GAMINIŲ SAVYBĖS

ĮSITIKINKITE PAŽANGIŲ SAVYBIŲ IR APDAILŲ PRIVALUMAIS

PAŽANGIOS PLAUTUVIŲ SAVYBĖS: GROHE plautuvės pasižymi pažangiomis savybėmis, kurios gerokai palengvina kasdienį indų plovimą. Mūsų plautuves paprasta valyti, jos mažina vandens keliamą triukšmą, o vandens išleidimo dangtelis atidaromas nuotoliniu būdu. Tiesiog pasirinkite norimą dydį ir stilių.

TIESOS AKIMIRKA

GROHE StarLight

Spindintis, patvarus paviršius, kuris užtikrina, kad jūsų plautuvė atrodys puikiai. Taikant GROHE StarLight technologiją, naudojamas aukštesnį nei vidutinis standartą atitinkantis nerūdijantysis plienas, o pažangia šlifavimo technika sukuriamas lygus ir lengvai valomas paviršius.

GROHE QuickFix

Su GROHE QuickFix sistema labai greitai ir paprastai sumontuosite savo plautuvę. Dėl iš anksto išgręžtų skylių maišytuvui, visas mūsų plautuves galima apsukti ir montuoti iš abiejų pusių.

GROHE Whisper

GROHE Whisper triukšmo malšinimo technologija sumažina vandens tėkmės ir indų tarškėjimo garsus, sklindančius iš virtuvės.

GAMINIŲ SAVYBĖS

LENGVAI VALDOMA ATLIEKŲ SULAIKYMO SISTEMA

Saugus ir patogus nešvaraus vandens išleidimas nuotoliniu būdu:

Jums nebereikia kišti rankų į nešvarų vandenį, nes automatinis nutekėjimo angos dangtelis pakeliamas nuotoliniu būdu, kad rankos liktų sausos ir švarios.

DIDELI DUBENYS

Dar gilesni dubenys, kuriuose dar daugiau vietos.

Taikant pažangias technologijas gaminamos GROHE plautuvės yra ne mažesnio nei 17 cm gylio, todėl jose nesunkiai telpa dideli puodai ir keptuvės.

MEDŽIAGA

K300–K1000 serijų virtuvės plautuvės apdorojamos specialiu augaliniu pluoštu (Tampico), suteikiančiu paviršiui ypatingo švelnumo. GROHE patentuota šlifavimo technika (GROHE Satin Finish) sukuria lygesnį ir mažiau porėtą nerūdijančiojo plieno paviršių nei daugelis kitų prekės ženklų, todėl plautuvę daug paprasčiau išvalyti ir ji daug patvaresnė.

AISI 304 - STAINLESS STEEL

AISI 304 NERŪDIJANTIS PLIENAS

Visos GROHE virtuvės plautuvės pagamintos iš AISI 304 nerūdijančiojo plieno, viršijančio pramonės kokybės standartą. Dėl didelės chromo ir nikelio koncentracijos AISI 304 plienas yra ypač skaistus, o iš jo pagaminti gaminiai atsparūs rūdims ir korozijai.

AISI 316 – STAINLESS STEEL (MARINE STEEL)

AISI 316 NERŪDIJANTIS PLIENAS

GROHE K400+ virtuvės plautuvės gaminamos iš AISI 316 klasės nerūdijančiojo plieno, todėl yra puikus pasirinkimas, jei vanduo jūsų regione yra sūresnis, o virtuvės įranga linkusi rūdyti. AISI 316, dar vadinamo jūriniu plienu, sudėtyje yra didelė chromo, nikelio ir molibdeno koncentracija, todėl jis labai atsparus rūdims, korozijai ir net rūgštims bei chlorui.

GROHE PVD

GROHE PVD

Ilgaamžiai paviršiai nuo subtilaus matinio iki blizgaus lyg deimantas. Ypatingas mūsų sėkmės receptas slypi aukštos kokybės paviršiuje. GROHE gamina dangą pasitelkusi pažangiausias technologijas, kurios užtikrina išskirtinę, ilgaamžę paviršiaus kokybę. Fizinio nusodinimo iš garų fazės (PVD) procesas užtikrina, kad gaminio paviršius būtų tris kartus kietesnis ir blizgėtų auksu arba rafinuotu nerūdijančiuoju plienu. Toks paviršius yra ne tik kietas, bet ir dešimt kartų atsparesnis įbrėžimams, todėl funkcionuos visą gyvenimą.

GAMYBA

GROHE virtuvės plautuvių kolekcijoje yra įvairiausių modelių – nuo paprasčiausių iki rafinuotų ir minimalistinių, – pagamintų taikant vieną iš trijų gamybos būdų.

ŠTAMPUOTOS PLAUTUVĖS
Kiekviena plautuvė formuojama iš vieno aukštos kokybės nerūdijančiojo plieno lakšto naudojant presavimo formą, paskui išmušamos angos maišytuvui ir vandeniui nutekėti. Šiuo metodu gaminamos tvirtos, net sudėtingų formų virtuvės plautuvės, kurios ne tik patvarios, bet ir nebrangios..

ŠTAMPUOTOS IR SUVIRINTOS PLAUTUVĖS
Iš pradžių atskirai štampuojamas plautuvės rėmas ir dubuo, paskui jie suvirinami. Šiuo metodu gaminamos plautuvės su gilesniais dubenimis, vertikalesnėmis sienelėmis ir siauresne dubens ir rėmo jungties vieta – taip sukuriamas grakštus, modernus dizainas.

LANKSTYMO BŪDU SUFORMUOTOS IR SUVIRINTOS PLAUTUVĖS
Aukštos kokybės plienas pjaustomas lazeriu, paskui iš jo suformuojamas dubuo. Tada šis dubuo suvirinamas su rėmu. Šiuo metodu sukuriami aštresni vidiniai dubens kampai ir nedidelis spindulys, todėl jis taikomas gaminant nedideles plautuves. Kadangi nenaudojama liejimo forma, plienas išlieka glotnesnis ir storesnis, net dubens dugne.

Kokybė

Gera kokybė, kuria garsėja GROHE, būdinga visoms mūsų virtuvės plautuvėms. Visiems modeliams naudojame už rinkos standartą aukštesnės kokybės plieną. Baziniuose modeliuose už žemesnę kainą plieno storis prasideda nuo 0,6 mm, o brangesniuose modeliuose – nuo 1 mm. Mūsų patentuota šlifavimo technika sukuriamas itin glotnus paviršius, kurį paprasta valyti. Kad jums būtų dar ramiau, visoms GROHE plautuvėms suteikiama penkerių metų garantija, kaip ir mūsų maišytuvams

5-erių metų garantija

MONTAVIMO TIPAI

TOPMOUNT

MONTUOJAMOS IŠ VIRŠAUS

Tradicinis montavimas su vertikalia 8 mm briauna.

FLAT-EDGE

PLOKŠČIA BRIAUNA

Elegantiška pasvira 3 mm aukščio briauna, dėl kurios montuoti yra ypač lengva.

UNDERMOUNT

MONTUOJAMOS IŠ APAČIOS

Šiuolaikiškas būdas sumontuoti plautuvę stalviršiui iš apačios.

FLUSH-MOUNT

VIENAME LYGYJE SU STALVIRŠIU

Plautuvė įsodinama į stalviršį 1,5 mm gylyje, todėl atrodo, kad visiškai su juo susilieja. Tačiau gali būti montuojama ir iš viršaus.

Nerūdijančiojo plieno plautuvių valymas

Nerūdijančiojo plieno plautuves labai paprasta valyti. Vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis, galėsite ilgus metus džiaugtis nepriekaištingu plautuvės paviršiumi. Kaskart pasinaudoję plautuve, kruopščiai išplaukite ją vandeniu ir nusausinkite švaria šluoste. Galima naudoti įprastas valymo priemones, jei jose nėra druskos rūgšties ar jos darinių. Jei atsirado dėmė, pavalykite ją trupučiu šilto acto arba švelniu nerūdijančiojo plieno valikliu. Taip pat galite naudoti GrohClean priemonę. Nevalykite plautuvės metalinėmis kempinėmis ar kitomis priemonėmis, kurios galėtų subraižyti paviršių. Nenaudokite druskų ar baliklių. Nepalikite plautuvėje ilgą laiką geležinių daiktų.

Priežiūros instrukcija