Concealed Showers

POTINKINIAI DUŠAI

NEMATOMI POTINKINĖS TECHNOLOGIJOS PRIVALUMAI

Erdvė yra dažnai apribota ir tuo pačiu vertinga. Potinkiniai sprendimai gali pasiūlyti daugiau vietos po dušu nepakenkiant funkcionalumui ar komfortui. Taip pat juos gerokai paprasčiau prižiūrėti ir valyti. Potinkiniai sprendimai - daugiau naudos Jums.
Dėl savo universalumo GROHE Rapido SmartBox sistema yra sprendimas viskam. Dar niekada potinkinė dalis maišytuvui nesuteikė tiek daug laisvės ir pasirinkimų. Su GROHE Rapido SmartBox sistema, galite sumontuoti potinkinę dalį dabar, o apdailos dalį išsirinkti kada pageidaujami.

TYRAS MINIMALIZMAS: GROHTHERM SMARTCONTROL IR RAINSHOWER 310 SMARTACTIVE

Jei turite galimybę planuoti savo vonios kambarį nuo nulio, Grohtherm SmartControl kartu su Rainsshower SmartActive 310 ir nuostabus pasirinkimas. Dėl potinkinio montavimo ir ypač plono dizaino, Grohtherm SmartControl leidžia mėgautis didesne erdve po dušu, bei nepriekaištinga, švaria išvaizda. Taip pat šį maišytuvą žymiai paprasčiau prižiūrėti ir valyti. Rainshower SmartActive 310 lietaus galva paverčia maudymasį duše malonumu, kurio lauksite kiekvieną dieną. Tai garantuoja įspūdingas jos dydis ir dvi skirtingos dušo srovės, raminanti GROHE PureRain bei stimuliuojanti GROHE ActiveRain. Galite pasirinkti pageidaujamą arba apjungti abi.

TOBULA APDAILA KIEKVIENAI FORMAI

IŠSKALAUKITE ŠAMPŪNĄ IR STRESĄ

Pasirinkite švelnų vasaros lietų ar stiprią liūtį vos vienu mygtuko paspaudimu. GROHE ActiveRain srovė - tai galingas vandens srautas, kuris greitai ir efektyviai nuplaus visus šampūno pėdsakus. Arba perjunkite į GROHE PureRain srovę ir atsiplaiduokite po švelniu, gaivinančiu lietaus dušu.

Grohtherm SmartControl dizainas peržengia funkcionalumo ribas. Jo plonas ir modernus korpusas puikiai dera kiekviename vonios kambaryje. Vos 10 mm pločio Grohtherm SmartControl apdailos plokštelė tausoja vietą bei suteikia elgancijos.

Apvalus, kvadratinis ar kubas?

Apvalus, kvadratinis ar kubas?

Apvalus, kvadratinis ar kubas?

MŪSŲ DVIEJŲ SVIRČIŲ TERMOSTATINIAI MAIŠYTUVAI PAMĖGSITE JUOS AKIMIRKSNIU

Sukurti didesniam komfortui, patogumui ir erdvės tausojimui mūsų dviejų svirčių termostatiniai maišytuvai atrodo apgaulingai paprasti. Ypac plonas plokštelės ir svirčių dizainas užtikrina, kad atstumas nuo sienos siekia vos 43 mm. Visi mūsų dviejų svirčių maišytuvai užtikrina puikios išvaizdos ir papildomos ervdvės derinį.

PAKEISTI SROVĘ? TAI GALITE PADARYTI UŽMERKTOMIS AKIMIS

Mūsų naujieji termostatiniai maišytuvai su paprastu valdymu yra orientuoti į intuityvų ir ypač patogų valdymą.

Įjunkite rankinio dušo srovę sukdami mygtuką į kairę pusę. Norėdami padidinti vandens srautą tiesiog sukite mygtuką toliau į kairę. Norint perjungti srovę į lietaus galvą - pasukite valdymo mygtuką dešinėn. Sukdami toliau į dešinę sustiprinsite srautą. Taip pat galimos modifikacijos valdyti vieną dušą arba modeliai su dušo ir vonios užpildymo valdymu.

Rainshower SmartControl

Trys valdymo etapai

Trys valdymo etapai

Trys valdymo etapai

NUOSTABUS VIENASVIRTIS MAIŠYTUVAS

Mūsų vienasvirčiai maišytuvai pasižymi patogiu ir intuityviu valdymu, funkcionalumu bei sukuriamu stilingu minimalistiniu įvaizdžiu. Plokštelės yra vos 10 mm storio. O automatinio dviejų krypčių perjungiklio storis siekia vos 43 mm.

MŪSŲ MAIŠYTUVAS SU 3 KRYPČIŲ PERJUNGIKLIU - PASIRINKITE SAVO KELIĄ

Dailus ir minimalistinis dizainas bei funkcionalumas yra mūsų vienasvirčių maišytuvų žavesys. Viršutinė rankenėlė turi tris pozicijas. Sukant ją, galite rinktis skirtingas sroves, aktyvuoti rankinį dušą, lietaus galvą arba vonios pripildymo angą. Tuo tarpu apatinė rankena skirta patogiam temperatūros ir srovės stiprumo valdymui.

Rainshower SmartControl