GROHE yra pelniusi daugiau kaip 450 dizaino ir inovacijų apdovanojimų

Mes gausiai investuojame į naujų gaminių kūrimą, kad turėtume visoje rinkoje pažangiausią asortimentą. Mūsų apdovanojimų pelniusios kolekcijos yra aktualios, įdomios ir nuolat tobulinamos, jos atveria neprilygstamą ypatingų ir pažangių sprendimų pasaulį dizaino bendruomenei.

GROHE gaminių kūrėjams dizainas yra daugiau nei tik estetiška išorė. Tai yra kokybės ženklas, tobula formos ir funkcijų sintezė. Gero dizaino rezultatas – tai džiaugsmas, kurį patiriate kiekvieną kartą, kai naudojate mūsų gaminius. Taip pat ir mūsų džiaugsmas, kurį patiriame kaskart, kai gauname apdovanojimą už ištikimybę kokybei.

2007 m. GROHE Ondus pelnė Red Dot apdovanojimą kategorijoje geriausias iš geriausių, ir tai buvo pirmasis įrodymas, kad dizainas yra dar viena kertinė GROHE vertybė greta kokybės, technologijų ir tvarumo. Mes pasiekėme įspūdingą Red Dot apdovanojimų skaičių – iš viso turime jų net 27, įskaitant dar tris geriausiųjų apdovanojimus už GROHE Ondus Digitecture (2009), GROHE Rainshower Icon rankinį dušą (2010) ir GROHE F skaitmeninį valdiklį (2011).

Mūsų pasiryžimas gaminti patogiausią, įkvepiantį santechnikos įrangos dizainą lėmė GROHE pasistūmėjimą aukštyn per 104 vietas metiniame iF bendrovių reitinge – tai didžiausias mūsų pasiekimas šioje klasifikacijoje, o JAV, JK, Kinijos ir Japonijos apdovanojimai iliustruoja tarptautinį mūsų gaminių patrauklumą. Tačiau vienas reikšmingiausių pokyčių, įvykusių per pastaruosius penkerius metus, yra tai, kaip mes vertiname kūrybiškumą: seniau jį pasitelkdavome gamindami pridėtinę vertę kuriančius gaminius, o pastaraisiais metais jis tapo katalizatoriumi, pakeitusiu visą įmonės kultūrą į gera.

GROHE pelnyti apdovanojimai

GROHE Sensia Arena: daugiausia – net 14 – tarptautinių dizaino apdovanojimų pelnęs gaminys.

Išbandę GROHE Sensia Arena, nenorėsite jokio kito unitazo. GROHE Sensia Arena unitazo bidė funkcija švelniai nuplauna odą ir yra gerokai malonesnė ir higieniškesnė nei valymasis popieriumi – ji pakylėja jūsų kasdienį švaros ritualą į naują lygį.

GROHE Blue Home pelnė 9 dizaino apdovanojimus.

Kada paskutinį kartą ragavote išties tyro vandens? Kada po pirmo gurkšnio norėjote dar ir dar? Štai kas nutinka, kai namuose įsirengiate GROHE Blue Home: ši daili ir išmani sistema paverčia paprastą troškulio malšinimą didžiausiu malonumu, o jūsų virtuvę – vieta, kurioje renkasi ištroškę draugai ir namiškiai.

GROHE SmartControl pelnė 9 dizaino apdovanojimus.

GROHE SmartControl pakylėja prausimąsi po dušu į aukštesnį lygį. Įsivaizduokite, kad esate didžėjus, kuris valdo ne muziką, o savo dušo funkcijas.

Jūs pasirenkate ne tik srovės tipą, bet ir tinkamą temperatūrą bei lašų dydį. Ar jūs tam pasirengę?

GROHE Essence pelnė 6 dizaino apdovanojimus.

Atraskite minimalistinį, tačiau jaukų naujojo GROHE Essence maišytuvo stilių. Grakštus, architektūriškas siluetas pasižymi organiškais dizaino elementais, kurie idealiai papildo modernios virtuvės dizainą, kviečia paliesti ir gaminti vadovaujantis nuojauta.

Rinkitės iš dviejų modelių: su pasukamu arba su metaliniu ištraukiamu snapu ir patogiu srovės perjungimu iš purškimo į vientisą srautą per aeratorių. Taip pat iš dviejų patrauklių ir ilgaamžių apdailų, ir netrukus suprasite, kad rinkdamiesi puikų stilių neprivalote aukoti funkcionalumo – jie eina išvien.

GROHE Lineare pelnė 6 dizaino apdovanojimus.

Kosmopolitiška Lineare kolekcijos estetika yra minimalistinė, tačiau jauki. Laikydamiesi minimalizmo koncepcijos, Lineare kolekcijos gaminiuose palikome tik būtiniausius elementus, kad įranga atrodytų kuo grakštesnė. Šios serijos dizaino ašis yra dviejų paprastų geometrinių formų darna: cilindrinių siluetų ir stačiakampių rankenėlių bei snapo, kurie kartu sukuria patrauklią kompoziciją.