GROHE PROFESSIONAL
Jūsų kasdienis partneris

Mes puikiai žinome su kokiu darbų krūviu Jūs, kaip montuotojas, susiduriate kiekvieną dieną. Štai kodėl jūsų darbo palengvinimas visada buvo mūsų inovacijų pagrindas.

Rapido Smartbox - profesionalų mėgstamiausias

GROHE EUROSMART
PROFESIONALŲ IKONOS ATGIMIMAS

Mes toliau tobulinome savo bestselerį ir sukūrėme neprilygstamo universalumo, naujoviškų detalių ir aptakaus dizaino produktų liniją – idealiai tinkančią Jūsų klientų poreikiams. Naujoji GROHE Eurosmart kolekcija siūlo aukštesnius maišytuvus, kad būtų patogiau, ir švaresnes korpuso linijas, kurios puikiai dera prie modernaus interjero.

Atraskite Eurosmart

GIVE
MOKYMASIS SU POVEIKIU

Kaip galime kovoti su kvalifikuotų montuotojų stygiumi santechnikos pramonėje visame pasaulyje, tuo pačiu grąžinant visuomenei ir suteikiant galimybę jauniems žmonėms susikurti klestinčią ateitį? Tam sukurta nauja GROHE montuotojų profesinio mokymo ir švietimo programa GIVE.

Sužinoti daugiau

TVARŪS SPRENDIMAI
KIEKVIENAS LAŠAS SVARBUS

GROHE žino kokio vertingumo resursas yra vanduo. Todėl įmonė siekia aukščiausio lygio tvarumo, kuris yra viena GROHE prekės ženklo vertybių - drauge su kokybe, technologijomis ir dizainu.

Sužinoti daugiau

GROHE X
Sužinokite kas toliau

Kaip įdiegti naujausius sprendimus? Ko vartotojai rytoj tikisi iš savo virtuvės ir vonios kambario?

Sužinoti daugiau

Raskite grohe didmeninės prekybos partnerius savo verslo optimizavimui

Susisiekite su GROHE didmeninės prekybos partneriais ir salonais, bei pasikliaukite aukščiausios kokybės aptarnavimo ir pristatymo patirtimi GROHE Professional produktams.

Raskite dabar

NAUJASIS EUROSMART

Su naująją Eurosmart vonios maišytuvų kolekcija GROHE pristato ne tik šiuolaikišką dizainą, bet ir visiškai naujus ir unikalius modelius.

Sužinoti daugiau

GROHE RAPIDO SMARTBOX

Išradinga technologija mažiausiose erdvėse: GROHE Rapido SmartBox siūlo nesibaigiančias galimybes su viena potinkine dėžute. Turėkite daugiau vietos duše ir laisvės rinktis!

Sužinoti daugiau

EUPHORIA

Pritaikykite dušą pagal nuotaiką ir poreikius. Vos pasukę rankenėlę galite valdyti srovę: nuo galingos Jet srovės šampūnui išplauti iki Rain srovės, kuri atpalaiduoja po ilgos darbo dienos.

Sužinoti daugiau

GROHTHERM 1000
PERFORMANCE

Paverskite dušą geros savijautos oaze su technologijomis komfortui ir saugumui. GROHE TurboStat palaiko tikslią ir pastovią vandens temperatūrą. GROHE CoolTouch užtikrina, kad maišytuvo paviršius neįkaistų daugiau nei nustatyta vandens temperatūra.

Sužinoti daugiau

RAPID SL / SLX

GROHE potinkiniai rėmai supaprastina vonios kambario interjero kūrimą pasitelkiant pakabinamą keramiką. Su GROHE EcoJoy™ technologija, mūsų cisternos ir nuleidimo mygtukai leidžia taupyti vandenį be jokių pastangų.

Sužinoti daugiau

EUROSMART KITCHEN

Naujasis GROHE Eurosmart - sujunkite funkcionalumą ir išskirtinį dizainą. Tai serija, kuri siūlo neprilygstamą našumą, subtilų valdymą ir tikslią temperatūrą net tuomet, kai virtuvėje darbų įkarštis.

Sužinoti daugiau