Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

Produktų savybės

PAJAUSKITE INOVATYVIŲ SAVYBIŲ, PAVIRŠIŲ IR FUNKCIJŲ PRIVALUMUS

NOVATYVIOS PLAUTUVIŲ SAVYBĖS - išmanios GROHE plautuvių funkcijos pavers plovimą malonesniu. Plautuvių valymas yra lengvas, bėgančio vandens triukšmas sumažintas, o atliekų šalinimas galimas nuotoliniu būdu. Lieka pasirinkti norimą medžiagą, tinkamą dydį, stilių ir spalvą.

TIESOS MOMENTAI

GROHE QuickFix

GROHE QuickFix sistema plautuvę leis sumontuoti greitai ir be vargo. Dauguma mūsų plautuvių yra abipusės dėl iš anksto paruoštų skylių maišytuvui.

GROHE Whisper

Ššš! Dėl tankaus kvarco ir akrilo mišinio GROHE kompozitinės plautuvės iki minimumo sumažina tekančio vandens ir indų plovimo triukšmą.

PRODUKTO SAVYBĖS

ATLIEKŲ ŠALINIMAS LENGVESNIAM TVARKYMUI

Automatinis atliekų šalinimas valdomas nuotoliniu pulteliu, tad rankos liks sausos ir švarios.

ERDVUS DUBUO

Daugiau vietos judesiams - inovatyvios kompiuterinės liejimo technikos dėka, visos GROHE kompozitinės plautuvės pasižymi vientisu dubeniu ir yra bent 20 cm gylio, o tai reiškia, kad plauti net ir didžiausius puodus yra daug patogiau.

MEDŽIAGOS

GROHE kompozitinės plautuvės užtikrina išskirtinį patvarumą ir funkcionalumą. Gamybai naudojamas 80% kvarcas, sumaišytas su akrilo derva, kad susidarytų itin tvirta medžiaga. Pasitelkiant specialų kompiuteriu valdomą liejimo procesą, pagamintos plautuvės yra ypač atsparios karščiui, įlenkimams, įbrėžimams ir dėmėms. Taip pat paviršius neblunka nuo UV šviesos, o tai reiškia, kad gera išvaizda yra išlaikoma kartu su naudingosiom savybėm. Esame įsitikinę, kad jums patiks aksominis lygus paviršius, kurį taip pat labai lengva valyti ir prižiūrėti. Be to, kaip ir mūsų maišytuvai, taip ir kiekviena GROHE plautuvė turi penkerių metų garantiją, kas tik dar labiau patvirtina mūsų pasitikėjimą produktų kokybe.

ATSPARUMAS KARŠČIUI

Karštos keptuvės? Jokių problemų. GROHE kompozitinės plautuvės yra atsparios karščiui iki 280 °.

ATSPARUMAS ĮBRĖŽIMAMS

Pirmiausia praktiškumas - pagamintos tik iš tvirtos kompozitinės medžiagos, šios plautuvės yra atsparios įbrėžimams užtikrinant ilgesnį tarnavimo laiką.

ATSPARUMAS DĖMĖMS

Tiek praktiška, tiek gražu - GROHE kompozicinės kriauklės yra atsparios dėmėms, tad ilgai išlieka geros išvaizdos.

100% SAUGU SĄLYČIUI SU MAISTU

Visiška ramybė virtuvėje - GROHE kompozitinės plautuvės yra 100% saugios sąlyčiui su maistu, todėl maisto ruoša yra higieniška ir dar lengvesnė.

NEBLUNKA UV ŠVIESOJE

Drąsiai įsileiskite saulę! Mūsų kompozitinė medžiaga atspari UV spinduliams, todėl jūsų plautuvės spalva išliks tokia pati.

GAMYBA

GROHE virtuvės plautuvių asortimentą sudaro tiek klasikiniai pradinio kainų lygio modeliai, tiek prabangaus minimalistinio dizaino. Inovatyvus gamybos procesas papildo kompozitinės medžiagos tvirtumą ir kartu sukuria tokia plautuves, kurios tvirtos ir ilgaamžės.

Kiekviena plautuvė gaminama naudojant kompiuteriu valdomą polimerizacijos liejimo procesą. Tai garantuoja visišką spalvų vienodumą ir vientisą, grūdintą paviršių be papildomos dangos. Liejimo procesas padeda užtikrinti, kad visos plautuvės būtų pagamintos su minimaliu 20 cm gyliu, o dėl tankios kompozitinės medžiagos žymiai sumažėja tekančio vandens triukšmas.

KOKYBĖ, KURI TĘSIASI VISĄ

Naudokite savo plautuvę drąsiai. GROHE kokybės reputacija pasireiškia su kiekvienu kolekcijos modeliu. Mūsų kompozitinės plautuvės pasižymi puikiu ilgaamžiškumu ir funkcionalumu, o taip pat lygus paviršius atrodo tarsi aksominis, yra higieniškas ir lengvai valomas.

Mūsų super tvirtos kompozitinės medžiagos sudėtyje yra 80% kvarco, sumaišyto su akrilo derva. Dėl specialaus kompiuterizuoto liejimo proceso pagamintos plautuvės yra ypač atsparios karščiui, įlenkimams, įbrėžimams ir dėmėms. Taip pat paviršius neblunka nuo UV šviesos, o tai reiškia, kad gera išvaizda yra išlaikoma kartu su naudingosiom savybėm. Be to, kiekviena GROHE plautuvė turi penkerių metų garantiją, kaip ir mūsų maišytuvai.

5 metų garantija

MONTAVIMO TIPAI

MONTUOJAMA IŠ VIRŠAUS

Tradicinė integruota išvaizda su vertikaliu 8 mm kraštu. Montavimas atliekamas su spaustukais (išskyrus 31653, 31654, 31655 ir 31648 modelius).

MONTUOJAMA IŠ APAČIOS

Įrengimas po stalviršiu suteikia elegantišką, šiuolaikinę išvaizdą. Montavimas su spaustukais.

Kompozitinių plautuvių valymas

Kompozitinę plautuvę lengva valyti. Laikydamiesi šių nurodymų, galėsite mėgautis nepriekaištinga išvaizda ištisus metus. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite plautuvę ir išdžiovinkite švaria šluoste. Norėdami išvalyti plautuvę, nuvalykite drėgnu skudurėliu su šiek tiek valymo skysčiu. Kruopščiai išskalaukite. Norėdami panaikinti įsisenėjusias dėmes, sumaišykite karštą vandenį su plovimo skysčiu ir naudodami minkštą kempinę suvildytą šiuo mišiniu sukamaisiais judesiais lengvai paskleiskite ant dėmės. Palikite vieną minutę ir kruopščiai nuplaukite. Jei norite pašalinti kalkių dėmes, užpilkite nedidelį kiekį acto, palikite 20 minučių ir nuplaukite. Nenaudokite metalinių šveitimo kempinių ar su metalo dalelėmis, kaustinės sodos, baliklio, chloro, labai koncentruoto alkoholio pagrindo valymo priemonių, skruzdžių, citrinos rūgšties ar korozinių tirpiklių ar baliklių. Nepilkite į plautuvę karštų riebalų ar aliejaus, kad išvengtumėte išleidimo angos deformacijų.

Priežiūros instrukcijos