Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

NAUDINGOSIOS TECHNOLOGIJOS

Atraskite novatoriškas GROHE technologijas

Mūsų keramikos kolekcija yra praturtinta pačiomis pažangiausiomis technologijomis, kurios iš pirmo žvilgsnio beveik nepastebimos. GROHE siekia, kad Jūsų laikas praleistas vonioje būtų kuo malonesnis ir patogus, be jokių apribojimų.

TRIPLE VORTEX

TRIGUBA JĖGA: ŠVARA IR TYLA

Priešingai nei kiti tualetai, novatoriška GROHE Triple Vortex vandens nuleidimo sistema sukuria galingą, bet tuo pačiu ir tylų vandens sūkurį, kuris besisukdamas užpildo ir išvalo visą dubenį. Nepaisant jos galingumo, ši sistema nesitaško ir turi mažą vandens suvartojimą. Be to, galite pasirinkti 5l vandens nuleidimą arba mažesnį 3l vandens. Vietoj vieno ar dviejų vandens išėjimo angų, Triple Vortex sistemoje naudojamos 3 angos, kurios sukuria galingą nieko po savęs nepaliekantį sūkurį.

MŪSŲ PATRAUKLIOS TECHNOLOGIJOS

PUREGUARD paviršiaus higiena

Dėl GROHE PureGuard, "Euro" ir "Cube" linijos keramika pasižymi patvariu žėrinčiu paviršiumi. Ilgai išliekantys jonai turi antibakterinį poveikį, o tolygus paviršius neleidžia kauptis kalkėms bei yra lengvai valomas.

RIMLESS berėmė technologija

GROHE Rimless technologija užtikrina, kad be vargo pasieksite išvalyti bet kurią unitazo vietą, net ir sunkiai matomą. Nuo šiol bakterijoms nėra kur slėptis.

TRIPLE VORTEX vandens nuleidimas

Trys vandens išleidimo angos unitaze sukuria galingą sūkurinį efektą, kuris nieko palieka. Kiekvienas unitazo kampas pasiekiamas ir išvalomas, taip palaikoma aukštesnio lygio higiena.

GREITAS NUĖMIMAS IR LENGVAS JUDĖJIMAS

Visos sėdynės ir dangčiai yra nesunkiai nuimami, dėl to išvalyti tualetą tampa dar paprasčiau.

Be to, tiek sėdynės, tiek dangčiai turi švelniai veikianti mechanizmą - jokio triukšmingo trenksmo ar prispaustų pirštų.

TECHNOLOGIJOS IR PRODUKTŲ LINIJOS

GROHE kolekcijos

Nepriklausomai nuo Jūsų gyvenimo stiliaus ar skonio, trys naujos GROHE keramikos linijos tikrai padės Jums atrasti savo tobulą produktų derinį. Kiekvienas jų išsiskiria savo specialiomis charakteristikomis, kurios leis sukurti vizualiai vieningą vonios kambarį.

„Cube" linija

Raiškus stiliaus sprendimas

Atraskite „Cube"

„Essence" linija

Grožis gryniausia forma

Atraskite „Essence"

„Euro" linija

Pagal Jūsų gyvenimo būdą

Atraskite „Euro"

„Bau" linija

Universalu šiuolaikiškam gyvenimui

Atraskite „Bau"