Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

Filtruoto vandens virtuvės maišytuvai

Tikras vandens skonis tiesiai iš maišytuvo

GROHE BLUE

Daugiau jokių sunkių vandens butelių iš parduotuvės

Vanduo yra vienas įspūdingiausių mūsų planetos elementų, o jo poreikis gali būti toks pat individualus kaip grožio suvokimas dizaino srityje. Naudodami GROHE Blue mes galime tiksliai patenkinti jūsų skonį. Ypač aukštos kokybės filtrų, šaldytuvo ir angliarūgštės pagalba pažinsite tikro skonio vandenį - taip pat paprastai, kaip naudojant standartinį maišytuvą.

Mėgstate tyrą, švelniai ar stipriai gazuotą vandenį? Galbūt filtruotą tiesiai iš įrenginio virtuvėje? Jūsų noras mums įsakymas.

GROHE BLUE®

Nuostabus sprendimas Jūsų namuose.

GROHE Blue Home

Puikiai tinka biurams ir mažoms/vidutinėms įmonėms.

GROHE Blue Professional

Tobulas pasirinkimas pradžiai. Tiesiog tyras filtruotas vanduo.

GROHE Blue Pure

Atvėsintas, gazuotas ar verdantis vanduo? Pradėti vandens sistemų konfigūratorių

Mažiau įtakos aplinkai

GROHE EcoJoy

GROHE Blue prisideda prie aplinkos tausojimo ir Jūsų sveikos gyvensenos. Palyginus su suvartota energija ir tarša, susidariusia išpilstant ir transportuojant mineralinį vandenį buteliuose, filtruotas vanduo iš maišytuvo turi visai menką poveikį aplinkai.

Vienam litrui parduodamo vandens butelyje yra sunaudojami net septyni papildomi litrai vandens. Tad su GROHE Blue sutaupysite ne tik išteklius, bet ir savo pinigus. Be to, nereikės tempti sunkių butelių į namus ar rūpintis jų išrūšiavimu, taigi dar vienas pliusas - sutaupytas Jūsų brangus laikas!