VIRŠTINKINĖS DUŠO SISTEMOS

TRUMPESNIS KELIAS NUO PLANAVIMO IKI MĖGAVIMOSI

Virštinkiniai GROHE dušai leidžia realizuoti jūsų planus greičiau nei galėjote įsivaizduoti. Nuo planavimo iki mėgavimosi vienas paprastas žingsnelis.

GROHE termsotatiniai maišytuvai su TurboStat sistema yra visų mūsų dušo komplektų širdis. Jie užtikrina tinkamos temperatūros vandens patiekimą per sekundės dalį ir palaiko ją pastovią viso maudymosi metu. GROHE termostatiniuose maišytuvuose yra SafeStop mygtukas, nustatantis 38° temperatūrą ir apsaugantis vaikus nuo netyčinio temperatūros pakėlimo. Ergonomiškos rankenėlės užtikrina tikslų valdymą net ir šlapiomis, muiluotomis rankomis. O perjungimas tarp rankinio dušo ir lietaus galvos yra neįtikėtinai paprastas su AquaDimmer arba SmartControl.

RAINSHOWER SMARTCONTROL EXPOSED
VISKAS BUS ATSKLEISTA

Jeigu įsirenginėjate naują dušą, ar renovuojate esamą - GROHE SmartControl Exposed yra idealus pasirinkimas. Ant sienos montuojama GROHE Rainshower SmartControl dušo sistema yra lengvai pritaikoma, bet rezultatas yra įspūdingas.

Galima rinktis iš dviejų skirtingų versijų: DUO su trimis SmartControl mygtukais valdančiais dvi lietaus galvos sroves bei rankinį dušelį, arba MONO su dviem SmartControl mygtukais lietaus galvos ir rankinio dušo valdymui. GROHE SmartControl Exposed maišytuvas turi integruotą lentynėlę vonios kosmetikai. Daugybė GROHE SmartControl funkcijų - pradedant intuityviu valdymu SmartControl mygtukais, nepriekaištinga srovės stiprumo ir temperatūros kontrole ir baigiant pasirinktu dušo galvutės dizainu - garantuoja daugiau malonumo po dušu.

Atraskite

Mūsų Rainshower 360 lietaus galvos leidžia pasirinkti įvairias sroves: nuo nuostabiai gaivinančios GROHE PureRain iki padedančių atgauti jėgas Bokoma ir Massage

GROHE SmartControl Exposed, sukurtas padaryti įspūdį Jūsų vonios kambaryje, apjungia intuityvų valdymą su didžiausiu maudymosi malonumu. Vienu mygtuko pasukimu galite pasirinkti pageidaujamą srovės stiprumą ir temperatūrą, o paspaudę mygtuką pasirinktsite dušo sroves, kurios padės sukurti unikalų dušo potyrį.

Euphoria SMARTCONTROL
JŪS ESATE PER VIENĄ ŽINGSNĮ NUO NEPAKARTOJAMO MAUDYMOSI MALONUMO

Pageidaujate stilingo dizaino, funkcionalumo bei aukščiausio lygio valdymo - visa tai užtikirina GROHE Euphoria SmartControl dušo sistemos.

GROHE SMARTCONTROL

Jos daili, plati, blizgančio chromo Rainshower 310 SmartActive lietaus galva apjungia galingą dušo srovę su švelnia, gaivinančia srove. Rankinis dušelis gali būti fiksuojamas bet kokiame aukštyje - puikiai tinka kai maudantis nenorima sušlapinti plaukų.

Dėka Grohtherm SmartControl maišytuvo valdymas yra paprastas ir intuityvus. Jo dėka labai paprasta perjunginėti dvi skirtingas dušo sroves arba pasirinkti abi vienu metu.

Rainshower SmartControl 360

GROHE Euphoria SmartControl dušo sistema pasižymi daugybe funkcijų, dėl kurių ji yra patogesnė ir malonesnė naudoti. Dušo galva yra sukiojama 180° diapazone, kas leidžia nustatyti tobuliausią kampą. Reguliojamas rankinio dušo laikiklis leidžia dušą užfiksuoti bet kokiame aukštyje. Grohtherm SmartControl korpusas yra mažesnis ir kompaktiškesnis, kas leidžia turėti daugiau erdvės po dušu. Kadangi norime, kad jūs kuo greičiau mėgautumėtės savo dušu, mes sugalvojome GROHE QuickFix. Ši sistema leidžia reguliuoti montavimo aukštį, taip prisitaikant prie jau esančių skylių sienoje.

EUPHORIA 260
NUO ATSIPALAIDAVIMO IKI ATSIGAIVINIMO

Euphoria 260 patvirtina savo pavadinimą kas kartą, kai žengiate po dušu. Chromuotos lietaus galvos viduryje yra specialus mygtukas. Jis leidžia pasirinkti pageidaujamas dušo zonas, jų plotį ir vandens srovės stiprumą. 1-oji zona aktyvuoja koncentruotą srovę atgaivinančiam dušui - puikiai nuplauna šampūną bei įtampą. Antroji zona suteikia platesnę srovę, kuri sukelia energingą, tačiau atpalaiduojantį efektą. Trečioji zona yra plačiausia ir apgaubianti visą kūną švelniu, gaivinančiu efektu.

NUO L IKI XXL IR ATGAL

Trys maudymosi malonumo zonos Jūsų pirštuose. Pereikite nuo vienos prie kitos mygtuko pasukimu. Paprasčiausiai sukant mygtuką galite mėgautis galinga Jet srove, platesne SmartRain, kuri sukelia energingą, tačiau atpalaiduojantį efektą. Ir galiausiai Rain srove, kuri primena švelnų vasaros lietų. Nesiliaudami sukti mygtuko keliausite per visas tris zonas iš naujo.

TEMPESTA 210
TIESIOG PUIKUS JAUSMAS DUŠE

Dėl savo cilindrinio profilio Tempesta Cosmopolitan 210 yra puikus pasirinkimas moderniems vonios kambariams. Lengvai sumontuojama dušo sistema pasižymi visais GROHE technologijų privalumais. Dušo laikiklis ir dušo galvutė gali būti pasukta, kad nustatyti tobulą kampą. Dušo stovas turi vidinę izoliaciją, o maišytuvo GROHE TurboStat technologija užtikrina, kad vandens temperatūra visuomet bus palaikoma pastovi.

PADENGTA GRYNU CHROMU

Elegantiška ir žvilganti -Tempesta 210 patraukia akį savo minimalistinėmis formomis ir dailia chromo danga. Blizgantis chromo paviršius ir vandens lašelių žaismas sukuria žavingą efektą dar didensiam maudymosi malonumui.

Tempesta Shower System

GROHTHERM 2000
100% GROHE COOLTOUCH, PAŽANGI ERGONOMIKA IR EASYREACH LENTYNĖLĖ

Elegantiškas Grohtherm 2000 dizainas užtikrina, kad jis puikiai papildys bet kokio stiliaus vonios kambarį. Patirkite XL WaterFall grožį iš mūsų virštinkinio vonios/dušo termostatinio maišytuvo. Mėgaukitės GROHE EasyReach lentynėlės teikiamais patogumais, bei lengvai nuvaloma vieta dušo kosmetikai. Dėka 100 % GROHE CoolTouch, metalinis Grohtherm 2000 išlieka vėsus ir saugus net ilgo maudymosi metu. Su GROHE TurboStat visada galėsite mėgautis tobulai tikslios temperatūros vandeniu. Grohtherm 2000 galima rinktis kaip klasikinį termostatitį maišytuvą, arba modifikaciją su GROHE EasyReach lentynėle.

Atraskite

GROHTHERM 1000 GROHE COOLTOUCH, MAKSIMALUS KOMFORTAS

Mėgaukitės gaivinančiu dušu labiau nei bet kada. Šiuolaikinio dizaino Grohtherm 1000 gali pasigirti kompaktišku korpusu su GROHE CoolTouch technologija, ergonomiškas metalines rankenas, GROHE TurboStat technologiją bei vandenį tausojančias ECO funckijas.

Atraskite

GROHTHERM 800 SAUGUS IR ERGONOMIŠKAS

Patirkite termostatu kontroliuojamo maudymosi duše naudą už patrauklią kainą. Padengtas blizgančia GROHE StarLight chromo danga, Grohtherm 800 gali pasigirti GROHE TurboStat technologija, užtikrinančia malonų maudymąsį pastovios temperatūros vandenyje. SafeStop mygtukas, fiksuojamas ties 38 ºC temperatūra, apsaugo vaikus nuo nusiplikymo, o EcoButton leidžia sumažinti vandens suvartojimą. Ergonomiškos rankenos užtikrina, kad net muiluotomis rankomis valdymas išliks tikslus. Grohtherm 800 galite rinktis kaip dušo arba vonios termostatinį maišytuvą.

Atraskite

DABAR JŪSŲ EILĖ