Allure Brilliant

Allure Brilliant

Tikslu ir tobula kaip deimantas

Rinkitės GROHE Allure Brilliant vonios maišytuvą, peržengiantį estetikos ir efektyvumo ribas. Išskirtinio ir patikimo GROHE Allure Brilliant maišytuvų, dušų ir aksesuarų asortimento dizainą įkvėpė natūralus geometrinis deimanto tobulumas, todėl su šia kolekcija į savo vonios kambarį įnešite modernaus žavesio ir universalumo.

Patirkite Allure Brilliant

Gryna, tikslu, nepriekaištinga

Dinamiškos, šiuolaikiškos ir išskirtinės GROHE Allure Brilliant kolekcijos linijos yra švarios ir griežtos, o susikirtimai – aliuzija į brangakmenio briaunas. Preciziški susikirtimai ir briaunos suteikia Allure Brilliant įspūdingą išvaizdą, puikiai tinkančią šiuolaikiniams vonios kambariams, kuriuose čiaupai ir maišytuvai yra vieni ryškiausių elementų. Be to, unikali GROHE Allure Brilliant kolekcijos maišytuvų snapelio išpjova atskleidžia nuostabų vaizdą į kaskada krentantį vandenį, todėl kiekvienas rankų plovimas tampa džiuginančia patirtimi.

Platus dydžių ir spalvų pasirinkimas

GROHE Allure Brilliant turi viską, ko reikia, kad jūsų vonios dizainas būtų sėkmingas – nuo mažų iki didelių, sieninių ir į praustuvą ar stalviršį montuojamų čiaupų. Jei trokštate architektūriško stiliaus ir prabangaus prausimosi po dušu, čia rasite viską, ko gali prireikti, įskaitant grindinį maišytuvą voniai prileisti ir kaskados snapą. GROHE Allure Brilliant kolekcijoje, kuri papildyta naujomis spalvomis ir apdailomis, yra visko, ko reikia, kad jūsų svajonių vonios kambarys taptų realybe.

Allure Brilliant kaskados snapas

Gamtos įkvėptas Allure Brilliant kaskados snapas suteikia vonios kambariui atpalaiduojančio SPA atmosferą.

Į sieną montuojamas snapas paskirsto vandenį reikiamu kampu, kad pripildytumėte vonią arba patogiai nusipraustumėte po dušu. Iš snapo vanduo teka plačiu ir tolygiu kriokliu, sustiprinančiu malonią namų SPA atmosferą. GROHE StarLight technologija apsaugo nuostabų jo paviršių nuo apnašų ir įbrėžimų.

GROHE SPA kaskados snapas vonioms ir dušams yra geriausias pasirinkimas, jei norite mėgautis vandeniu.

Allure Brilliant aksesuarai

Modulinės koncepcijos Allure Brilliant aksesuarai su keičiamais elementais ne tik tobulai papildo vonios kambario interjerą, bet ir demonstruoja gerą skonį. Šioje šlifuoto chromo spalvos žalvarinėje kolekcijoje, kurios gaminiai pasižymi briaunotu pagrindu, o plokštumos komponuojamos skirtingais kampais, yra ir krištolo indų bei muilinių.

Produktų asortimentas

Brošiūros

YOUR BATHROOM 2022