GROHE WC SU BIDĖ FUNKCIJA

Kas yra WC su bidė funkcija?

WC su bidė funkcija pasižymi ir unitazo, ir bidė privalumais. Tokiame unitaze yra purkštukas, švelniai nuplaunantis vandeniu jūsų intymias vietas, kai pasinaudojate tualetu.

Nedidelis purkštukas – didelis skirtumas.

Visame pasaulyje vis populiarėja apsiprausimas vandeniu pasinaudojus tualetu. Nieko nuostabaus, juk vanduo yra pati natūraliausia valomoji medžiaga. Be to, tai yra maloniau, higieniškiau ir naudingiau nei kiti valymosi būdai. Išbandykite patys ir pajusite, kad nedidelis purkštukas lemia didžiulį skirtumą.

Kuris GROHE WC su bidė funkcija tinka jums?

GROHE SENSIA ARENA

GROHE Sensia Arena klozetas yra XXI a. asmeninės higienos priemonė, pasižyminti keletu pažangių funkcijų. Išmanus jutiklis automatiškai pakelia ir uždaro dangtį, o subtili šviesa padeda susiorientuoti tamsoje. Nemalonūs kvapai sugeriami, todėl jūsų vonios kambarys taps higieniška atsipalaidavimo erdve. Kuriant dizainą, buvo apgalvotos visos smulkmenos, kad kiekviename žingsnyje atsivertų naujos higienos galimybės. Specialios higieniškos dangos ir galingas vandens nuleidimas palaiko tualetą švarų, o apsivalantis, antibakterinis purkštukas suteikia visišką ramybę, kai naudojate purškimo funkciją. Atraskite Sensia Arena ir pasirūpinkite savo gerove bei patogumu.

Sužinoti daugiau apie GROHE Sensia Arena

GROHE BIDĖ SĖDYNĖ, VALDOMA RANKINIU BŪDU

GROHE Manual Bidet Seat, valdoma rankiniu būdu, paprastą klozetą paverčia patogia, higieniška vieta, kur karaliauja asmeninė priežiūra ir švara. Prie unitazo tvirtinamai sėdynei nereikia elektros energijos, nes purkštukas valdomas šonine svirtimi, kuri naudoja vandens slėgio energiją. Svirtį patogu ir paprasta valdyti, kad švelniai ir maloniai apsipraustumėte. Jokios nešvaros, jokių purslų ir jokio streso. Elegantiška sėdynė, pagaminta iš atsparios Duroplast medžiagos, papildo vonios kambario dizainą. Atsisėskite ir leiskite sėdynei GROHE Manual Bidet Seat atlikti savo darbą – iškart pajusite gaivą ir švarą.

Sužinoti daugiau apie GROHE Manual Bidet Seat