Grandera

Grandera

Sveiki sugrįžę namo

Išgrynintas ir paprastas, tačiau ekstravagantiškas dizainas. Griežtas, kvadratiškas, bet užapvalintas. Nesenstantis, klasikinis, bet šiuolaikiškas. GROHE Grandera kolekcijos dizaine darniai susilieja tradicinės priešingybės. Rezultatas – labai įvairi ir itin patvari kolekcija, kurią sudaro maišytuvai, termostatiniai maišytuvai, dušai, aksesuarai ir keramika.

Raskite artimiausią saloną

Produktų asortimentas

Patirkite

GROHE Grandera kolekcija įkūnija tobulumą iki smulkiausių detalių. Štai kodėl visas asortimentas nuo dušo ir termostatinio maišytuvo iki praustuvo ir jungiamųjų dalių puikiai dera tarpusavyje.

Aukščiausios kokybės meistriškumas atsispindi daugybėje dekoratyvių elementų ir sukuria švarias ir tikslias formas. GROHE StarLight technologijos dėka jūsų vonios įranga ne tik ilgą laiką blizgės, bet ir bus nepaprastai atspari nešvarumams ir įbrėžimams.

Grandera™ Free-standing Bath/Shower Mixer

Grandera grindinis vonios maišytuvas su rankiniu dušu

Prie grindų tvirtinama sistema suteikia visišką lankstumą planuojant vonios kambarį, nes galite laisvai rinktis, kurioje vietoje statyti vonią ir atitinkamai tvirtinti maišytuvą su dušu.

Patogumo prideda ir GROHE SilkMove technologija, garantuojanti sklandų veikimą daugelį metų.

Grandera™ Thermostats & Showers

Grandera termostatiniai maišytuvai ir dušai

GROHE Grandera kolekcija įkūnija tobulumą iki smulkiausių detalių. Štai kodėl visas asortimentas nuo dušo ir termostatinio maišytuvo iki muilo dozatoriaus puikiai dera tarpusavyje.

Grandera™ Accessories

Grandera aksesuarai

GROHE Grandera kolekcijoje yra daugybė išskirtinių gaminių, iš kurių susikursite SPA centrą tiesiog savo vonios kambaryje, kiekvieną zoną pritaikydami savo norams ir poreikiams. Aukščiausios kokybės meistriškumas atsispindi daugybėje dekoratyvių elementų ir sukuria grynas ir tikslias formas.

Šį platų asortimentą papildo daugybė baltojo porceliano aksesuarų, kurių kiekvienas puikiai dera prie bendro kolekcijos dizaino. Tai puikus būdas suteikti stilingų akcentų savo vonios kambariui.

Brošiūra

Your Bathroom 2020