Kol lašėjimas netapo potvyniu. GROHE SENSE – VANDENS SAUGUMO SISTEMA IŠMANIEMS NAMAMS

GROHE Sense leidžia ne tik aptikti, bet ir sustabdyti vandens nuotėkius, kol jie nepridarė rimtos žalos. Ištisą parą veikiantys ir prie programėlės perspėjimams teikti prijungti išmanių namų įrenginiai labai pagerina namų saugumą. UŽKIRSKITE KELIĄ CHAOSUI IR IŠLAIDOMS, KURIAS SUKELIA VANDENS ŽALA, SU GROHE SENSE IR GROHE SENSE GUARD VANDENS SAUGUMO SISTEMA.

VISAPUSIS VANDENS SAUGUMAS VISIEMS NAMAMS – IŠTISĄ PARĄ

.

VANDENS ŽALA: PAGRINDINĖ PROBLEMA NAMUOSE!

54 % NAMŲ ŪKIŲ PATIRIA VANDENS ŽALĄ.***

Sužinoti daugiau apie vandens žalą

GROHE SENSE

GROHE SENSE, IŠMANUS VANDENS JUTIKLIS

Vandens jutiklis GROHE Sense aptinka vandenį, stebi temperatūrą ir drėgmę bei automatiškai siunčia perspėjimus, kol nedidelis vandens nuotėkis netapo rimta problema.

Skaityti daugiau apie GROHE Sense

GROHE SENSE GUARD, IŠMANUS VANDENS REGULIATORIUS

Stebi vandens sąnaudas, aptinka mažyčius nuotėkius*, o nustatęs trūkusį vamzdį**, automatiškai išjungia vandens tiekimą. Tad sumontavę GROHE Sense Guard galite visapusiškai valdyti vandentiekio sistemą.

Skaityti daugiau apie GROHE Sense Guard

PROGRAMĖLĖ GROHE SENSE, ASMENINĖ VANDENS VALDYMO PROGRAMĖLĖ

Vandeniui skirta išmanių namų programėlė GROHE Sense – pagrindinis prijungtų GROHE gaminių elementas. Programėlė nedelsiant informuoja apie vandenį jūsų namuose – bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu.

Skaityti daugiau apie GROHE Sense programėlę

APDOVANOTAS IŠMANIŲ NAMŲ SPRENDIMAS

IŠSKIRTINIS DIZAINAS IR MODERNIAUSIIOS TECHNOLOGIJOS

GROHE Sense ir GROHE Sense Guard laimėjo įvairių prestižinių apdovanojimų už naujoves, technologijas ir dizainą.

* Mažyčio nuotėkio testas atliekamas kas 24 valandas. Rezultatui poveikio gali turėti vamzdžio medžiaga, tūris ir kitos vamzdyno sistemos ypatybės. Daugeliu atvejų mažyčio nuotėkio aptikimas apsiriboja šalto vandens sistema. Naudokite su „GROHE Sense“ galimam drėgmės lygio padidėjimui bėgant laikui stebėti.

** Trūkusio vamzdžio apibrėžimas, kurį naudoja GROHE, – skylė arba įtrūkimas besileidžiančioje vamzdyno sistemoje, dėl kurios (-io) vanduo išleidžiamas beveik maksimaliu srautu. Trūkusio vamzdžio aptikimą lemia bendrasis vandens naudojimo profilis, todėl iki sistemos išjungimo prabėgęs laikas gali skirtis. Per tą laiką vanduo gali būti pašalintas. Užsitikrinkite greitesnį nuotėkio aptikimą – svarbiausiose vietose montuokite kartu su „GROHE Sense“.

*** Šaltinis: „The ConsumerView“, 2017 m. sausio mėn., „Quantitative Assessment Europe“.