GROHE vonios kambario kolekcijos

GROHE vonios kambario maišytuvuose susijungia apdovanojimų pelnęs dizainas, kokybiškiausios medžiagos ir pramonėje pažangiausios technologijos. Kiekvienoje kolekcijoje yra platus modelių pasirinkimas, idealiai derantis prie moderniausios vonios keramikos ir atitinkantis jūsų asmenines stiliaus nuostatas.

Šiuolaikiško dizaino vonios kambario maišytuvai

Termostatiniai maišytuvai

GROHE termostatinių maišytuvų kolekcijos

Gamindami GROHE termostatinius maišytuvus, naudojome jautriausią pasaulyje termometrą – odą. Mūsų revoliuciniai Grohtherm serijos termostatiniai maišytuvai užtikrina, kad karštas ir šaltas vanduo palies jūsų odą tik sumaišytas tiksliomis, jūsų norimomis proporcijomis.

Termostatinių maišytuvų kolekcijos
Dušo kolekcijos

GROHE dušo kolekcijos

Kad kiekvienas prausimasis po GROHE dušu būtų pats maloniausias. Visi mūsų rankiniai dušai ir dušų sistemos pasižymi GROHE DreamSpray technologija, užtikrinančia tolygų vandens paskirstymą į kiekvieną purkštuką

Dušo kolekcijos
WC sprendimai - vandens nuleidimo mygtukai ir sanitarinės sistemos

Dušai, klozetai, nuleidimo mygtukai ir sanitarinės sistemos

Mūsų sanitarinių sistemų rėmai, paslėpti unitazų bakeliai, vandens nuleidimo vožtuvai ir mygtukai leidžia kurti pažangiausias vonios kambario schemas, praturtintas į sieną montuojamomis sanitarinėmis sistemomis. Patobulinti GROHE EcoJoy technologija, mūsų bakeliai ir nuleidimo mygtukai padeda be vargo taupyti vandenį.

Sanitarinės sistemos ir WC mygtukai