Lineare

Lineare

JAUSMINGAS MINIMALIZMAS

Kosmopolitiška Lineare kolekcijos estetika yra minimalistinė, tačiau jauki. Laikydamiesi minimalizmo koncepcijos, Lineare kolekcijos gaminiuose palikome tik būtiniausius elementus, kad įranga atrodytų kuo grakštesnė. Šios serijos dizaino ašis yra dviejų paprastų geometrinių formų darna: cilindrinių siluetų ir stačiakampių rankenėlių bei snapo, kurie kartu sukuria patrauklią kompoziciją.

GROHE Lineare

Patirkite Lineare

APVALIŲ IR KVADRATINIŲ SILUETŲ DARNA

Siauras, stačiakampis snapas ir svirtis yra lygiagretūs ir abu tiesiasi iš cilindro formos maišytuvo korpuso. Snapą šiek tiek kilstelėjome, kad suteiktume maišytuvui elegancijos ir lengvumo ir kad jis be vargo įsilietų į šiuolaikinės architektūros kontekstą. Siauros proporcijos ir daili apvalių bei stačiakampių formų dermė lemia Lineare kolekcijos dizaino universalumą.

TIPAI IR DYDŽIAI

GROHE Lineare gaminiai yra įvairių dydžių, todėl tinka ir didelėms, ir mažoms patalpoms: nuo kompaktiškų praustuvo maišytuvų, idealių mažiems vonios kambariams ir rūbinėms, iki labai aukštų, ilgo korpuso maišytuvų, sukurtų specialiai prabangiems praustuvams. GROHE Lineare kolekcijoje yra vonios, dušo maišytuvų ir bidė maišytuvų, o rinkdamiesi iš trijų šiuolaikiškų, patvarių spalvų tikrai rasite geriausią sprendimą savo vonios kambariui.

FUNKCIJOS IR PRIVALUMAI

Būkite ramūs, su GROHE Lineare maišytuvu galėsite daugybę metų sklandžiai ir tiksliai reguliuoti srovės stiprumą ir temperatūrą, nes jo viduje yra GROHE SilkMove kasetė. Taip pat galite pasirinkti vandens taupymo funkciją GROHE EcoJoy, kuri sumažina suvartojamo vandens kiekį nemažindama maišytuvo veiksmingumo.

GROHE PVD – NEPRILYGSTAMAS, KIETAS, ĮBRĖŽIMAMS ATSPARUS PAVIRŠIUS

GROHE Lineare gaminiai gali būti trijų spalvų: šlifuoto kieto grafito Brushed Hard Graphite, Supersteel arba Starlight Chrome.

Po dešimtmečių naudojimo GROHE maišytuvas atrodys taip pat, kaip tą dieną, kai krito jums į akį. Ypatingas mūsų sėkmės receptas slypi aukštos kokybės paviršiuje. GROHE gamina dangą pasitelkusi pažangiausias technologijas, kurios užtikrina išskirtinę, ilgaamžę paviršiaus kokybę.

Fizinio nusodinimo iš garų fazės (PVD) procesas užtikrina, kad paviršius būtų tris kartus kietesnis. Toks paviršius yra ne tik kietas, bet ir dešimt kartų atsparesnis įbrėžimams, todėl funkcionuos visą gyvenimą.

PASISEMKITE ĮKVĖPIMO IŠ DAILAUS MINIMALIZMO

Vonia

Bath spout
Lineare
Bath spout
13383AL1
€ 465,00
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM

Raskite artimiausią Lineare saloną