GROHE Blue Home - DAR PATOGIAU

Kas galėtų būti paprasčiau ir patogiau už geriamąjį vandenį tiesiai iš maišytuvo? Mūsų manymu, tai yra neatsiejama nuo patogių namų.

Paprastesnis gyvenimas

Tik pagalvokite, kiek pastangų ir laiko kainuoja, kad namuose nuolat būtų į butelius išpilstyto geriamojo vandens. Jūs stovite eilėje parduotuvėje, tada nešate sunkias dėžes ar maišus į namus (ar dar neskauda nugaros?), kur jie užima nemažai vietos. Paskui ateina laikas priduoti tarą, o tada – vėl viskas iš pradžių.

Brangus laikas

Dabar galite sutaupyti tas neįkainojamas minutes, kurias praleidžiate kelyje į parduotuvę, ieškodami vietos pasistatyti automobilį ir priduodami tuščius butelius. GROHE Blue Home taupo jūsų laiką ir padeda išvengti streso.

Daugiau vietos

Visi norėtume turėti daugiau vietos. O šaldytuve jos ypač trūksta. Pabandykite sutalpinti jame tiek vandens butelių, kiek savaitgalį išgeria visa šeima. Kaip gerai, kad iš GROHE Blue Home maišytuvo teka atvėsintas vanduo.

Comfort GROHE Blue

GROHE BLUE HOME TAUPO IŠTEKLIUS

KASDIEN PADEDA PLANETAI

Ar žinojote, kad gaminant vieno litro vandens butelį sunaudojama net 7 litrai vandens? Ką jau kalbėti apie anglies dioksido teršalus. Pasirinkę GROHE Blue Home, sumažinate savo anglies pėdsaką net 61 %.

GERIAUSIA VANDENS PAKUOTĖ – JOS NEBUVIMAS.

Gali atrodyti akivaizdu, tačiau mūsų pasaulyje, pamažu skęstančiame plastiko jūroje, nesunaikinamų plastikinių butelių klausimas tampa kaip niekad opus. GROHE Blue Home siūlo sprendimą – į butelius nepilstomą vandenį.

ILGALAIKIS TAUPYMAS. TRUMPALAIKIS TAIP PAT.

GROHE Blue Home – keleriopai pasiteisinanti investicija. Jei paskaičiuotumėte savo šeimai ir draugams tiekiamo kokybiško geriamojo vandens išlaidas per metus ir palygintumėte jas su į butelius pilstomo vandens išlaidomis, jūs nieko nelaukę pradėtumėte taupyti.

Geresnė sveikata

Kiek vandens reikia žmogui? Ekspertų teigimu, per dieną reikėtų išgerti bent 2 litrus. Tačiau turint GROHE Blue Home yra taip paprasta ir gera prisipilti stiklinę gaivaus vandens, kad daugelis nė nepastebi, kaip per dieną išgeria 2 litrus arba daugiau. O įsigijus papildomą magnio filtrą, galite papildyti savo mitybą šiuo svarbiu mineralu. 2 litruose GROHE Blue Home vandens yra tiek pat magnio kiek 4 obuoliuose.

Gero skonio garantija

Jei mėgstate kavą ir arbatą, nuo šiol pamėgsite jas dar labiau. GROHE Blue Home negazuotas vanduo sustiprina karštųjų gėrimų skonį ir gerąsias savybes. Tyras filtruotas vanduo padeda atsiskleisti kavos aromatui, kad kiekvienas puodelis būtų nepamirštamas.

Raskite artimiausią saloną

Atraskite visus GROHE Blue Home privalumus

Sužinoti privalumus

GROHE Blue Home tinka bet kurioje virtuvėje

Sužinoti daugiau

Apžvelkite GROHE Blue Home brošiūrą

Atsisiųsti