GROHE Plus – dizainą peržengiantis tikslumas

Naujosios GROHE Plus serijos maišytuvai yra tvirto ir modernaus dizaino ir pasižymi patogumu naudoti. Pasisemkite įkvėpimo iš kitokio dizaino nei esate pratę matyti – atraskite šią unikalią ergonomiškų ir praktiškų maišytuvų seriją. GROHE Plus serijoje yra maišytuvų su šviesdiodiniu temperatūros ekranu, todėl visada žinosite tikslią vandens temperatūrą.

Elegantiškas ir švelnus valdymas

GROHE Plus dizainui įkvėpimo sėmėmės iš arkos, architektūrinio elemento, įkūnijančio ir galią, ir lengvumą. GROHE Plus kolekcijoje dera dailus apskritimo linkis ir tiesios, švarios kubo kraštinės, sukuriančios jaudinantį, architektūrišką siluetą, tobulai tinkantį inovatyviems vonios kambariams. Ši kolekcija atspindi tikslumą, galią ir stabilumą, kuriuos papildo patogumas ir paprastas valdymas.

GROHE PLUS

TOBULA SPALVA

Kad ir koks būtų jūsų vonios kambarys – nesenstančios elegancijos ar modernaus minimalizmo pavyzdys, – GROHE Plus jam puikiai tiks. Plus serijos gaminiai yra įvairių dydžių: nuo kompaktiškų praustuvų maišytuvų iki į sieną montuojamų maišytuvų ir kvapą gniaužiančių vonios maišytuvų. GROHE Plus maišytuvai gali būti trijų patvarių ir dailių paviršių. Galite rinktis pagal savo skonį iš spindinčios chromuotos apdailos, architektūriško Supersteel arba šlifuoto grafito Brushed Hard Graphite apdailos.

Švelni vandenį taupanti srovė

Eco Spray funkciją, užtikrinančią tvarią 4 l/min. vandens srovę, galima kada panorėjus paprastai įjungti. Tiesiog perbraukite ranka priešais šviečiančią piktogramą, kad sumažintumėte naudojamo vandens kiekį, neprarasdami nei patogumo, nei malonumo.Srovė yra švelni jūsų rankoms, o platus snapo pasukimo kampas leidžia patogiai išplauti praustuvą.

Pasiekite daugiau

GROHE Plus maišytuvas peržengia modernaus vonios kambario maišytuvo mobilumo ribas – jis turi ištraukiamą snapą. Snapas labai patogus, kai plaunate kriauklę, plaunatės rankas ir atliekate kitus veiksmus. Ši inovatyvi konstrukcija neįkalina jūsų prie praustuvo. GROHE EasyDock užtikrina, kad baigus naudotis snapu jis paprastai ir sklandžiai sugrįžtų į pradinę poziciją.

Lankstus snapas

Dar daugiau patogumo ir mobilumo – maišytuvo snapas pasisuka net 90° kampu. Jį galima pasukti į kairę ar dešinę, ir tai jūsų kasdienybę padaro dar patogesnę: dabar galite be vargo išplauti praustuvą, nusiprausti veidą ar išsimuilinti rankas.

GROHE PLUS DIZAINAS

Apskritas dizainas

GROHE Plus dizainui įkvėpimo sėmėmės iš arkos, architektūrinio elemento, įkūnijančio ir galią, ir lengvumą. Šio šiuolaikinio maišytuvo linkiai, kuriuos malonu paliesti, puikiai dera prie kitų apskritų vonios kambario elementų, nuo dušo galvučių iki praustuvų.

Kvadratiškas dizainas

GROHE Plus silueto koncepcija remiasi arkos forma, todėl maišytuvų dizainas yra unikalus ir idealiai tinka vonios kambaryje, kuriame dominuoja apskritos formos ir išgrynintas, kubistinis stilius, taip pat puikiai dera prie kvadratinių dušo galvučių ir kubo formos praustuvų.

Tobulas derinys

Kai kurių modelių dvispalviškumas – spindintis chromas ir baltas akrilas – paryškina glotnias plokštumas ir griežtus kampus, todėl maišytuvai puikiai dera prie GROHE Smart Control ir Rainshower kolekcijų.

GALERIJA

GROHE Plus – dizainą peržengiantis tikslumas

Produktų asortimentas

RASKITE ARTIMIAUSIĄ SALONĄ

Brošiūra

GROHE Plus