Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE PROFESSIONAL VANDENS SISTEMOS

TOBULAS SPRENDIMAS BIURAMS IR MAŽOMS/VIDUTINĖMS ĮMONĖMS

Kuri vandens sistema tinkamiausia jūsų kompanijai?

GROHE BLUE PROFESSIONAL

FILTRUOTAS, ATVĖSINTAS IR GAZUOTAS VANDUO IŠ MAIŠYTUVO

Metas atsisveikinti su griozdiškais vandens buteliais, kuriuos užsakinėjate ar net patys kasdien tempiate į ofisą. GROHE Blue Professional vandens sistema leis jums tai padaryti paversdama įprastą maišytuvą atgaivos centru. Mėgaukitės puikaus skonio tyru, švelniai ir vidutiniškai gazuotu vandeniu. Turėdama visas įprastas virtuvės maišytuvo funkcijas, GROHE Blue Professional vandens sistema žymiai pagerina į jūsų biurą tiekiamą vandenį. Specialus po virtuvės plautuve telpantis filtras pašalina nereikalingas priemaišas, taip išgaunant tik gryną ir skanų geriamąjį vandenį.

Atraskite GROHE Blue PROFESSIONAL

GROHE RED

VERDANTIS VANDUO AKIMIRKSNIU

Kiekviena darbo vieta yra varoma kavos ir arbatos jėga. Su GROHE Red išvengsite eilių prie elektrinio virdulio ir netvarkos virtuvėje. GROHE Red akimirksniu teikia verdantį vandenį tiesiai iš virtuvės maišytuvo, taip taupant laiką ir energiją, kadangi pakaitinamas tik tuo metu reikalingas vandens kiekis. Tai visas standartines maišytuvo funkcijas turintis maišytuvas, patobulintas filtruotu 100°C vandeniu vos prireikus.

Atraskite GROHE Red

Jau turite GROHE BLUE Professional arba GROHE Red? Užregistruokite produktą dabar ir gaukite dvigubą naudą!

Užregistruokite turimą GROHE vandens sistemą ir gaukite papildomą garantiją! Tai padaryti labai paprasta: paspauskite žemiau esančią nuorodą, pasirinkite produktą ir įveskite pirkimo bei sumontavimo datą.

Užregistruokite jau dabar!