LAISVĖ RINKTIS – GROHE COLORS KOLEKCIJA

SUSIKURKITE SAVO VONIOS KAMBARIO KOLEKCIJĄ SU GROHE

Kruopščiai parinkusi spalvas ir paviršiaus dangas, GROHE sukūrė platų vonios kambario aksesuarų asortimentą. Kad ir koks jūsų stilius, GROHE tikrai turi spalvą, kuri pavers jūsų viziją realybe ir padės išlaikyti bendrą vonios kambario elementų stilistiką nuo maišytuvų ir dušo sistemų iki smulkiausių detalių, tokių kaip aksesuarai ir tualeto nuleidimo mygtukai. Nepalikite nieko atsitiktinumui ir rinkitės tik tai, kas jums išties patinka, – be vargo susikurkite vonios kambarį, kuris atspindi jūsų savastį.

GROHE PVD – NEPRILYGSTAMAS, KIETAS, ĮBRĖŽIMAMS ATSPARUS PAVIRŠIUS

ILGAAMŽIAI PAVIRŠIAI NUO SUBTILAUS MATINIO IKI BLIZGAUS LYG DEIMANTAS

Po dešimtmečių naudojimo GROHE maišytuvas atrodys taip pat, kaip tą dieną, kai krito jums į akį. Ypatingas mūsų sėkmės receptas slypi aukštos kokybės paviršiuje. GROHE gamina dangą pasitelkusi pažangiausias technologijas, kurios užtikrina išskirtinę, ilgaamžę paviršiaus kokybę. Fizinio nusodinimo iš garų (PVD) procesas užtikrina, kad paviršius būtų tris kartus kietesnis ir blizgėtų auksu arba rafinuotu nerūdijančiuoju plienu. Toks paviršius yra ne tik kietas, bet ir dešimt kartų atsparesnis įbrėžimams, todėl džiugins visą gyvenimą.

AUKŠTOS KLASĖS PVD TECHNOLOGIJA PARYŠKINA NAUJAS SPALVAS

RASKITE TOBULĄ DERINĮ

GROHE vonios kambaryje nėra vietos atsitiktinumams. Perfect Match sukūrėme tam, kad derinant maišytuvą prie praustuvo netektų spėlioti. GROHE dizaineriai patikrino šimtus kombinacijų, vadovaudamiesi trimis kriterijais: estetinio patrauklumo, patogumo naudoti ir apsaugos nuo purslų. Taip paprasta, kad pakanka vieno sprendimo, kad rastumėte tobulą derinį.

Raskite tobulą derinį

Produktų asortimentas