują aktyvinimo nuorodą. Šiuo tikslu reikia prisijungti prie programos „GROHE ONDUS“ naudojantis pasirinktais paskyros duomenimis.

Saugumas ir privatumas

Kokie duomenys yra saugomi?

GROHE ONDUS saugomi tik tie duomenys, kurių reikia tinkamam jūsų įrenginių veikimui užtikrinti. Išsamesnę informaciją rasite programos skiltyje „Pareiškimas apie privatumo apsaugą“.

Dažnai užduodami klausimai
Ryšys su Nest

Bendra informacija ir funkcionalumas

Kokias papildomas funkcijas suteikia ryšys su "Nest"?

"GROHE Sense Guard" automatiškai įjungia ir išjungia jūsų vandens tiekimą, priklausomai nuo būsenos (Namuose / Išvykę) "Nest" programoje. Ši funkcija turi du galimus režimus:

(1) Visiškai automatinis režimas – kaskart paliekant namus arba į juos sugrįžus, vandens tiekimas automatiškai išjungiamas arba įjungiamas. Tai įvyksta iškart pasikeitus būsenai arba po nustatyto laiko, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus.
(2) Pusiau automatinis režimas - kiekvieną kartą, kai paliekate savo namus arba grįžtate, "GROHE ONDUS" programa atsiųs paklausimą, ar norite įjungti ar išjungti vandens tiekimą.

Kaip veikia "Nest" funkcija Namuose / Išvykę?

Namuose/Išvykę funkcija naudoja "Nest" produktų jutiklių duomenis ir jūsų telefono vietą, kad automatiškai perjungtų "Nest" produktų funkcionavimą namuose, kai jūs išeinate ir grįšite.

Kokia vandens tiekimo kontrolės dalis atitenka "Nest"?

Visa kontrolė yra jūsų rankose. "Nest" gali įjungti arba išjungti vandens tiekimą tik su jūsų išankstiniu sutikimu. Be to, tai visada gali būti atšaukta rankiniu būdu.

Ar "Nest" žino apie mano vandens sunaudojimą, temperatūrą ir vandens slėgį?

Ne, šie duomenys yra matomi tik jūsų asmeninėje paskyroje ONDUS programoje.

Sujungimas

Kaip sukonfigūruoti mano GROHE Sense Guard ryšį su "Nest"?

Eikite į "GROHE ONDUS" programos nustatymus, spustelėkite "Susiję produktai" ir "Nest". Tada sekite tolimesnes konfigūracijos instrukcijas ir galėsite nustatyti individualias vandens tiekimo išjungimo nuostatas.

Ar galiu bet kada atjungti savo GROHE Sense Guard nuo "Nest"?

Taip, jūs visiškai kontroliuojate ryšį. Jį galite išjungti per GROHE ONDUS programos nustatymus.

Naudojimas

Ar galiu palikti įjungtą indaplovę išeinant iš namų?

Taip, vandens naudojimą galim tęsti ir išėjus iš namų. Tam turėtumėte atidėti laiką, kada vanduo bus išjungiamas, pavyzdžiui, po 4 valandų, kai paliekate namus. Tai galite padaryti GROHE ONDUS programos pradelsimo nustatymuose.

Kiek laiko užtrunka vandens išjungimas, kai palieku namus, ir vandens tiekimo įjungimas man sugrįžus į namus?

Kai paliekate namus, vandens tiekimas išjungiamas iškart, nebent nustatėte išjungimo pradelsimą. Vandens tiekimas įjungiamas iškart Jums sugrįžus į namus.