<% if(request != null){ java.lang.String param = request.getParameter("article"); if(param == null){ %> <% } } %>
moderni virtuvė su žaliomis virtuvinėmis spintelėmis ir GROHE Baulines Professional maišytuvais

GROHE BAULINES PROFESSIONAL MAIŠYTUVAI

STILIUS DERA SU FUNKCIJA - SUPAPRASTINKITE SAVO ĮRENGIMUS IR PATOBULINKITE KLIENTŲ ERDVES

Renkantis maišytuvus klientų virtuvėms - labai svarbu pasiekti tobulą paprastumo ir elegancijos pusiausvyrą. Naudodami GROHE Baulines Professional maišytuvų asortimentą galite tai padaryti be vargo. Atsižvelgiant į vartotojo patogumą, GROHE Baulines pasižymi apgalvota estetika ir plačiu ergonomiškų svirtinių rankenėlių dizaino pasirinkimu. Nesvarbu, ar jūsų klientų virtuvės stilius krypsta link klasikinio, šiuolaikinio ar kosmopolitiško, GROHE Baulines lengvai įsilieja į tai, tad puikiai tinka bet kokiems pageidavimams.

GROHE BAULINES MAIŠYTUVŲ ĮVAIROVĖ

Dėka GROHE Baulines virtuvės maišytuvų, tokių kaip GROHE BauEco, GROHE BauEdge, GROHE BauLoop, GROHE BauFlow, GROHE BauCurve ir GROHE BauClassic, klientai turi platų stilių pasirinkimą. Šie vandens čiaupai, taip pat ir su sukiojamu snapu, gali būti įvairių versijų - aukšti, vidutiniai ir žemi. Kai kurie iš jų turi ir papildomą ištraukiamo snapo funkciją. Pirmenybę teikiant vartotojų patogumui, šie maišytuvai apgalvotai sukurti taip, jog atitiktų individualius pageidavimus ir užtikrintų harmoningą erdvumo bei kompaktiškumo pusiausvyrą.

VIRTUVĖ

Single-lever sink mixer 1/2″
BauLoop
Single-lever sink mixer 1/2″
31368000
€ 124,25
rekomenduojama mažmeninė kaina su PVM

FUNKCIJOS, PALENGVINANČIOS GYVENIMĄ

Pagerinkite savo klientų patirtį virtuvėje su GROHE Baulines maišytuvais, kurie yra sukurti tam, kad palengvintų gyvenimą. Atraskite daugybę funkcijų, kurios supaprastina kasdienes užduotis ir padidina funkcionalumą:

mėlyna piktograma GROHE švino ir nikelio neturinčių vidinių vandens kanalų funkcijai

VIDINIAI VANDENS KANALAI - BE ŠVINO IR NIKELIO

GROHE vidinių vandens kanalų technologija užtikrina, kad vanduo čiaupo viduje neturėtų sąlyčio su švinu ar nikeliu, todėl garantuojamas švarus geriamasis vanduo, kuriame 100 % nėra švino ir nikelio.

mėlyna piktograma GROHE aeratoriaus su monetos grioveliu funkcijai

AERATORIUS, VALDOMAS MONETOS

Žemų ir vidutinių aukščio maišytuvų snapų aeratorius yra su grioveliu jūsų turimai monetai įstatyti ir jos pagalba pasukti. Jis sukurtas tam, jog galėtumėte greitai jį išvalyti arba pakeisti nauju, tad puikiai tinka intensyviai naudojamai virtuvės aplinkai.

mėlyna piktograma GROHE ištraukimo funkcijai

IŠTRAUKIAMAS

Naujos ištraukiamo maišytuvo snapo versijos suteikia kito lygmens patogumą ir leidžia pasiekti kiekvieną plautuvės kampelį bei lengviau vandeniu pripildomi puodai už plautuvės ribų.

MONTUOTOJO KOMPONENTŲ PARUOŠTUKAS

Jei jums reikalinga pateikti įtikinamą komponentų montavimo pristatymą, jog padarytumėte įspūdį klientui, mes jums padėsime. Pateikiame keletą siūlomų įgyvendinimų, kuriuos galite pritaikyti savo klientams ir iš karto įgyti pranašumą prieš pasyvius montuotojus, neturinčius realaus plano.

asmuo, plaunantis daržoves su GROHE Baulines Professional maišytuvu

NAMŲ VIRTUVĖS

Išpildykite savo klientų svajonių virtuvės idėjas su GROHE Baulines maišytuvais, kurie suteiks jų erdvei elegancijos. Idealiai tinka didesnėms plautuvėms, nes šių maišytuvų aukšto profilio dizainas pasižymi intriguojančiais kampais, kurie yra vizualiai patrauklūs. Šiuos maišytuvus sujungus su mūsų GROHE virtuvės plautuvėmis tikrai modernus ir išgrynintas dizainas yra neabejotinas triumfas. Dėl jų vientiso korpuso su metaliniu tvirtinimo komplektu ir dizaino linijomis, kurios palengvina valymą, GROHE Baulines maišytuvai ir plautuvės pasižymi visomis detalėmis, reikalingomis jūsų klientų virtuves paversti stilingomis ir funkcionaliomis erdvėmis.

PROFESIONALIOS VIRTUVĖS

GROHE BauClassic maišytuvo snapas maisto ruošimo vietose neišsikiša toliau nei reikia, tačiau vis tiek suteikia galimybę lengvai nuplauti produktus ir pripildyti puodus vandeniu. Pirštų galiukais pasiekiama maišytuvo valdymo svirtis užtikrina patikimą ir tikslų vandens srautą.

Rankų plovimo vietoms GROHE BauLoop maišytuvas yra puikus pasirinkimas. Gerai išlenktas maišytuvo snapo lankas leis jums plauti net pačius giliausius ir didžiausius puodus bei indus. Plokščia kvadratinė svirties rankenėlė puikiai tinka plovimams užimtoje profesionalios virtuvės aplinkoje. GROHE StarLight paviršius yra neįtikėtinai atsparus dėmėms ir įbrėžimams; tai yra būtina bet kurioje judrioje profesionalioje virtuvėje.

GROHE BAULINES MAIŠYTUVO PRIVALUMAI MONTUOTOJUI

GROHE Baulines virtuvės maišytuvai suteikia daug privalumų montuotojams, todėl montavimo procesas tampa sklandus ir efektyvus. Dėl patogių funkcijų ir apgalvoto dizaino GROHE Baulines maišytuvai montuotojams suteikia didelių privalumų.

  • Naudojant metalinius tvirtinimo elementus ir stabilizavimo plokštę, GROHE Baulines užtikrina lengvą montavimą, nes puikiai dera su įvairių tipų kriauklėmis ir stalviršiais. Mėgaukitės patogiu ir nesudėtingu montavimu.
  • Suprantamai pateikiami įprastų virtuvės konfigūracijų ir reikalavimų pardavimo paketai padeda montuotojams sutaupyti laiko ir pastangų, renkantis reikiamus komponentus. Šie paketai užtikrina, jog montuotojai turėtų visus svarbiausius elementus, kuriuos lengvai galėtų pateikti klientams.

Įkvėpimai

apvali virtuvės plautuvė su GROHE Baulines Professional maišytuvu iš arti
asmuo, plaunantis daržoves su GROHE Baulines Professional maišytuvu
moderni virtuvės plautuvė su GROHE Baulines Professional maišytuvu iš arti
GROHE Baulines Professional maišytuvas iš arti
asmuo, plaunantis bulves su GROHE Baulines Professional maišytuvu
GROHE Baulines Professional maišytuvas modernioje virtuvėje

Raskite artimiausią saloną

pilkas pasaulio žemėlapis baltame fone

Susisiekite su pageidaujamu GROHE partnerių salonu jau šiandien, kad gautumėte individualią pagalbą, atitinkančią jūsų individualius poreikius.

Raskite saloną

Atsisiųsti

Virtuvės katalogas

Apdovanojimus pelnęs dizainas su novatorišku funkcionalumu.

Vandens ateitis

GROHE naujovės 2023 m.

Sužinokite daugiau

Paprastumas moderniai virtuvei

BAU meilės istorija