YOUR LIFE. YOUR RULES.

YOUR SHOWER. YOUR TURN.

GROHE SMARTCONTROL

GROHE SMARTCONTROL: MALONUS PRAUSIMASIS GALINGAME DUŠE, KURĮ VALDOTE JŪS

GROHE SmartControl yra pažangi dušo valdymo sistema, kuria galite reguliuoti vandens srauto stiprumą ir temperatūrą, taip pat pasirinkti norimą srovės režimą ir perjungti srovę iš viršutinio dušo į rankinį. Tiesiog pasukite GROHE ProGrip rankenėlę ir padidinkite srautą – nuo Eco iki Full Flow – arba sumažinkite jį. Jei norite, spustelėkite mygtuką ir trumpam sustabdykite vandens tėkmę. SmartControl net išsaugo jūsų pasirinkimus kitam kartui.

Paspauskite mygtuką ir įjunkite dušą.

Pasukite rankenėlę, kad pareguliuotumėte srauto stiprumą nuo Eco iki Full Flow.

Dar kartą spustelėkite, kad sustabdytumėte vandenį. Kai kitą kartą įjungsite dušą, vandens srauto stiprumas bus toks, kokį pasirinkote, kai prausėtės pastarąjį kartą.

Triguba dušo galia

Laisvė rinktis

GROHE SmartControl perduoda dušo valdymą į jūsų rankas – tiesiog pasukite rankenėlę ir suraskite jums maloniausią srautą. Taip pat galite pasirinkti srovę: nuo švelnios iki galingos, nes tai jūsų dušas, todėl prauskitės, kaip patinka.

Galia

Galingos GROHE SmartControl srovės – jūsų rankose. Pasirinkite stiprų purškimą, kuris išskalaus šampūną, arba koncentruotą srovę, kuri pamasažuos po sunkios dienos.

Atsipalaidavimas

Užsimirškite ir atsipalaiduokite, pasirinkę švelnesnę GROHE SmartControl srovę. Rinkitės švelnų ir gaivinantį lietaus dušą arba padidinkite srovės stiprumą iki maksimumo ir pasinerkite į tikrą vasaros liūtį.

PATYRINĖKITE SMARTCONTROL PASAULĮ

GROHE SmartControl galima sumontuoti keliais būdais ir priderinti daugybę virštinkinių dalių.