Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE termostatų kolekcijos

GROHE termostatų kolekcijos

Tikslus valdymas, kad galėtumėte visiškai atsipalaiduoti

Kurdami GROHE termostatus mes vadovavomės pačiu jautriausiu sensoriumi - jūsų oda. Mūsų "Grohtherm" linijos termostatai užtikrina, kad karštas ir šaltas vanduo lies jūsų odą tokiomis proporcijomis, kokiomis norite. GROHE TurboStat yra ypač pažangi technologija, kuri tiekia tinkamos temperatūros vandenį akimirksniu ir išlaiko ją pastovią viso maudymosi metu. Be inovatyvių bruožų, mūsų termostatai taip pat yra elegantiško dizaino, tad kiekvienas atras sau tinkamiausią.

Paskaičiuokite, kiek galite sutaupyti

Sutaupykite vandenį ir energiją su GROHE termostatais

Mūsų vandens ir energijos skaičiuotuvas leis jums iškart pamatyti, kiek galite sutaupyti su GROHE termostatais, turinčiais GROHE EcoButton funkciją ir GROHE Turbostat termoelementą. Nurodę savo duomenis galėsite pamatyti individualias metines išlaidas ir galimas energijos santaupas.

Skaičiuoti vandens ir energijos santaupas

Atraskite visas mūsų kolekcijas

Dušo kolekcijos

GROHE dušo kolekcijos

Patirkite tobulą maudymosi potyrį kaskart naudodami GROHE dušą. Visi mūsų rankiniai dušeliai ir dušo sistemos turi GROHE DreamSpray® technologiją, kuri užtikrina subalansuotą vandens paskirstymą į kiekvieną purkštuką.

Dušo kolekcijos

GROHE vonios kambario kolekcijos

GROHE maišytuvai vonios kambariui - tai pripažinto dizaino, aukščiausios klasės medžiagų ir naujausių technologijų derinys. Kiekviena kolekcija turi platų pasirinkimo spektrą, tad puikiai papildo šiuolaikiško stiliaus vonios keramiką ir Jūsų asmeninį gyvenimo būdą.

Vonios kambario kolekcijos
WC sprendimai - vandens nuleidimo mygtukai ir sanitarinės sistemos

Unitazas su bidė funkcija ir kitos sanitarinės sistemos

Mūsų sanitariniai įrenginiai padės lengvai susikurti prabangų vonios kambario interjerą, nes kolekcijoje rasite ne tik naujausius unitazus, bet ir potinkinius bakelius, vandens nuleidimo vožtuvus ir mygtukus. O dėl integruotos GROHE EcoJoy™ technologijos mūsų bakeliai ir vandens nuleidimo mygtukai leis taupyti vandenį.

WC sprendimai