Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

Jūsų virtuvė

GROHE Jūsų virtuvei

Sveiki atvykę į išmaniausių produktų asortimentą rinkoje, kur virtuvės maišytuvai, vandens sistemos ir į vartotoją orientuotos funkcijos susijungia su išskirtiniu dizainu. Mėgaukitės maksimaliais virtuvės privalumais, kuriuos jums paruošė GROHE.

GROHE kolekcijos

DAUGIAU FUNKCIJŲ VIRTUVĖJE

GROHE vandens sistemos ir virtuvės maišytuvai apima į vartotoją orientuotas funkcijas ir sumanias detales, kurios lemia išskirtinius privalumus. Daugiau pasirinkimo, daugiau komforto ir daugiau lankstumo, dėl to mūsų produktai yra tokie malonūs naudoti.

K7 plautuvės maišytuvas

GALINGOS DUŠO SROVĖS

Jūsų kasdienės užduotys bus lengviau įveikiamos su profesionalios linijos GROHE maišytuvais, turinčiais ištraukiamą dušelį. Mėgaukitės didesniu veikimo spinduliu maksimaliam patogumui. O daugelis modelių taip pat turi dvi srovės funkcijas, kad būtų užtikrintas dar didesnis lankstumas.

Atraskite Eurocube plautuvės maišytuvą

NERŪDIJANTIS PLIENAS

Virtuvės įrenginiai turi būti ypač patvarūs, kad tinkamai atliktų savo funkciją. GROHE SuperSteel nerūdijančio plieno paviršius be rūpesčių išpildo šį bruožą. Beja, inovatyvus PVD paviršius yra 10 kartų atsparesnis įbrėžimams nei chromo.

Atraskite Essence SuperSteel

GROHE ZERO (be švino ir nikelio)

Jokio vandens kontakto su švinu bei nikeliu dėl izoliuotų vidinių vandens kanalų.
Technologija integruota šiose kolekcijose: Eurosmart, Eurodisc Cosmopolitan, Europlus, Concetto, Essence New.

Atraskite Eurosmart su GROHE Zero technologija

GROHE EASYTOUCH

Maišytuvai su GROHE Easytouch technologija gali būti aktyvuoti paprastu riešo ar alkūnės prisilietimu. Tegul rankos lieka laisvos, o maišytuvo snapas švarus. Vienu prisilietimu pakeiskite virtuvės maišytuvo valdymą.

Atraskite Minta Touch