Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

GROHE Blue Professional

Skanus filtruotas, atvėsintas ir gazuotas vanduo iš maišytuvo jūsų darbovietėje, 24/7

Skanus filtruotas, atvėsintas ir gazuotas vanduo iš maišytuvo jūsų darbovietėje, 24/7 , with GROHE Blue Professional

GROHE Blue Professional vandens sistema suteikia daug naudos tiek darbdaviams, tiek darbuotojams. Puikaus skonio geriamasis vanduo suteikia jūsų darbuotojams atgaivą ir džiaugsmą. Sumažėjusi aplinkos tarša ir lengva užsakymo sistema reiškia, kad geriamasis vanduo darbe nebereikš galvos skausmą. Mažiau vargo, jokių sandėliavimo problemų ir jokio plastiko - ir visa tai už mažesnę kainą palyginus su vandeniu buteliuose.

SKONIS, PRITAIKYTAS KIEKVIENAM

GROHE Blue Professional vandens sistemoje naudojama 5 pakopų filtravimo sistema, kuri pašalina priemaišas ir suteikia bekvapį, puikaus skonio tyrą vandenį.

SVEIKESNI IR HIDRATUOTI DARBUOTOJAI

Produktyvūs žmonės yra hidratuoti žmonės! Ekspertai rekomenduoja išgerti 2 l vandens per dieną. Su GROHE Blue Professional sistema nereikės laukti puikaus skonio vandens, o tai paskatins visus vartoti daugiau vandens. Be to, papildomai įsigijamas Magnio+ filtras pripildo kiekvieną stiklinę su dar daugiau šio svarbaus mineralo.

ARBATOS IR KAVOS PAGRINDAS

Kiekviename biure yra nemažai kavos mėgėjų. Vanduo iš GROHE Blue Professional sistemos pradžiugins visus - grynas, filtruotas vanduo tobulai atskleidžia geriausias kavos ir arbatos savybes.

PATOGUMAS IR NAUDA

Kiekvienas laimi su GROHE Blue - neribotas priėjimas prie skanaus filtruoto vandens, kuris gaunamas vos tik panorėjus, suteikia darbuotojams motyvacijos ir produktyvumo.

TAUPO VIETĄ

Daugiau jokių rūpesčių dėl vandens atsargų aptarnavimo ir sandėliavimo - šią vietą galite išnaudoti kitoms reikmėms!

ŠVARESNIS IR APLINKAI DRAUGIŠKAS SPRENDIMAS

Įprastai 1l vandens butelyje sunaudojami 7 l vandens, o plastiką reikia dar perdirbti. Su GROHE Blue Professional 1 l sunaudojamas 1 l vandens ir jokio plastiko pakuočių. Akivaizdu - tai padės sumažinti jūsų biuro daromą neigiamą įtaką aplinkai net 61%.

SAUGOKITE RESURSUS

Savo darbovietėje įdiegę GROHE Blue Professional galite ne tik sumažinti plastikinių atliekų kiekį, bet ir sutaupyti pinigų bei energijos. Tai reiškia, kad daugiau nereikės švaistyti laiko ir pinigų pakuočių perdirbimui ir transportui.

Ryšys = lengvas palaikymas

Valdymas per bevielį ryšį

Tiekiamo vandens stebėjimas negali būti paprastesnis. Valdykite ir sekite savo GROHE Blue Professional produktus vienoje vietoje per išmanųjį telefoną. Jūs ne tik pamatysite, kai atsargos sumažės, bet taip pat integruota atsargų užsakymo funkcija pasirūpins automatiniu atsargų atnaujinimu. Dar viena darbas, apie kurį galite pamiršti.

GROHE ONDUS PROGRAMA

  • Aušintuvas jungiamas prie bevielio ryšio
  • Nustatomi programinės įrangos parametrai
  • Automatinis atsargų užsakymas
SUŽINOKITE APIE GROHE ONDUS PROGRAMĄ

GROHE BLUE VALDYMO CENTRAS

  • Visų GROHE Blue produktų stebėjimas viename ekrane
  • Rūšiavimas pagal įrengimo vietą ir pastatą
  • Iššokantys pranešimai apie mažėjančią talpą
  • Paprastas atsargų užsakymas per internetinę parduotuvę
  • 24/7 pagalba
SUŽINOKITE APIE GROHE BLUE VALDYMO GALIMYBES