Grohe Professional
Jūsų vonios kambario Ir virtuvės ekspertas

GROHE Professional produktai sukurti taip, kad atitiktų šiuolaikinių santechnikos specialistų poreikius. Didmenininkai, salonai, montuotojai ir projektų vykdytojai, kurie yra GROHE veiklos pagrindas ir kuriems reikalingi naujausi, pažangiausi ir ekspertiniai sprendimai planuojant ir pristatant naują vonios kambarį ar virtuvę savo klientams.

GROHE Professional jiems pateikia individualų gaminių asortimentą, atitinkantį aukščiausius kokybės, technologijų, tvarumo ir dizaino standartus , kuriam reikia jų kompetencijos planuojant ir montuojant.

Atraskite GROHE sprendimus profesionalams

Didėja namų ir nekilnojamojo turto tobulinimo poreikis dėl susirūpinimo aplinkosauga ir poreikio didinti tvarų pastatų poveikį. Kartu didėja vartotojų lūkesčiai, susiję su jų gyvenamosiomis erdvėmis, taip pat didėja produktų, kurių montavimas gali užimti daug laiko, sudėtingumas.

Sužinokite, kaip GROHE Professional teikia sprendimus didmenininkams, salonams, montuotojams, projektų vykdytojams, architektams bei dizaineriams, kad jie galėtų žengti keliu į ateitį ir būtų vienu žingsniu priekyje konkurentų.

Vonios kambarys

Dušas

TUALETAS

Virtuvė

Sprendimai visiems poreikiams

Sprendimai salonams

GROHE Professional salonus siūlO specialiai pritaikytą gaminių asortimentą, paremtą keturiais prekės ženklo ramsčiais - kokybe, technologijomis, tvarumu ir dizainu. Šiam portfeliui priklauso produktų kolekcijos GROHE Essence, Grohtherm, Tempesta ir dar daug kitų.

Visos vonios kambario kolekcijos

Sprendimai montuotojams

GROHE Professional sudaro specialus gaminių portfelis, kurį sudaro patikimos ikonos, tokios kaip GROHE bestseleris Eurosmart, arba lengvai montuojami paslėpti čempionai, tokie kaip universalūs GROHE Rapid SL arba Rapido SmartBox, tinkantys begalinėms dizaino galimybėms. Be to, jie teikiami kartu su išsamia aptarnavimo ir mokymo koncepcija, kurios pagrindas - GIVE programa.

Atraskite daugiau

BrošIūros

Kur rasti

Bim failai