<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>

EUROCUBE

Aiškus linijinis siluetas.

Šiandienos kosmopolitiškose virtuvėse šviežias dizainas puikiai dera su šviežiais ingredientais. Ryškaus ir linijinio silueto Eurocube kolekcija pristato kvadratinį dizainą Jūsų virtuvęei, o akį traukianti svirties išpjova sustiprina architektūrinį žavesį. Kaip ir įprasta, Eurocube pasižymi mūsų svariausiomis technologijomis: GROHE SilkMove, kuri leidžia patogiai ir tiksliai valdyti vandens srovę, ir GROHE StarLight, kuri suteikia nuostabų chromo spindesį, apsaugą nuo įbrėžimų ir išryškina maišytuvo minimalistinę formą.

Brošiūra

Plautuvė

Single-lever sink mixer 1/2″
Eurocube
Single-lever sink mixer 1/2″
31255DC0
€ 430,25
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM
Single-lever sink mixer 1/2″
Eurocube
Single-lever sink mixer 1/2″
31255000
€ 330,95
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM

100 % kvadratinis, 100 % funkcionalus

Šis maišytuvas turi viską – nuo stilingos svirties išpjovos iki profesionalams skirtų funkcijų, – kad patenkintų geram stiliui neabejingų ir mėgstančių gaminti pirkėjų poreikius. Ištraukiama žarna su spyruokle juda 360˚, o snapo galvutė turi du srovės režimus, kurie užtikrina, kad įvairios užduotys būtų atliekamos efektyviai ir tiksliai.

Kvadratinis dizainas

Yra du Eurocube variantai.

Galima rinktis iš modelio su sukiojamu snapu ir iš dalies profesionalams skirto modelio su dviejų srovių ištraukiamu snapu. Ištraukiama žarna su spyruokle juda 360˚, o snapo galvutė turi du srovės režimus, kurie užtikrina, kad įvairios užduotys būtų atliekamos efektyviai ir tiksliai.

Kolekcijos gaminius galima rinktis vienos iš dviejų atspalvių – ypač atsparios SuperSteel arba tviskančio chromo GROHE StarLight.