GROHE RAPID SLX – PASIRENGĘ RYTDIENAI JAU ŠIANDIEN

SUKURTA ATEIČIAI

Kad ir kas laukia ateityje, Rapid SLX sistema tam pasiruošusi.

Ji siūlo jums prieigą prie visko, kas geriausia yra šiandien, ir visko, kas bus rytoj. Ji sukurta siekiant palengvinti gyvenimą tiek montavimo inžinieriams, tiek galutiniams vartotojams, ir užtikrinti, kad technologijos padėtų išreikšti dizaino viziją.

Greitis, galia ir sumanumas – GROHE RAPID SLX SAVYBĖS

UNIKALUS SRAUTO VALDYMAS: VISAPUSIŠKAS REGULIAVIMAS, PRITAIKYTA UNITAZAMS BE NUPLOVIMO LANKO

Unikalus integruotas srauto ribotuvas leidžia visada lengvai reguliuoti vandens srautą. Dėl to Rapid SLX puikiai tinka vis didėjančiam kiekiui į rinką patenkančių unitazų be nuplovimo lanko. Įrengiant šį paprastai pritaikomą srauto ribotuvą, nereikia išmontuoti klozeto, jis paruoštas naudoti dabar ir ateities projektuose.

PAPRASTAS ĮRENGIMAS: PAGALVOTA APIE ATEITĮ

Rapid SLX komplekte yra integruotas elektros lizdas. Taip pat jame yra vandens pajungimas skirtas WC su bidė funkcija. Ši išskirtinė savybė suteikia galimybę lengvai įdiegti išmaniuosius elektrinius klozeto elementus ir tiks visiems būsimiems WC su bidė funkcija, tokiems kaip GROHE Sensia Arena.

DURELĖS LENGVAI PRIEIGAI: LEIDŽIA PASIRENGTI ATEITIES POKYČIAMS

Į naująją Rapid SLX komplektaciją įtrauktos lengvą prieigą užtikrinančios durelės. Jei ateityje reikės pokyčių, pavyzdžiui, atnaujinti maitinimo ar vandens jungtis arba pakeisti standartinį unitazą į modelį su bidė funkcija, naujoji U forma suteiks dar daugiau erdvės dirbti.

NULEIDIMO MYGTUKŲ ASORTIMENTAS

Platus GROHE nuleidimo mygtukų asortimentas padeda pirkėjams įgyvendinti visas vonios kambario vizijas. Du dydžiai, trys stiliai ir 12 spalvų bei apdailų – nieko nepalikome vaizduotei ar atsitiktinumui.

Tačiau GROHE nuleidimo mygtukas yra ne tik baigiamasis akcentas. Žinodami, kad savo užnugaryje turite Rapid SLX, galėsite ramiai kurti savo svajonių vonios kambarį.

Sužinoti daugiau

Lengva įrengti

Naujoji Rapid SLX sistema pasižymi pažangiomis funkcijomis, tokiomis kaip srauto ribotuvas. Čia galite pamatyti, kaip mes kuriame ateitį!

Lengva įrengti: kad ir ką darytumėte – planuotumėte naują projektą, modernizuotumėte esamą vonios kambarį ar montuotumėte naują keramiką – Rapid SLX sistema užtikrins paprastą įrengimą. Pasižiūrėkite ir sužinosite, kaip įrengti Rapid SLX su naujomis, unikaliomis funkcijomis, tokiomis kaip integruotas elektros lizdas. Pamatykite, kaip įrengti ateitį!

Rapid SLX idealiai tinka WC su bidė funkcija. Čia galite pamatyti, kaip naudotis naujuoju elektros lizdu ir kaip pažingsniui sumontuoti ir pritvirtinti klozetą su bidė funkcija!

10 METŲ GAMINTOJO GARANTIJA

Šis nuoseklus dėmesys kokybei, ilgaamžiškumui ir tvarumui leidžia mums garantuoti savo gaminių funkcionalumą ir ilgametį saugumą. Mes siūlome specialią, ilgesnę, 10 metų garantiją pakabinamiems gaminiams, į kurių sąrašą įeina ir potinkiniai bakeliai Rapid SL, Rapid SLX ir Uniset bei Rapid Pro asortimentas.

Skaityti daugiau

Produktų asortimentas

Sužinokite daugiau apie GROHE Rapid SLX

Išsirinkite tinkamiausią GROHE nuleidimo mygtuką