Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

PRODUKTO SAVYBĖS

PAJAUSKITE INOVATYVIŲ SAVYBIŲ, PAVIRŠIŲ IR FUNKCIJŲ PRIVALUMUS

INOVATYVIOS PLAUTUVIŲ SAVYBĖS - išmanios GROHE plautuvių funkcijos pavers indų plovimą malonesniu. Plautuvių valymas yra lengvas, bėgančio vandens triukšmas yra sumažintas, o išleisti nuotekas galima nuotoliniu būdu. Lieka pasirinkti tinkamą dydį ir stilių.

IŠSKIRTINIAI BRUOŽAI

GROHE StarLight

Tai blizgantis ir patvarus paviršius, kuris padeda išlaikyti puikią plautuvės išvaizdą. Gamyboje naudojamas nerūdijantis plienas yra aukštesnės kokybės nei standartai, o inovatyvios šveitimo technikos sukuria tolygų ir lengvai valomą paviršių.

GROHE QuickFix

Dėl GROHE QuickFix sistemos savo plautuvę sumontuosite lengvai ir greitai. Be to, mūsų plautuvės gali būti montuojamos iš bet kokios pusės, kadangi turi dvi iš anksto paruoštas skyles maišytuvui.

GROHE Whisper

Tai speciali plautuvės triukšmo izoliacija, kuri sumažina sklindantį garsą.

MEDŽIAGOS

K300-K1000 serijos gaminiai yra specialiai apdoroti augaliniais pluoštais (Tampico). Toks procesas suteikia plautuvėms satino paviršių. GROHE patentuota šlifavimo technika sukuria nerūdijančio plieno paviršių, kuris yra tolygesnis ir mažiau poringas nei daugelis kitų gamintojų produktų. Dėl to užtikrinamas ne tik patvarumas, bet ir paprasta plautuvių priežiūra.

AISI 304 - NERŪDIJANTIS PLIENAS

AISI 304 - NERŪDIJANTIS PLIENAS

Kiekvienas GROHE plautuvės modelis pagamintas iš AISI 304 nerūdijančio plieno, kuris kokybe pralenkia industrijos standartą. AISI 304 plieną sudaro didelė dalis chromo ir nikelio, tad taip užtikrinamas blizgantis paviršius ir patvarumas prieš rudis ir koroziją.

AISI 316 – NERŪDIJANTIS PLIENAS (MARINE STEEL)

AISI 316 – NERŪDIJANTIS PLIENAS

Iš AISI 316 nerūdijančio plieno gaminama K400+ linija užtikrina patvarumą net ir ten, kur druskingas klimatas skatina rudžių atsiradimą. AISI 316 medžiaga taip pat žinoma kaip "jūrininkystės plienas", kurį sudaro didelis kiekis chromo, nikelio ir molibdeno. Plienas taip pat yra itin atsparus rūdijimui, korozijai ir net rūgštys arba chlorui.

GAMYBA

GROHE virtuvės praustuvių asortimentą sudaro tiek klasikiniai pradinio lygio modeliai, tiek prabangūs, minimalistinio dizaino. Visi gaminami naudojant vieną iš trijų tipų:

FORMUOJAMOS PLAUTUVĖS
Kiekviena plautuvė formuojama iš vieno aukštos kokybės plieno lakšto, naudojant spaudos formą. Po to išmušamos maišytuvo ir atliekų skylės. Šiuo metodu sukuriamos tvirtos virtuvės plautuvės, kurios yra patvarios ir prieinamos kainos.

FORMUOJAMOS IR SUVIRINAMOS PLAUTUVĖS
Plautuvės rėmas ir dubuo yra presuojami iš aukščiausios kokybės nerūdijančio plieno, po to suvirinami į vieną. Šis metodas leidžia pagaminti gilesnes plautuves, vertikalesnes vidines sienas ir mažesnį išlenkimo kampą tarp rėmo ir dubens. Taip išgaunamas elegantiškas ir modernus stilius.

IŠLENKIAMOS IR SUVIRINAMOS PLAUTUVĖS
Aukštos kokybės plienas yra pjaunamas lazeriu ir vėliau lenkiamas į formą. Išlenktas dubuo suvirinamas prie rėmo. Šis procesas leidžia sukurti švelnesnius vidinius kampus - idealiai tinkamas minimalistiniams modeliams. Šiuo atveju plienas išlieka lygus ir išlaiko savo originalų storį net dubens apačioje.

KOKYBĖ

Aukšti GROHE kokybės reikalavimai keliami ir virtuvės plautuvių gamyboje. Plieno storis svyruoja nuo 0.6mm iki 1mm, priklausomai nuo kainos segmento. Plieno kokybė yra aukštesnė nei rinkos standartai, o patentuoti šlifavimo procesai sukuria ypač tolygų paviršių, kuris yra lengvai valomas. Be to, kiekviena GROHE plautuvė turi 5 metų garantija, kaip ir mūsų maišytuvai.

5 metų garantija

MONTAVIMO TIPAI

STANDARD BUILT-IN

KLASIKINĖS MONTUOJAMOS

Klasikinės montuojamos ant spintelės su vertikaliu 8mm kampu.

FLAT-EDGE

PLAČIAKRAŠTĖS

Standartinis kraštas su nuožulniu 3mm paaukštintu profiliu, atitinkančiu išskirtinę eleganciją ir yra lengvai montuojama.

UNDERMOUNT

MONTUOJAMOS IŠ APAČIOS

Elegantiškas ir šiuolaikiškas sprendimas montavimui žemiau stalvišio.

FLUSH-MOUNT

ĮLEIDŽIAMOS IŠ VIRŠAUS

Plautuvė yra nuleidžiama į 1,5 mm gylį, todėl yra viename lygyje su stalviršiu. Be to, gali būti montuojama ir ant stalviršio.