Tempesta Cosmopolitan

Idealus pasirinkimas moderniems, architektūriškiems vonios kambariams.

Jei kuriate modernų, architektūrišką vonios kambarį, rinkitės naująją New Tempesta Cosmopolitan sistemą, kuriai būdingas saikingas, cilindriškas siluetas ir išskirtinės nusklembtos detalės. Nesunku išsirinkti iš trijų rankinio dušo modelių su įvairiais srovių režimais ir viršutiniu dušu su keturiais srovių režimais. GROHE DreamSpray technologija užtikrina maksimalų malonumą ne tik prausiantis po gaiviu dušu iš ryto, bet ir norint ramiai atsipalaiduoti po dušu po sunkios dienos.

Produktų asortimentas

Patirkite

Srovės režimai

Jei norite kuo daugiau skirtingų tipų srovių ir potyrių prausiantis po dušu, siūlome rinktis keturių srovių New Tempesta IV modelį arba trijų srovių New Tempesta III. Jei vertinate paprastumą, tuomet jums patiks New Tempesta II su dviem skirtingomis srovėmis. Visi šie modeliai sukurti taip, kad būtų kuo maloniau praustis, be to, jie papildyti GROHE DreamSpray technologija, užtikrinančia geriausią vandens srauto paskirstymą, kad sutaupytumėte vandens ir energijos.

New Tempesta Rustic Head shower IV

Rain srovė

Ši plati ir prabangi srovė maloniai užlieja odą švelniais tarsi lietaus lašais. Ji atkartoja šiltą vasaros lietų ir tolygiai apgaubia visą jūsų kūną.

New Tempesta Rustic Head shower IV

GROHE Rain O² srovė

Rami, švelni srovė, sukurta remiantis mūsų originalia Rain srovės technologija. Į dušo galvą traukiamas oras sumaišomas su vandeniu, kad srovė būtų platesnė ir tankesnė.

New Tempesta Rustic Head shower IV

Massage srovė

Pulsuojanti, į masažą panaši srovė.

New Tempesta Rustic Head shower IV

Jet srovė

Koncentruota apskrita srovė, užliejanti gaivinančiu vandens pliūpsniu. Puikiai tinka pastimuliuoti odai arba išplauti voniai ar dušo kabinai.

New Tempesta Cosmopolitan Shower system with thermostat for wall mounting

New Tempesta Cosmopolitan sistema

Jei kuriate modernų, architektūrišką vonios kambarį, rinkitės New Tempesta Cosmopolitan sistemą, kuriai būdingas saikingas, cilindriškas siluetas ir išskirtinės nusklembtos detalės.

Kaip visas GROHE dušo sistemas, šią irgi paprasta sumontuoti, ir ji papildyta naujausiomis technologijomis. Viršutinio dušo galvą galima pasukti jums patogiu kampu, o rankinis dušas turi du srovės režimus.

New Tempesta Cosmopolitan sistema