GAMINIŲ SAVYBĖS

ĮSITIKINKITE PAŽANGIŲ SAVYBIŲ IR APDAILŲ PRIVALUMAIS

PAŽANGIOS PLAUTUVIŲ SAVYBĖS: GROHE plautuvės pasižymi pažangiomis savybėmis, kurios gerokai palengvina kasdienį indų plovimą. Mūsų plautuves paprasta valyti, jos mažina vandens keliamą triukšmą, o vandens išleidimo dangtelis atidaromas nuotoliniu būdu. Tiesiog pasirinkite norimą medžiagą, dydį, stilių ir spalvą.

TIESOS AKIMIRKA

GROHE QuickFix

Su GROHE QuickFix sistema labai greitai ir paprastai sumontuosite savo plautuvę. Dėl iš anksto išgręžtų skylių maišytuvui, visas mūsų plautuves galima apsukti ir montuoti iš abiejų pusių.

GROHE Whisper

Ššš! GROHE kompozitinės plautuvės pagamintos iš tankaus kvarco ir akrilo mišinio, kuris malšina tekančio vandens ir į plautuvę kraunamų indų triukšmą.

GAMINIŲ SAVYBĖS

LENGVAI VALDOMA ATLIEKŲ SULAIKYMO SISTEMA

Atliekas sulaikančios grotelės ir pasirenkama dangtelio atidarymo ypatybė mygtuko paspaudimu reiškia, kad jums nebereikės kišti rankų į nešvarų vandenį.

DIDELI DUBENYS

Daugiau vietos: dėl pažangios kompiuterizuotos liejimo technikos visų GROHE kompozitinių plautuvių dubenys yra besiūliai ir ne mažesnio kaip 20 cm gylio, todėl juose pakanka vietos plauti dideliems puodams ir pripildyti aukštoms vazoms.

MEDŽIAGA

GROHE kompozitinės plautuvės yra nepaprastai patvarios ir funkcionalios. Mūsų itin tvirto kompozito sudėtyje yra 80 % kvarco, sumaišyto su akrilo derva. Plautuvės suformuojamos atliekant specialų kompiuteriu valdomą liejimo procesą, todėl yra ypač atsparios karščiui, įlenkimams, įbrėžimams ir dėmėms. Be to, jos neblunka UV šviesoje, todėl bėgant laikui nekinta jų nepriekaištinga išvaizda ir funkcionalumas. Esame įsitikinę, kad jums patiks lygus ir higieniškas paviršius be porų, kurį labai paprasta valyti. Kad būtų dar ramiau, visoms GROHE plautuvėms suteikiama penkerių metų garantija, kaip ir mūsų maišytuvams.

ATSPARUMAS KARŠČIUI

Karštos keptuvės? Nieko tokio. GROHE kompozitinės plautuvės yra patvarios ir atsparios karščiui iki 280°.

ATSPARUMAS ĮBRĖŽIMAMS

Svarbiausia – praktiškumas, todėl mūsų plautuvės pagamintos iš tvirtos masės ir atsparios įbrėžimams, kad galėtų būti naudojamos dar ilgiau.

ATSPARUMAS DĖMĖMS

GROHE kompozitinės plautuvės yra ir praktiškos ir gražios – jos atsparios dėmėms ir ilgai išsaugo nepriekaištingą išvaizdą.

SAUGUS SĄLYTIS SU MAISTU

Pasitikėk savo virtuvės keramika ir atsipalaiduok – GROHE kompozitinės plautuvės yra visiškai saugios sąlyčiui su maistu, todėl galite drąsiai plauti ir apdoroti maisto produktus savo plautuvėje, tai yra saugu ir higieniška.

NEBLUNKA UV ŠVIESOJE

Įsileiskite saulės! Mūsų kompozito spalva neblunka UV spinduliuose, todėl jūsų plautuvė išliks nepriekaištingos spalvos.

GAMYBOS PROCESAS

GROHE plautuvių kolekcijoje yra įvairiausių modelių – nuo paprasčiausių iki rafinuotų ir minimalistinių. Taikant pažangų kvarco kompozito gamybos procesą sukuriamos tvirtos ir patvarios plautuvės.

Kiekviena plautuvė gaminama atliekant kompiuteriu valdomą polimerizacijos liejimo procesą. Tai garantuoja visišką spalvų tolygumą ir vientisą, kietą paviršių, kuriam nereikia papildomos dangos. Šitaip pagamintos GROHE plautuvės yra minimalaus 20 cm gylio, o tankus kompozitas žymiai sumažina tekančio vandens keliamą triukšmą.

KOKYBĖ VISAM GYVENIMUI

Galite pasitikėti savo plautuve. Gera kokybė, kuria garsėja GROHE, būdinga visoms mūsų plautuvėms. Mūsų kompozitinės plautuvės pasižymi ypatingu patvarumu ir funkcionalumu, taip pat lygiu paviršiumi be porų, kuris yra higieniškas ir lengvai valomas, o jį liesti malonu lyg aksomą.

Mūsų itin patvaraus kompozito sudėtyje yra 80 % kvarco, sumaišyto su akrilo derva. Plautuvės suformuojamos atliekant specialų kompiuteriu valdomą liejimo procesą, todėl yra ypač atsparios karščiui, įlenkimams, įbrėžimams ir dėmėms. Be to, jos neblunka UV šviesoje, todėl bėgant laikui nekinta jų nepriekaištinga išvaizda ir funkcionalumas. Kad būtų dar ramiau, visoms GROHE plautuvėms suteikiama penkerių metų garantija, kaip ir mūsų maišytuvams.

5-erių metų garantija

MONTAVIMO TIPAI

Pasirinkite vieną iš dviejų montavimo tipų ir susikurkite norimą stilių.

TOPMOUNT

MONTUOJAMOS IŠ VIRŠAUS

Tradicinis montavimas su vertikalia 8 mm briauna. Montuojama naudojant spaustukus (išskyrus modelius 31653, 31654, 31655 ir 31648 – tik su silikonu).

UNDERMOUNT

MONTUOJAMOS IŠ APAČIOS

Montuojama stalviršiui iš apačios, ir sukuria modernų, vientisą vaizdą. Montuojama naudojant spaustukus.

Kompozitinių plautuvių valymas

Kompozitines plautuves labai paprasta valyti. Vadovaudamiesi šiomis instrukcijomis, galėsite ilgus metus džiaugtis nepriekaištingu plautuvės paviršiumi. Kaskart pasinaudoję plautuve, kruopščiai išplaukite ją vandeniu ir nusausinkite švaria šluoste. Jei susitepa, išvalykite drėgna šluoste su trupučiu indų ploviklio. Kruopščiai išplaukite vandeniu. Norėdami išvalyti dėmes, truputį indų ploviklio sumaišykite su karštu vandeniu. Pamirkykite į mišinį švelnią kempinėlę ir sukamaisiais judesiais paskirstykite ant plautuvės paviršiaus. Luktelėkite vieną minutę ir kruopščiai išplaukite vandeniu. Norėdami pašalinti kalkių nuosėdas, patepkite jas nedideliu kiekiu acto, palaikykite 20 min. ir kruopščiai išplaukite vandeniu. Nešveiskite plautuvių metalinėmis kempinėmis, plieno vata, nenaudokite šveičiamųjų medžiagų, kaustinės sodos, baliklių, chloro, didelės koncentracijos alkoholio pagrindo valiklių, skruzdžių ar citrinos rūgšties, taip pat ėsdinančių medžiagų, tirpiklių ar valiklių, kurių sudėtyje yra baliklio. Nepilkite į plautuvę karštų riebalų ar aliejaus, kad nesideformuotų išleidimo anga.

Priežiūros instrukcija