Rainshower SmartControl

INTUITYVUMAS IR PATOGUMAS

Išnaudokite visas GROHE SmartControl Exposed valdymo sistemos galimybes. Nesvarbu, ar įrengiate naują vonios kambarį, ar remontuojate seną, SmartControl Exposed sistema garantuoja intuityvų valdymą ir jūsų poreikiams pritaikytą prausimąsi po dušu.

Mes pasirūpinome kiekviena SmartControl Exposed sistemos smulkmena, kad jums būtų kuo paprasčiau susikurti savo asmeninę SPA erdvę. Šios dušo sistemos maišytuvo viršus tarnauja kaip patogi lentynėlė muilui ar šampūnui. Šioje sistemoje yra viskas, ko reikia intuityvaus valdymo dušui, kuris teiktų atsipalaidavimą – jūsų svajonių dušui.

Raskite artimiausią saloną

Patirkite SmartControl Exposed

Kontrolė jūsų rankose

Su SmartControl Exposed labai paprasta nustatyti tokią vandens srovę, kokia jums patinka. Spausdami mygtuką pasirinkite srovės režimą, o jį sukdami reguliuokite stiprumą – nuo Eco iki Full Flow. Spustelėkite mygtuką dar kartą, kad sustabdytumėte srovę, bet pasirinktas srovės stiprumas liks nepakitęs, kai kitą kartą prausitės. Be to, integruota GROHE TurboStat technologija vos per dalį sekundės pradeda tiekti jūsų pasirinktos temperatūros vandenį ir palaiko šią temperatūrą visą laiką, kol prausiatės.

Mono ir Duo variantai

Pasirinkite vieną iš dviejų SmartControl Exposed variantų. Mono maišytuve yra du SmartControl mygtukai: vienas viršutiniam dušui, kitas rankiniam dušui. Duo yra trys mygtukai: du viršutiniam dušui ir vienas rankiniam.

Derinama su Rainshower

SmartControl Exposed valdymo sistema drinama su Rainshower 360 lietaus galva, taip sukuriama prabangi dušo patirtis. XXL dydžio dušo galvoje yra keletas srovės režimų: GROHE TrioMassage režimas, kuris sujungia Bokoma srovę ir dvi Massage sroves, taip pat švelni, atpalaiduojanti GROHE PureRain/Rain O² srovė. StarLight chromo apdaila, palengvinanti valymą, paverčia šią sistemą kiekvieno vonios kambario didžiausiu privalumu.

Įkvėpta gamtos, intuityviai valdoma

Emocijos lemia veiksmus. Visiškai atsipalaiduokite, tačiau nepraraskite kontrolės. Tai padaryti padės natūralios dušo sistemos formos ir idealios funkcijos, glostančios pojūčius. Mėgaukitės nepriekaištinga organiško dizaino ir pažangių technologijų sąveika ir atitrūkite nuo kasdienybės.

Produktų asortimentas

SUPROJEKTUOTA IR PAGAMINTA VOKIETIJOJE

GROHE jau seniai kuria aukščiausios kokybės dušus, jie gaminami Lare, Vokietijoje, laikantis pačių aukščiausių standartų.

Brošiūra

3D SHOWERING - PUSH, TURN, SHOWER