PATOGUS VALYMAS TYRU VANDENIU

NEREIKIA ELEKTROS – GROHE MANUAL BIDET SEAT

Suteikite sau malonesnę patirtį ir laikykitės tik aukščiausių higienos, gaivos ir patogumo standartų – jums padės rankiniu būdu valdoma bidė sėdynė GROHE Manual Bidet Seat. Valymas vandeniu yra daug natūralesnis, higieniškesnis ir švelnesnis jūsų odai nei popierius, todėl apsiprausę vandeniu jausitės gaiviai ir pasitikėsite savimi.

Sėdynė GROHE Manual Bidet Seat sukurta taip, kad tiktų jūsų turimam klozetui, o jūs galėtumėte apsiprausti dviem patogiais purkštukais. Purkštukai nesukelia purslų, todėl tualeto patalpa bus švari ir sausa. Purkštuką galite reguliuoti, kaip jums patogu, o purkštuko apsivalymo funkcija užtikrina, kad jis visada bus švarus.

GROHE Manual Bidet Seat paverčia jūsų tualeto patalpą higieniška ir patogia erdve, kurioje malonu ir paprasta rūpintis savo švara, nes čia galite švelniai apsiprausti asmeniškai jums pritaikyta vandens srove. Tiesiog atsisėskite ir leiskite sėdynei GROHE Manual Bidet Seat atlikti savo darbą – iškart pajusite gaivą ir švarą. Visiškai paprasta.

SALONAS ARČIAUSIAI JŪSŲ

VISIŠKAI PAPRASTA: KAIP VEIKIA BIDĖ SĖDYNĖ

Prie tualeto keramikos pritvirtinta sėdynė nereikalauja elektros energijos - vietoj to purškiklis valdomas šonine svirtimi, veikiančia vandens slėgio pagalba, ir užtikrinančia ypač paprastą valdymą bei efektyvią ir švelnią valymo patirtį.

Užpakalinis purkštukas

  • Tikslus apsiplovimas
  • Reguliuojamas srovės stiprumas

Moteriškas purkštukas

  • Atskiras purkštukas intymioms moters kūno vietoms
  • Reguliuojamas srovės stiprumas

Lėtaeigis dangtis

  • Ir sėdynė, ir dangtis nusileidžia tyliai ir lėtai

Įtraukiami purkštukai

  • Abu purkštukai pasinaudojus įtraukiami, todėl užtikrina dar didesnę higieną

Purkštukų apsivalymo funkcija

  • Purkštukų galvutės gali apsivalyti prieš ir po kiekvieno naudojimo
  • Purkštukų korpusas yra pagamintas iš antibakterinės medžiagos

INTUITYVUS VALDYMAS

Valdymo svirtis įtaisyta bidė sėdynės šone, kad būtų patogu ją naudoti. Šia svirtimi galite pasirinkti norimą purškimo funkciją ir reguliuoti srovės stiprumą, kad išsirinktumėte patogiausią. Norėdami įjungti purkštukų apsivalymo funkciją, nuspauskite svirtį perpus žemyn arba kilstelėkite perpus aukštyn. Norėdami įjungti užpakalinį purkštuką, nuspauskite svirtį iki galo žemyn. Kad įjungtumėte moterišką purkštuką, kilstelėkite svirtį iki galo aukštyn.

APSIVALYMO PADĖTIS

SVIRTIS NUSPAUSTA ŽEMYN: UŽPAKALINIS PURŠKIMAS

APSIVALYMO PADĖTIS

SVIRTIS NUSPAUSTA AUKŠTYN: MOTERIŠKAS PURKŠTUKAS

SUKURTA GALVOJANT APIE JŪSŲ PATOGUMĄ

GROHE Manual Bidet Seat, valdoma rankiniu būdu, paprastą klozetą paverčia patogia, higieniška vieta, kur karaliauja asmeninė priežiūra ir švara. Prie unitazo tvirtinamai sėdynei nereikia elektros energijos, nes purkštukas valdomas šonine svirtimi, kuri naudoja vandens slėgio jėgą. Svirtį patogu ir paprasta valdyti, kad švelniai ir maloniai apsipraustumėte. Jokios nešvaros, jokių purslų ir jokio streso. Elegantiška sėdynė, pagaminta iš atsparios Duroplast medžiagos, papildo vonios kambario dizainą.

TOBULAS DERINYS

GROHE kūrėjai mano, kad vonios kambario dizaino sėkmė slypi pusiausvyroje. Tai turėtų būti vieta, kurioje nepriekaištingai dera visi elementai, ne tik savo funkcija, bet ir forma. Pasirinkę GROHE galite būti tikri, kad viskas derės tarpusavyje – nuo keramikos iki maišytuvų ir mažiausių aksesuarų. Mūsų idealiai suderinti vonios kambario sprendimai pasižymi ypatingu dizainu, kuris yra išskirtinis, kaip ir jūs.

BAU KERAMIKA – UNIVERSALUMAS MODERNIAM GYVENIMO BŪDUI

Sėdynė su bidė funkcija yra paprastas ir geras sprendimas, nes dera su daugeliu unitazų kolekcijų. Ją galite be vargo sumontuoti ant savo turimo unitazo, tereikia prijungti vandenį.

Tačiau siekiant nepriekaištingos formų ir funkcijų darnos, GROHE rekomenduoja su šia sėdyne rinktis GROHE Bau Ceramic kolekcijos gaminius. Šioje patrauklioje, šiuolaikiškoje kolekcijoje yra visko, ko reikia kuriant modernų vonios kambarį – nuo praustuvų iki unitazų. Šios kolekcijos gaminių formos ir rankiniu būdu valdoma bidė sėdynė sukuria vientisą estetiką – taip užtikrinamas didžiausias patogumas, efektyvumas ir vizualinis patrauklumas.

Išsami informacija

Bau Ceramic
Manual bidet seat
39648SH0

Brošiūra

Patogi, nepriekaištinga higiena

Norite sužinoti daugiau?

Atsisiųskite mūsų brošiūrą su platesne informacija

Montavimo pagalba

Norite sužinoti ar Manual Bidet Seat tinka Jūsų unitazui?

Sužinokite daugiau čia

Norite sužinoti kaip sumontuoti Manual Bidet Seat?

Sužinokite daugiau čia

Reikia pagalbos arba turite klausimų?

Sužinokite daugiau čia