Virtuvės maišytuvų funkcijos

Išradingo dizaino GROHE virtuvės maišytuvai ir vandens sistemos turi itin patogių funkcijų, kurios suteikia jiems pranašumo ir patenkina kiekvieną vartotojo poreikį bei norą. Daugiau galimybių, didesnis patogumas ir universalumas – štai kodėl mūsų gaminius taip malonu naudoti.

SMARTCONTROL

SmartControl Kitchen serijos gaminiai suteikia jums visišką kontrolę.

Šių maišytuvų vandens srovė paleidžiama ne pasukant svirtį, o paspaudžiant mygtuką ant snapo galvutės – tai labai patogu, kai rankos užimtos, nes pakanka spustelėti riešu ar alkūne. Srovės stiprumas – nuo ekonomiškos iki galingos – reguliuojamas pasukant tą patį mygtuką.

Vandens temperatūra reguliuojama švelniai sukant valdymo ratuką ant korpuso į kairę arba į dešinę. Ištraukiamas snapas suteikia dar daugiau mobilumo. Galima rinktis vieną iš trijų modelių su ištraukiamu snapu ir iš 11 patrauklių atspalvių. Šis itin paprastai valdomas maišytuvas yra idealus pasirinkimas jūsų virtuvei.

EASYTOUCH

Paprastai virtuvėse vienu metu atliekame keletą veiksmų. Tai kodėl nepalengvinus sau gyvenimo su GROHE maišytuvu, kuris įjungiamas švelniu prilietimu? Mes sukūrėme du pažangius sprendimus, kad vandens tėkmę reguliuotumėte be rankų, intuityviai, o jūsų virtuvė būtų švaresnė ir patogesnė. GROHE maišytuvai įjungiami lengvu prilietimu – pakanka riešo ar alkūnės. Tegul jūsų rankos būna laisvos, o maišytuvas – spindinčiai švarus. Rinkitės kitokį virtuvės maišytuvo valdymą, kuriam pakanka švelnaus prisilietimo.

Virtuvė yra namų širdis, todėl joje sunkiausia išvengti netvarkos. Pažangūs GROHE EasyTouch maišytuvai pasirūpins, kad lipnūs pirštai ir nešvarus maišytuvas liktų praeities prisiminimuose. Paslėpta GROHE technologija suteikia galimybę paleisti vandenį arba jį sustabdyti lengvai priliečiant bet kurią snapo vietą atgalia ranka, riešu ar dilbiu. Pamirškite pirštų atspaudus ant maišytuvo ir vargą, kai mėginate pasukti svirtį alkūne.

FOOTCONTROL

Yra virtuvių, kuriose svarbiausia laikas ir patogumas, tad kodėl neišlaisvinus rankų?

Naujieji GROHE FootControl maišytuvai įjungiami ir išjungiami koja švelniai priliečiant po plautuve įmontuotą mygtuką, kad rankos būtų laisvos, o maišytuvas – spindinčiai švarus. Trys iš mūsų populiariausių maišytuvų turi pažangią FootControl funkciją, taip pat ją galima įdiegti visiems kitiems GROHE virtuvės maišytuvams su ištraukiamu snapu. Prilieskite koja ir atsisveikinkite su mikrobais bei netvarka.

MAGNETIC DOCKING

Pasinaudojus ištraukiamu snapu, galingi magnetai jį įtraukia atgal, kas kartą sugrąžindami tiksliai į pradinę padėtį.

SNAPO TIPAI

GALINGOS SROVĖS

Iš plataus snapų asortimento paprasta išsirinkti tokį, kurio dizainas jums patogiausias. Virtuvės maišytuvų snapai gali būti skirtingo aukščio (nuo kompaktiškų, žemų snapų nedidelėms virtuvėms iki aukštų, kuriais paprasta pripildyti didelius puodus) ir skirtingų formų – U, C arba L – todėl tikrai išsirinksite derantį prie jūsų virtuvės stiliaus. Norite daugiau galimybių? Rinkitės snapus, kuriuos galima pasukti arba ištraukti, kad pasiektumėte dar toliau ir palengvintumėte intensyvų darbą virtuvėje.

PROFESIONALIOS SROVĖS

Su ištraukiama žarna, 360° pasukamu korpusu ir patogiu srovės perjungimu iš purškimo į vientisą srautą per aeratorių

TRIPPLE SPRAY – TRYS SROVĖS REŽIMAI

Trys skirtingos srovės – triskart patogiau. Be vargo nuplaukite maisto produktus, gaminkite ir susitvarkykite – jums padės patogi ir galinga trijų srovių Triple Spray funkcija. Laminarinė srovė Laminar Spray sukurta taip, kad visiškai nesitaškytų. Stipri purškimo srovė Shower Spray geriausiai tinka plauti vaisiams ar daržovėms. Pažangi GROHE Blade Spray yra koncentruota čiurkšlė, nesunkiai įveikianti purvą ir priskretusius nešvarumus, tačiau išeikvojanti iki 70 % mažiau vandens nei laminarinė ar dušo srovė. Perjunkite srovę ant snapo esančiu mygtuku arba trumpam sustabdykite srautą naudodami patogią Pause funkciją. Pažangi GROHE Triple Spray sistema yra sukurta virtuvėms, kuriose verda darbas, todėl padės paprasčiau ir greičiau atlikti užduotis, kurioms reikia vandens.

IŠTRAUKIAMAS DVIEJŲ SROVIŲ SNAPAS

Padidina maišytuvo veikimo spindulį; patogus srovės perjungimas iš purškimo į vientisą srautą per aeratorių.

IŠTRAUKIAMAS SNAPAS

Padidina maišytuvo veikimo spindulį

Paviršius

PVD SPALVOS

GROHE PVD
NEPRILYGSTAMAS, KIETAS, ĮBRĖŽIMAMS ATSPARESNIS PAVIRŠIUS
AUKŠTOS KLASĖS PVD TECHNOLOGIJA PARYŠKINA NAUJAS SPALVAS

Bene svarbiausias dalykas virtuvės dizaine yra paviršių ilgaamžiškumas, todėl ne kas kitas, o aukštos kokybės, ilgaamžė apdaila ir skiria puikią paviršiaus apdailą nuo tiesiog neblogos. Siekdama gaminti tik aukščiausios kokybės gaminius, GROHE sukūrė ypatingą technologiją, kuri gaminiui ne tik suteikia nuostabią spalvą, bet ir užtikrina paviršiaus atsparumą, kad pirkėjai ilgus metus mėgautųsi vandens malonumais. PVD technologija apdorotų maišytuvų paviršius yra 3 kartus kietesnis ir 10 kartų atsparesnis įbrėžimams nei chromuotas paviršius. Gaminant plautuves, paskutinis sluoksnis, dedamas ant nerūdijančiojo plieno korpuso, yra PVD – jis garantuoja maksimalų paviršiaus atsparumą. Ši apdaila yra ne tik ilgaamžė, bet ir subtiliai žvilga priklausomai nuo pasirinktos spalvos – nuo šlifuoto grafito Brushed Hard Graphite iki auksaspalvės Polished Cool Sunrise. Iš plataus spalvų asortimento tikrai išsirinksite tinkamiausią savo virtuvei.