Dažnai užduodami klausimai apie GROHE Sense
Apie užliejimą įspėjantis signalas
Kaip GROHE Sense aptinka užliejimą?
GROHE Sense apačioje yra du aukso spalvos kaiščiai. Kai išsiliejęs vanduo užlieja abu kaiščius, trumpasis jungimas įjungia signalą, kuris akimirksniu perduodamas į programėlę.
Kas vyksta, kai GROHE Sense aptinka užliejimą?
Jums ir jūsų kontaktams nelaimės atveju išsiunčiamas pranešimas ir elektroninis laiškas, priklausomai nuo jūsų pranešimų nustatymų. Įrenginys taip pat pradeda mirksėti raudona šviesa ir pypsėti. Garsinis ir optinis GROHE Sense signalas bus aktyvus 1 valandą, paskui jis vėl pradės mirksėti ir pypsėti po 23 valandų (ir taip kasdien, kol išsikraus baterijos). Sense+ signalas nesibaigia. Norėdami išjungti signalą, šluoste be pūkelių nusausinkite metalinius kontaktinius kaiščius, esančius prietaiso apačioje.
Kai mano GROHE Sense aptinka užliejimą, įspėjamasis signalas neįsijungia
Kai kuriais atvejais gali praeiti šiek tiek laiko, kol suskambės įspėjamasis signalas. Nepriklausomai nuo to, ar įrenginys pypsi, į GROHE ONDUS programėlę vis tiek bus išsiųstas pranešimas, kad jus kuo greičiau įspėtų.
Temperatūros ir drėgmės jutimas
Kaip dažnai GROHE Sense matuoja patalpos temperatūrą ir drėgmę?
Temperatūra ir drėgmė matuojama kas 60 minučių. Kiekvieną dieną informacija apie drėgmę ir temperatūrą yra išsaugoma GROHE ONDUS debesyje.
Jei norite patys labiau kontroliuoti padėtį, rinkitės GROHE Sense+. GROHE Sense+ suteikia papildomą galimybę sužinoti temperatūrą ir drėgmės lygį patalpoje, tiesiog programėlėje spustelėkite mygtuką Trigger Update ir įrenginys išmatuos esamą temperatūrą ir drėgmės lygį.
Kuo skiriasi GROHE Sense ir GROHE Sense+?
Abu įrenginiai nuolat matuoja temperatūrą ir drėgmę. GROHE Sense kartą per dieną į debesį siunčia informaciją apie drėgmę ir temperatūrą. GROHE Sense+ suteikia papildomą galimybę sužinoti temperatūrą ir drėgmės lygį patalpoje, tiesiog programėlėje spustelėkite mygtuką Trigger Update ir įrenginys išmatuos esamą temperatūrą ir drėgmės lygį.
Ar GROHE Sense matuoja absoliučią ar santykinę oro drėgmę?
GROHE Sense matuoja santykinę oro drėgmę. Santykinė drėgmė priklauso nuo temperatūros. 100 % drėgmės lygis reikštų, kad esant tokiai temperatūrai oras yra visiškai prisotintas vandens.
Montavimas
Kur montuoti GROHE Sense?
Montuokite GROHE Sense bet kurioje namų patalpoje, kurioje yra užliejimo pavojus arba kurios drėgmės lygį norite nuolat stebėti.
- Galite montuoti GROHE Sense rūsyje, nes yra didelė tikimybė, kad kaip tik ten išsilies vanduo
- Montuokite įrenginį po kriaukle ar praustuvu, nes vandens pratekėjimas šiose vietose dažnai pastebimas per vėlai
- Arba prie skalbyklės, kad jos gedimo atveju pavyktų išvengti rimtos vandens žalos
- Palėpėje, kurioje yra langų, kuriuos dažnai paliekate pravertus vėdinimui, kad greitai sureaguotumėte, lietaus vandeniui pradėjus tekėti į vidų.
Kaip montuoti GROHE Sense?
Pirmiausia atsisiųskite programėlę iš Apple Appstore ar Google Play parduotuvės, užsiregistruokite ir sukonfigūruokite pastatą ir patalpas, jei to dar nepadarėte. Priskirkite GROHE Sense prie pasirinktos patalpos spustelėdami simbolį + arba per katalogą. Suteikite patalpai pavadinimą ir apibūdinkite ją, įdėkite 3 AAA baterijas (yra gaminio pakuotėje) ir prijunkite WLAN pasirinkę GROHE Sense SSID, tada įveskite slaptažodį, kurį rasite įrenginio galinėje pusėje. Jei jau sumontavote įrenginį ir sunku pažiūrėti jo slaptažodį, pasinaudokite mobiliuoju telefonu ar planšete ir nufotografuokite su blykste.
Tada padėkite GROHE Sense ant lygaus paviršiaus (ne metalinio ir nelaidaus) taip, kad du apatiniai kaiščiai liestų paviršių.
Ką daryti, jei jūsų WLAN ryšys nėra pakankamai stabilus arba negalite aptikti WLAN ryšio, reikalingo prisijungti prie GROHE Sense?
Išbandykite pailginimo komplektą 22506LN0 su 1,2 m ilginamuoju laidu. Pritvirtinkite pailginimo komplekto pagrindo plokštę dviem varžtais prie sienos. Padėkite GROHE Sense nuotolinį jutiklį ant lygaus paviršiaus (ne metalinio ir nelaidaus) taip, kad du apatiniai kaiščiai liestų paviršių.
Taip pat galite montuoti ir GROHE Sense+, jei norite ir nuotolinio jutiklio su ilginamuoju laidu, ir iš elektros tinklo maitinamo įrenginio.
Ką daryti, jei jūsų WLAN ryšys nėra pakankamai stabilus arba negalite aptikti WLAN ryšio, reikalingo prisijungti prie GROHE Sense?
Galimi keli sprendimai:
- Galite įdiegti papildomą kartotuvą, kuris sustiprina WLAN signalą arčiau įrenginio.
- Jei turite UTP prievadą, sukurkite jo prieigos tašką arba kartotuvą (paprastai galima rinktis iš šių dviejų veikimo režimų).
- Taip pat galima naudoti gaminius su maitinimo laidais. Šiuo atveju, sumontuokite vieną maitinimo laido jungtį šalia maršrutizatoriaus ir vieną šalia įrenginio. Pasirinkite gaminį su maitinimo laidu, kuris turi WLAN funkciją, kitaip jums reikės papildomo kartotuvo arba prieigos taško.
Ką daryti, jei nepavyksta užmegzti ryšio su privačiu belaidžio ryšio tinklu?
1 žingsnis: patikrinkite belaidžio tinklo aprėptį
Gali būti, kad iškilo belaidžio tinklo aprėpties problema. Toliau pateikiamos kelios galimos priežastys ir sprendimai. Problemas galima nustatyti naudojant belaidžio tinklo testavimo programą. Rekomenduojame WiFi Analyzer (Android ir iOS operacinėms sistemoms naudojama ta pati programa).
Galima problema: įrenginys yra per toli nuo maršrutizatoriaus.
Testas: patikrinkite belaidžio ryšio stiprumą tolstant nuo maršrutizatoriaus.
Sprendimas: norėdami išspręsti šią problemą, įdiekite kartotuvą arba naują maršrutizatorių, kad užtikrintumėte signalo stiprumą.
Galima problema: tokios kliūtys kaip storos sienos silpnina belaidžio ryšio signalą
Testas: palyginkite belaidžio ryšio stiprumą vienoje sienos pusėje ir kitoje.
Sprendimas: naudokite maitinimo linijos adapterius, kurie perduoda belaidžio ryšio signalą pastato elektros laidais.
Galima problema: keli belaidžiai tinklai persidengia vienoje zonoje. Kiekvienas maršrutizatorius automatiškai pasirenka ir naudoja kanalą. Kanalai numeruojami nuo 1 iki 11. Tankiai apgyvendintose vietovėse gali persidengti tą patį kanalą naudojantys tinklai.
Testas: programėlė parodys, kurie kanalai naudojami labiausiai.
Sprendimas: rankiniu būdu pakeiskite kanalą, kurį naudoja jūsų maršrutizatorius. Pasirinkite kanalą, kuris nėra per daug naudojamas. Norėdami atlikti šį pakeitimą, perskaitykite maršrutizatoriaus vadovą.
Galima problema: per daug įrenginių yra prijungti prie to paties belaidžio tinklo. Tai gali sumažinti belaidžio ryšio spartą, ypač jei vartotojai nuolat atsisiunčia ar transliuoja vaizdo įrašus.
Testas: programėlė parodo, kaip greitai veikia jūsų belaidis tinklas.
Sprendimas: įdiekite didesnės spartos maršrutizatorių arba jungliojo tinklo maršrutizatorių.
2 žingsnis: jei belaidžio tinklo aprėptis yra pakankama, gali būti, kad kaltas maršrutizatorius. Norėdami sužinoti, ar taip yra, atlikite šiuos veiksmus:
- Ar naudojatės belaidžiu ryšiu, kurio dažnis yra 2,4 GHz?
Belaidžio ryšio dažnis turi būti 2,4 GHz, kad Sense įrenginį būtų galima įjungti į tinklą. Įrenginys neveiks 5,0 GHz dažniu. Galite sužinoti ir pakeisti dažnį maršrutizatoriaus nustatymuose. - Ar jūsų privatus belaidis tinklas yra apsaugotas WPA arba WPA2 šifravimo mechanizmais?
GROHE Sense neveikia su atvirais belaidžiais tinklais. Įrenginiui reikalingas belaidis tinklas, apsaugotas naudojant WPA arba WPA2. Todėl jūsų privatus belaidis tinklas turi būti apsaugotas slaptažodžiu, kurį sudaro bent aštuoni simboliai. - Ar įjungtas MAC filtravimas?
MAC filtravimas yra belaidžių tinklų apsaugos metodas. Jei jis įjungtas, belaidžio tinklo maršrutizatorius patvirtins tik žinomus ir (arba) registruotus įrenginius. Pagal numatytuosius nustatymus MAC filtravimas paprastai nėra įjungtas. Jį reikia nustatyti rankiniu būdu. Jei MAC filtravimas įjungtas, išjunkite jį arba įtraukite GROHE Sense MAC adresą į maršrutizatoriaus žinomų įrenginių sąrašą. Norėdami sužinoti GROHE Sense MAC adresą, atsisiųskite programėlę, skirtą išbandyti belaidžiam ryšiui, ir įdėkite baterijas į Sense įrenginį, kad įjungtumėte integravimo režimą (pradės mirksėti mėlynas šviesos diodas). Tada prijunkite įrenginį prie savo išmaniojo telefono. Jūsų įrenginio MAC adresas bus matomas programėlėje. - Ar 433 (HTTPS) ir 80 (HTTP) prievadai yra atviri?
Prievadai yra tinklo jungtys. Jos reikalingos, kad belaidis tinklas galėtų užmegzti ryšį ir atlikti kitas funkcijas. Norint užmegzti ryšį tarp GROHE Sense ir belaidžio tinklo, reikia atverti 433 ir 80 prievadus. Daugeliu atvejų pagal numatytuosius nustatymus šie prievadai yra atviri. Jei taip nėra, skaitykite maršrutizatoriaus vadovą. - Ar jūsų maršrutizatoriuje suaktyvintas DHCP?
DHCP yra ryšio protokolas, skirtas palaikyti ryšį tarp įrenginių ir belaidžio tinklo. Norint naudoti GROHE Sense, jį reikia suaktyvinti. Pagal numatytuosius nustatymus maršrutizatoriuose DHCP paprastai yra įjungtas. Apsilankykite šiame tinklalapyje, kur rasite paaiškinimą, kaip sužinoti, ar DHCP yra įjungtas ir kaip jį suaktyvinti: http://www.wikihow.com/Configure-a-Router-to-Use-DHCP - Ar maršrutizatorius palaiko IPv4?
IPV (interneto protokolo versija) yra būdas, kuriuo jūsų maršrutizatorius palaiko ryšį su prie jo prijungtais įrenginiais. Yra skirtingų versijų: IPv4 ir IPv6. GROHE Sense įrenginys palaiko ryšį naudodamas IPv4 versiją, todėl belaidžio tinklo maršrutizatorius taip pat turi palaikyti IPv4. Daugeliu atvejų maršrutizatoriai palaiko ir IPv4, ir IPv6. Galite sužinoti ir pakeisti versiją maršrutizatoriaus nustatymuose. Šiame tinklalapyje paaiškinta, kaip tai padaryti: http://testingfreak.com/change-enabledisable-ipv4-ipv6-computer-windows/
Techninė įranga
Kokio dydžio yra GROHE Sense?
GROHE Sense vandens jutiklis yra 84 mm skersmens ir 35 mm aukščio.
Pailginimo komplektą sudaro 84 mm skersmens sieninė plokštė, kurios aukštis su jutikliu yra 38 mm, ir 10 mm aukščio bei 50 mm skersmens nuotolinis jutiklis. Komplekte taip pat yra 1,2 m ilginamasis laidas.
GROHE Sense+ matmenys yra tokie patys kaip GROHE Sense, jis turi tokį patį pailginimo komplektą ir papildomą 0,6 m maitinimo laidą.
Ar GROHE Sense yra nepralaidus vandeniui?
GROHE Sense yra apsaugotas nuo vandens purškimo ir purslų (IPX3). Užliejimo atveju nedelsdami išdžiovinkite įrenginį. Jei reikia išvalyti įrenginį, naudokite šluostę be pūkelių. Nenaudokite jokių valiklių ar ploviklių.
Ką daryti, jei baigiasi baterijos?
Senas 3 AAA tipo baterijas pakeiskite naujomis arba, jei norite gauti nuolatinę informaciją, įsigykite GROHE Sense+ įrenginį, kuris jungiamas prie elektros maitinimo tinklo, todėl nereikia baterijų.
Dažnai užduodami klausimai apie GROHE Sense Guard
Trūkusio vamzdžio ir nuotėkio aptikimas
Kas nutinka, kai GROHE Sense Guard netenka maitinimo iš elektros tinklo?
Kad nutrūkus elektros energijos tiekimui jūs turėtumėte geriamojo vandens, vožtuvas lieka atidarytas. Programėlėje matysite, kad sistema nėra prijungta. Žinoma, sistema vėl paleidžiama, kai atkuriamas elektros tiekimas.
Kas nutinka, kai GROHE Sense Guard netenka belaidžio ryšio?
GROHE Sense Guard vis tiek veikia. Trūkus vamzdžiui, įrenginys vis tiek aptinka pratekėjimą ir išjungia vandens tiekimą. Duomenys atnaujinami, kai atkuriamas belaidis ryšys, nes jie saugomi buferinėje atmintyje iki 30 dienų, priklausomai nuo jūsų vandens suvartojimo. Tokiu atveju prisijungimą indikuojantis šviesos diodas nušvinta raudona spalva.
Techninė įranga
Kokios jungtys yra tinkamos?
GROHE Sense Guard komplekte yra 1 col. srieginė jungtis ir ¾ col. adapteriai. Skersmuo buvo pasirinktas atsižvelgiant į labiausiai Europos rinkoje paplitusias jungtis. Jei reikia mažesnio skersmens jungties, ją galite įsigyti santechnikos prekių parduotuvėje. Jei vamzdžių skersmuo didesnis, pirmiausia rekomenduojame pasitarti su montuotoju, ar galima sumontuoti GROHE Sense Guard jūsų namuose ir ar nebus pakenkta vandens srautui, kokio jums reikia. GROHE Sense Guard įrenginys yra skirtas vienam namų ūkiui, kurio maksimalus vandens suvartojimas yra 85 l/min.
Kokio ilgio yra maitinimo laidas?
70 centimetrų. Ilginamąjį laidą galima įsigyti (internetinėse) elektronikos prekių parduotuvėse. Ieškokite baltų mažos galios 12 V DC maitinimo kabelių su movine ir gaubiančiąja jungtimi F 5,5 x 2,1 mm / M 2,1 mm.
Kas yra pakuotėje?
Dėžutėje yra 1 vandens reguliatorius su dviem žalvarinėmis 3/4 col. jungtimis, maitinimo kištukas su laidu ir gaminio techninė informacija, reikalinga montuojant.
Rekomenduojame montuoti GROHE Sense Guard naudojant rinkinį montuoti prie sienos 22501000. Tai užtikrins paprastą sumontavimą. Taip pat rekomenduojame prieš ir po GROHE Sense Guard sumontuoti uždarymo vožtuvą, kad būtų lengviau ir greičiau atlikti priežiūros darbus, jei prireiktų.
Montavimas
Kaip sumontuoti Grohe Sense Guard?
GROHE rekomenduoja, kad montavimo darbus atliktų sertifikuotas specialistas, nes gaminys montuojamas arti vandens skaitiklio, o netinkamas sumontavimas gali turėti įtakos viso pastato vandens tiekimui. Visada perskaitykite techninę gaminio informaciją (TPI), pateiktą su gaminiu, ar išplėstinę versiją internete. Taip pat galite pažiūrėti mūsų sukurtą montavimo vaizdo įrašą mūsų interneto svetainėje arba YouTube kanale.
Taip pat rekomenduojame GROHE Sense Guard montuoti naudojant mūsų sieninio tvirtinimo komplektą 22501000, kad užtikrintumėte įrenginio stabilumą.
Kaip prijungti GROHE Sense Guard prie GROHE ONDUS programėlės?
Pirmiausia atsisiųskite programėlę iš Apple App Store arba Google Play parduotuvės. Užsiregistruokite ir sukonfigūruokite pastatą ir patalpas, jei to dar nepadarėte. Priskirkite GROHE Sense Guard prie pasirinktos patalpos spustelėdami simbolį + arba per katalogą. Suteikite patalpai pavadinimą ir apibūdinkite ją, įjunkite GROHE Sense Guard į maitinimo lizdą ir prijunkite WLAN pasirinkę GROHE Sense SSID, tada įveskite slaptažodį, kurį rasite įrenginio galinėje pusėje. Jei jau sumontavote įrenginį ir sunku pažiūrėti jo slaptažodį, pasinaudokite mobiliuoju telefonu ar planšete ir nufotografuokite su blykste.
Ką daryti, jei jūsų WLAN ryšys nėra pakankamai stabilus arba negalite aptikti WLAN ryšio, reikalingo prisijungti prie GROHE Sense Guard?
Galimi keli sprendimai
- Galite įdiegti papildomą kartotuvą, kuris sustiprina WLAN signalą arčiau įrenginio.
- Jei turite UTP prievadą, sukurkite jo prieigos tašką arba kartotuvą (paprastai galima rinktis iš šių dviejų veikimo režimų).
- Taip pat galima naudoti gaminius su maitinimo laidais. Šiuo atveju, sumontuokite vieną maitinimo laido jungtį šalia maršrutizatoriaus ir vieną šalia įrenginio. Pasirinkite gaminį su maitinimo laidu, kuris turi WLAN funkciją, kitaip jums reikės papildomo kartotuvo arba prieigos taško.
Saugumas
Ką daryti, jei įsilaužėlis išjungia vandens tiekimą?
GROHE daro viską, kad garantuotų saugų savo gaminių naudojimą. Mes taikome naujausias saugumo priemones, kad išvengtume neteisėto savo įrenginių naudojimo ir duomenų saugumo pažeidimo ir kad apsaugotume vartotojų privatumą. Prireikus, GROHE pateikia programinės-aparatinės įrangos naujinių ir platina juos per programėlę. Jei programišius įsilaužtų į sistemą, tereikia ištraukti kištuką iš maitinimo lizdo, kad turėtumėte vandens. Paskui galite įdiegti naujinius, kai juos paskelbsime.
Papildoma informacija
Neradote atsakymo į savo klausimą šiame puslapyje? Susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime.
Susisiekti su GROHE