Duomenų privatumo atsakomybės atsisakymas

GROHE vertina jūsų susidomėjimą mūsų įmone ir gaminiais. Mes labai rimtai žiūrime į jūsų privatumo apsaugą, kai naudojatės mūsų svetainėmis. Toliau pateikta informacija yra skirta jums informuoti apie anoniminių ir asmens duomenų rinkimą.

A. Responsible for the data processing

Asmens, atsakingo už asmens duomenų, pateikiamų šioje svetainėje, tvarkymą pagal Europos bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimus, vardas ir pavardė nurodyti leidimo duomenyse.

Su mūsų grupės duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti adresu „dataprotection@grohe.com“.

Šiuo privatumo pareiškimu informuojame apie jūsų asmens duomenų (toliau „duomenys“) tvarkymo apimtį.

B. Data processing

Valdydami savo svetainę, tvarkome duomenis.

Duomenų tvarkymas taip pat apima jų atskleidimą perduodant.

Toliau pateiktame sąraše išvardyti duomenys, tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai, gavėjai ir perdavimas į atitinkamas ne EEE šalis.

a) Žurnalo failas
Užregistruojame jūsų apsilankymą mūsų svetainėse. Tvarkomi toliau nurodyti duomenys. Gauto tinklalapio pavadinimas, gavimo data ir laikas, laiko skirtumas nuo Grinvičo laiko, prieigos būsena, perduodamų duomenų kiekis, naršyklės tipas ir versija, naudojama operacinė sistema, nurodomasis URL adresas (anksčiau aplankyta svetainė), jūsų IP adresas ir užklausą teikiantis teikėjas. Tai būtina norint užtikrinti svetainės saugumą. Duomenis tvarkome remdamiesi savo teisėtais interesais pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą. Žurnalo failas po septynių dienų bus pašalintas, nebent jo reikės konkretiems pažeidimams, apie kuriuos sužinota duomenų saugojimo laikotarpiu, išaiškinti ar įrodyti.

b) Priegloba
Prieglobos funkcija saugo visus tvarkyti ketinamus duomenis ryšium su šios svetainės veikimu. Tai būtina norint užtikrinti svetainės veikimą. Duomenis tvarkome remdamiesi savo teisėtais interesais pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą. Kad galėtume teikti savo internetines funkcijas, naudojamės prieglobos žiniatinklyje teikėjų, kuriems pateikiame pirmiau nurodytus duomenis, paslaugomis.

c) Kontaktai
Jei susisiekiate su mumis, jūsų duomenys (vardas, pavardė, kontaktiniai duomenys, jei pateikiate) ir jūsų pranešimas tvarkomi tik jūsų užklausos apdorojimo tikslais. Šiuos duomenis tvarkome remdamiesi BDAR 6 str. 1 paragr. b punktu arba BDAR 6 str. 1 paragr. f punktu, kad galėtume apdoroti jūsų užklausą.

d) Naujienlaiškis
Kad galėtume jums reguliariai teikti pritaikytą informaciją apie mūsų įmonę ir paslaugų bei gaminių asortimentą, siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį. Jums užsiregistravus gauti naujienlaiškį, tvarkome jūsų įvestus duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą, jūsų informaciją, pateiktą laukuose „jūs esate“ ir „mane domina“).

Tai darydami, gauname šį jūsų sutikimą:
„Noriu užsisakyti „Grohe“ naujienlaiškį, kuris yra individualiai pritaikytas man ir mano interesams. Galiu bet kada atšaukti savo sutikimą pasinaudodamas (-a) prenumeratos atsisakymo nuoroda naujienlaiškyje. “

Naujienlaiškio perdavimas registracijos būdu vyksta remiantis jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 paragr. a punktą.

Naujienlaiškio registracija vyksta per vadinamąją dvigubo sutikimo procedūrą. Kad užkirstume kelią piktnaudžiavimui, po registracijos atsiųsime jums el. laišką, kuriame paprašysime patvirtinti registraciją. Siekiant įrodyti registracijos procesą pagal teisinius reikalavimus, jūsų paraiška bus užregistruota. Tai turi įtakos registracijos ir patvirtinimo laiko bei jūsų IP adreso saugojimui. Kad galėtume išsiųsti naujienlaiškį, naudojamės paslaugų teikėjų, kuriems teikiame pirmiau nurodytus duomenis, paslaugomis.

e) Kliento paskyra
Atidarydami kliento paskyrą, sutinkate, kad jūsų duomenys (vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, banko duomenys) bei jūsų naudojimo duomenys (naudotojo vardas, slaptažodis) būtų saugomi. Tai mums leidžia identifikuoti jus kaip klientą ir suteikia jums galimybę valdyti savo užsakymus.

Gauname šį jūsų sutikimą:
„Noriu sukurti kliento paskyrą. Įrašykite mano duomenis šiuo tikslu. Galiu bet kada atšaukti savo sutikimą išsiųsdamas (-a) el. laišką adresu smart.de@grohe.com.“

Jūsų duomenys bus tvarkomi remiantis jūsų sutikimu pagal BDAR 6 str. 1 paragr. a punktą.

f) Pirkinio apdorojimas
Tvarkome jūsų užsakymų duomenis, kad galėtume apdoroti pirkimo sutartį. Duomenys tvarkomi remiantis BDAR 6 str. 1 paragr. b punktu.

Jūsų adreso duomenis perduodame įmonei, kuriai pavestas pristatymas. Jei reikia apdoroti sutartį, taip pat pateiksime jūsų el. pašto adresą arba telefono numerį, kad įmonė, kuriai pavestas pristatymas, galėtų koordinuoti pristatymo datą („Avis“).

Jūsų operacijos duomenis (vardą, pavardę, užsakymo datą, mokėjimo būdą, išsiuntimo ir (arba) gavimo datą, sumą ir gavėją, jei taikoma, banko duomenis arba kredito kortelės duomenis) perduosime mokėjimo paslaugos teikėjui, atsakingam už mokėjimo apdorojimą.

Be to, mes galime naudoti jūsų el. pašto adresą, siunčiant Jums informaciją, taip pat klientų ir produktų pasitenkinimo apklausas, kad galėtume tobulinti savo produktus bei paslaugas. Tai apima informaciją apie gaminio priežiūrą, klausimus, susijusius su garantija, ir mūsų gaminių techninę priežiūrą. Tokiais atvejais duomenis tvarkome remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu. Duomenų tvarkymo tikslas ir mūsų teisėtas interesas yra tobulinti ir pritaikyti savo produktus bei paslaugas, orientuotas į klientą.

Galite bet kada atsisakyti tokių pranešimų bei užklausų siuntimo el. paštu, susisiekę D skirsnyje nurodytu el. pašto adresu, kad galėtumėte pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teisėmis arba tam tikruose pranešimuose spustelėję prenumeratos atšaukimo mygtuką be jokių papildomų išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal pagrindinius tarifus.

g) Klientų aptarnavimo tarnyba
Su mūsų Klientų aptarnavimo tarnyba galite susisiekti įvairiais būdais.

Jei kreipsitės į mūsų klientų aptarnavimo tarnybą naudodamiesi kontaktinėmis formomis, faksu ar telefonu, mes tvarkysime Jūsų duomenis, kad galėtume atsakyti į Jūsų užklausą. Tai paprastai apima duomenų tvarkymo tikslus, tokius kaip problemų aptarimas, pasiūlymų rengimas, pristatymas ir sąskaitų faktūrų išrašymas, taip pat atsakymo į pagalbos užklausas ir skundus bei mūsų pagalbos paslaugų dokumentacijos tikslus.

Taip pat siūlome klientui galimybę pateikti užklausą tiesiogiai naudojant mūsų žiniatinklio formą. Užsakymui taikomas sąlygas rasite atitinkamame puslapyje.

Duomenys, reikalingi Jūsų užklausai apdoroti, gaunami iš mūsų internetinių formų arba paprašysime jų atskirai. Būtina pateikti bent jau pagrindinius duomenis (vardą, pavardę, kontaktinę informaciją, adreso informaciją), jei reikia, kliento numerį arba jau esamus nuorodos numerius, taip pat duomenis apie Jūsų problemą, pvz., paveiktus gaminius, klaidų vaizdus arba garantijos įrodymus.

Gavę jūsų užklausą, el. paštu atsiųsime patvirtinimą apie jos gavimą su nuorodos numeriu, pagal kurį tvarkysime Jūsų užklausą.

Prireikus, pasitarę su Jumis, Jūsų duomenis perduosime įmonėms partnerėms, kurios vietoje teiks remonto, montavimo ir (arba) techninės priežiūros paslaugas.

Mūsų duomenų tvarkymo ir, jei taikoma, duomenų perdavimo bendrovėms partnerėms pagrindas yra Jūsų sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą arba Jūsų pavedimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktą.

Be to, galime naudoti Jūsų el. Pašto adresą norėdami siųsti Jums klientų ir produktų naudojimo pasitenkinimo apklausas, siekdami pagerinti mūsų paslaugų lygį ir reguliariai informuoti Jus apie naujus pasiūlymus ir paslaugas, susijusias su Jūsų prašomomis paslaugomis. Tai apima informaciją apie gaminio priežiūrą, klausimus, susijusius su garantija, ir mūsų gaminių techninę priežiūrą. Tokiais atvejais duomenis tvarkome remdamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu. Duomenų tvarkymo tikslas ir mūsų teisėtas interesas yra pagerinti ir pritaikyti mūsų paslaugas bei klientų aptarnavimą Jūsų poreikiams.

Jei duosite mums sutikimą, mes patys informuosime Jus apie mūsų partnerių pasiūlymus bei paslaugas ir perduosime jiems Jūsų duomenis, kad mūsų bendradarbiavimo partneriai galėtų tiesiogiai susisiekti su Jumis reklamos tikslais. Tai taikoma kitoms „GROHE“ nacionalinėms įmonėms ir išorės bendradarbiavimo partneriams (pvz., montuotojams, aptarnavimo partneriams). Šiuo atveju tvarkymas grindžiamas BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktu.

Galite bet kuriuo metu nemokamai prieštarauti tokių pranešimų bei užklausų siuntimui el. paštu, susisiekę D skirsnyje nurodytu el. pašto adresu, kad galėtumėte pasinaudoti savo, kaip duomenų subjekto, teisėmis arba tam tikruose pranešimuose spustelėję prenumeratos atšaukimo mygtuką be jokių papildomų išlaidų, išskyrus perdavimo išlaidas pagal pagrindinius tarifus.

h) Prekybos mugės, parodos ir „GROHE Truck Tour“

i) Fotografavimas ir vaizdo įrašų filmavimas

j) Loterijos ir rinkodaros kampanijos
Kampanijoms vykdyti naudojame kitus paslaugų teikėjus, kurie padeda mums organizuoti kampaniją. Taikoma B.a – B.m punktuose nurodyta informacija apie duomenų tvarkymą. Daugiau konkrečios kampanijos taisyklių rasite atitinkamuose kampanijos puslapiuose.

k) Svetainės analizė ir rinkodara
Kad galėtumėte naudotis tam tikromis funkcijomis, naudojame vadinamuosius slapukus. Tai trumpi duomenų paketai, saugomi jūsų įrenginyje, kuriais keičiamasi su kitais paslaugų teikėjais. Kai kurie mūsų naudojami slapukai yra pašalinami iš karto, kai uždarote naršyklę (vadinamieji seansų slapukai). Kiti slapukai lieka jūsų įrenginyje ir leidžia jūsų naršyklei būti atpažintai, kai kitą kartą lankotės svetainėje (nuolatiniai slapukai).

Pasirenkami slapukai, reikalingi tam tikroms svetainės funkcijoms atlikti („funkciniai slapukai“), kurie padeda įvertinti našumą („našumo slapukai“) arba kurie naudojami rinkodaros tikslais („slapukai rinkodaros tikslais“), yra pagrįsti tik Jūsų sutikimu, remiantis BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktu. Naudodamiesi mūsų svetainės poraštėje esančia funkcija „slapukų nustatymai“ galite bet kada koreguoti slapukų parinktis. Tai taip pat apima anksčiau duoto sutikimo dėl slapukų nustatymo atšaukimą, kuris galios ateityje.

Galite ištrinti visus galutiniame įrenginyje saugomus slapukus ir nustatyti įprastas naršykles taip, kad slapukai nebūtų išsaugoti. Tokiu atveju gali tekti atlikti nustatymus kiekvieną kartą, kai lankotės šioje svetainėje, ir sutikti, kad kai kurios funkcijos gali būti sutrikdytos.

Slapukus naudojame ryšium su toliau nurodytomis funkcijomis.

aa) „Google Analytics“
Naudojamės „Google Analytics“ paslauga, kurią teikia bendrovė „Google LLC“, įsikūrusi adresu 1600 Amphitheater Parkway Mountain View, CA 94043 USA. „Google“ naudoja tam tikrus slapukus. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama bendrovei „Google“, kuri ją saugos Jungtinėse Amerikos Valstijose esančiuose serveriuose. Saugomą informaciją naudojame, kad įvertintume jūsų naudojimąsi svetaine, svetainės operatoriams surinktume ataskaitas apie veiklą svetainėje ir galėtume teikti kitas su svetaine susijusias paslaugas. Dėl savo svarbiausio intereso tokiu būdu gautus duomenis tvarkome optimalios savo internetinio pasiūlymo rinkodaros tikslais pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą. „Google“ niekada nesusies jūsų IP adreso su kitais „Google“ duomenimis.

Atkreipkite dėmesį, kad šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ funkcija su plėtiniu „anonymizeIp ()“. Tokiu būdu IP adresai, prieš juos perduodant į Jungtinėse Amerikos Valstijose esantį serverį, yra sutrumpinami. Todėl tiesioginė asmeninė nuoroda, susijusi su saugomais duomenimis, paprastai neįtraukiama. Tik išimtiniais atvejais į JAV serverį siunčiamas visas IP adresas ir ten sutrumpinamas.

Galite bet kada atsiimti sutikimą rinkti duomenis, pasirinkdami „Google Analytics“ priedo išjungimo parinktį.
http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

Taip pat atkreipkite dėmesį į pastabas apie „Google“ duomenų naudojimą „Google“ partnerių tinkle:
http://www.google.com/intl/de/policies/privacy/partners/

https://www.google.com/policies/privacy/ads/

Jei reikia daugiau informacijos apie privatumą, apsilankykite adresu: https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=en

bb) „New Relic“
Savo svetainėje naudojame programinę įrangą „NewRelic“. Ji leidžia analizuoti tai, kaip naudojatės svetaine. Slapuko saugoma informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) bus perduodama į „NewRelic“ serverį JAV. Duomenis tvarkome dėl savo svarbiausio intereso, susijusio su optimalia mūsų internetinio pasiūlymo rinkodara, pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą.

Saugomą informaciją „NewRelic“ naudos, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine, svetainės operatoriams surinktų ataskaitas apie veiklą svetainėje ir galėtų teikti kitas su veikla svetainėje ir interneto naudojimu susijusias paslaugas.

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą galima rasti adresu:
https://newrelic.com/termsandconditions/privacy

cc) Privatumo politika, susijusi su gaminių apžvalgomis („Bazaarvoice“)
Kai pateikiate gaminio apžvalgą, renkame jūsų tapatybę identifikuojančią informaciją, kurią pateikiate formoje. Tai „rodomas vardas“, IP adresas, el. pašto adresas bei jums priskirtas įvertinimas ir bet kokia papildoma savo noru pateikta informacija. Pateikti duomenys bus tvarkomi gaminio vertinimo naudojimo tikslais ir bus rodomi GROHE svetainėje.

Tai darydami gauname šį sutikimą:
„Sutinku, kad GROHE ir jos paslaugų teikėjai gali naudoti mano el. pašto adresą, kad su manimi susisiektų dėl mano gaminio apžvalgos kilus administracinėms problemoms arba kad gautų informacijos apie įvertintus ar panašius gaminius. Galiu bet kada atsiimti savo sutikimą, kad šis atsiėmimas galiotų ateityje, parašydamas (-a) bendrovei GROHE. “

Sutikimo atšaukimas neturi įtakos tvarkymo, vykdomo sutikimo iki atšaukimo pagrindu, teisėtumui. Atšaukimo atveju pašalinsime jūsų duomenis bei jūsų gaminio įvertinimą (-us) pagal teisinius reikalavimus.

Dirbame su „Bazaarvoice“, kad pateiktume klientams savo gaminių vertinimo parinkčių. „Bazaarvoice“ naudoja slapukus, kad galėtų apdoroti klientų informaciją ir stebėti naudotojų elgesį keliose svetainėse.

Jūsų produkto apžvalgą tvarkys įmonė „Bazaarvoice Inc“, 3900 N. Capital of Texas Highway, Suite 300, Austin, Texas 78746, JAV.

Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą galima rasti adresu:
https://www.bazaarvoice.com/legal/privacy-policy/.

dd) „Google ReCAPTCHA“ naudojimas
Kad apsaugotume savo svetainių komentarų skiltį ir duomenų įvedimo formas nuo brukalo ir piktnaudžiavimo, naudojame išorinę paslaugą „reCAPTCHA“. Šią paslaugą teikia bendrovė „Google Inc“, įsikūrusi adresu 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043 USA (toliau „Google“). „reCAPTCHA“ leidžia atskirti žmonių įvestis ir įvestis, kuriomis piktnaudžiauja automatizuota programinė įranga (dar vadinama robotais). Naudojantis paslauga, į „Google“ serverius JAV bus perduodami šie duomenys:

  • nurodomasis URL adresas;
  • naudotojo IP adresas;
  • su naudotojo įvestimi susijęs elgesys ir pelės judesiai „reCAPTCHA“ žymimųjų langelių srityje;
  • „Google“ paskyra: jei naudotojas tuo pačiu metu prisijungęs prie savo „Google“ paskyros, tai bus atpažinta ir priskirta;
  • Informacija apie naudojamą naršyklę, naršyklės dydį, naršyklės skiriamąją gebą, naršyklės papildinius, kalbos nustatymus, datą;
  • pelės judesiai ir palietimai puslapyje;
  • svetainės tekstai ir pateikimo instrukcijos;
  • slapukai

Tvarkymas pagrįstas mūsų svarbiausiu teisėtu interesu užtikrinant mūsų svetainės saugumą pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą.

Jei reikia daugiau informacijos apie privatumą, apsilankykite adresu: https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=en

I) Išorinio turinio integravimas
Naudojame išorinį dinaminį turinį, kad optimizuotume savo svetainės pateikimą ir pasiūlymą. Lankantis svetainėje, automatiškai pateikiama užklausa per API į atitinkamo turinio teikėjo serverį, į kurį perduodami tam tikri registracijos duomenys (pavyzdžiui, naudotojų IP adresai). Tada dinaminis turinys perduodamas į mūsų svetainę ir joje rodomas.

Išorinį turinį naudojame ryšium su toliau nurodytomis funkcijomis.

aa) „Google Maps“
Savo svetainėje naudojame „Google“ žemėlapių paslaugą „Google Maps“, kad jums pateiktume interaktyvų žemėlapį. Kai žemėlapis rodomas, duomenys, įskaitant jūsų IP adresą ir buvimo vietą, perduodami į „Google“ serverius Jungtinėse Amerikos Valstijose ir juose saugomi. Šis tvarkymas pagrįstas mūsų svarbiausiu teisėtu interesu, susijusiu su optimalia mūsų pasiūlymo rinkodara pagal BDAR 6 str. 1 paragr. f punktą.

Jei reikia daugiau informacijos apie privatumą, apsilankykite adresu: https://policies.google.com/privacy?hl=en&gl=en

bb) „Facebook Visitor Tracker“
„Visitor Tracker“ paslaugą teikia bendrovė „Facebook Inc.“, įsikūrusi adresu 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, USA, arba jei esate ES, „Facebook Ireland Limited“, įsikūrusi adresu 4 Grand Canal Square, Dublin 2, Ireland. Ji leidžia mums apibrėžti tikslines grupes teikiant reklamą „Facebook“, vadinamuosius „Facebook“ skelbimus“, remiantis apsilankymais svetainėje ir vietinio naršymo duomenimis. Šį vaizdo elementą taip pat naudojame tam, kad išmatuotume internetinės rinkodaros priemonių efektyvumą. Tai mums leidžia stebėti naudotojų veiksmus po to, kai jie pamato ir (arba) spustelėja „Facebook“ skelbimą ir tada pateikia užsakymą.

Kai iškviečiama svetainė, vaizdo elementas integruojamas tiesiogiai „Facebook“ ir gali saugoti slapuką jūsų įrenginyje. Jei vėliau prisijungiate prie „Facebook“ arba jau esate prisijungę, jūsų apsilankymas svetainėje bus nurodytas jūsų profilyje. Surinkti naudotojų duomenys mums yra anonimiški, todėl mes negalime nustatyti naudotojo tapatybės. Tačiau šiuos duomenis saugo ir tvarko „Facebook“, kad būtų galima nustatyti atitinkamą naudotojo profilį. „Facebook“ duomenis tvarko pagal „Facebook“ duomenų naudojimo politiką. Jei nesate „Facebook“ narys (-ė), šis duomenų tvarkymas jums neturi įtakos.
https://www.facebook.com/about/privacy/

Galite leisti „Facebook“ ir jo partneriams rodyti skelbimus „Facebook“ ir už jo ribų. Šiais tikslais Jūsų kompiuteryje taip pat gali būti išsaugotas slapukas. Šios paslaugos naudojimo teisinis pagrindas yra sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą.

cc) Partner Programs
Daugiau informacijos apie tai, kaip „Hatch“ naudoja duomenis, rasite jų privatumo politikoje:
www.gethatch.com/en/privacy-policy/.

m) Tarptautinis duomenų perdavimas
Jei duomenys perduodami į trečiąją šalį arba tarptautinei organizacijai, tai daroma pagal BDAR 44-49 straipsnius.

C. Duration of data storage

D. Data Subjects’ Rights

a) Informacija
Paprašę, nemokamai ir bet kada gausite informaciją apie visus savo asmens duomenis, kuriuos saugome.

Dėl jūsų pačių apsaugos pasiliekame teisę po prašymo pateikimo gauti toliau nurodytą informaciją, kad galėtume patvirtinti jūsų tapatybę ir užkirsti kelią neįgaliotų asmenų prieigai prie asmens duomenų, kuriuos įsipareigojame saugoti. Jei jūsų identifikuoti neįmanoma, pasiliekame teisę atsisakyti apdoroti užklausą.

b) Taisymas, atšaukimas, tvarkymo apribojimas (blokavimas), prieštaravimas
Jei nebesutinkate su savo asmens duomenų saugojimu arba jei duomenys tapo neteisingi, laikydamiesi atitinkamų nurodymų, pasirūpinsime jūsų duomenų pašalinimu arba užblokavimu arba atliksime reikiamus pataisymus (tiek, kiek leidžia galiojantys įstatymai). Tai taip pat taikoma tais atvejais, jei ketiname duomenis tvarkyti ateityje, tik apribotai.

c) Duomenų perkeliamumas
Jums paprašius, jūsų duomenis pateiksime standartiniu, struktūrizuotu ir kompiuteriu skaitomu formatu, kad panorėję galėtumėte pateikti duomenis kitam atsakingam asmeniui.

d) Teisė skųstis
Turite teisę kreiptis į kompetentingą priežiūros instituciją:
( https://www.bfdi.bund.de/DE/Infothek/Anschriften_Links/anschriften_links-node.html).

e) Sutikimo atšaukimo, kuris galiotų ateityje, teisė
Bet kokį duotą sutikimą galima bet kada atšaukti ir šis atšaukimas galios ateityje. Jūsų atšaukimas neturi įtakos tvarkymo iki atšaukimo teisėtumui.

f) Apribojimas
Duomenims, pagal kuriuos negalime identifikuoti duomenų subjekto, pvz., jei jie buvo anonimizuoti analizės tikslais, pirmiau aprašytos teisės netaikomos. Tokios informacijos pateikimas, pašalinimas, blokavimas, taisymas arba perdavimas kitai įmonei gali būti įmanomas, jei mums pateiksite papildomos informacijos, leidžiančios identifikuoti minėtą informaciją.

g) Pasinaudojimas savo teisėmis
Jei turite bet kokių klausimų dėl savo asmens duomenų tvarkymo, informavimo, taisymo, blokavimo, prieštaravimo arba duomenų pašalinimo arba jei norite perduoti duomenis kitai įmonei, susisiekite su dataprotection@grohe.com.

E. Data Security

Kad užtikrintume mums perduodamų duomenų saugumą, naudojame 128 bitų TLS šifravimą. Šį užšifruotą ryšį atpažinsite iš prefikso „https: //“ puslapio nuorodoje, esančioje jūsų naršyklės adreso juostoje. Neužšifruoti puslapiai identifikuojami pagal „http: //“.

Dėl SSL šifravimo trečiosios šalys negali nuskaityti jokių duomenų, kuriuos pateikiate mūsų svetainėje, pvz., užklausų ar prisijungimo duomenų.

F. Change of the privacy policy

Kad užtikrintume, jog mūsų duomenų apsaugos gairės visada atitiktų galiojančius teisinius reikalavimus, pasiliekame teisę bet kada atlikti pakeitimus. Tai taip pat taikoma tuo atveju, kai duomenų apsaugos informaciją reikia pakoreguoti dėl naujų arba peržiūrėtų pasiūlymų ar paslaugų.

VERSIJA: 2021.07