Pardavimo vietos
Showrooms
  • Showrooms

0

Filtruoto vandens virtuvės maišytuvai

GROHE BLUE®

Filtruoto vandens virtuvės maišytuvai

Daugiau jokių sunkių vandens butelių iš parduotuvės

Vanduo yra vienas įspūdingiausių mūsų planetos elementų. Ir vandens poreikis gali būti toks pat individualus kaip grožio suvokimas dizaino srityje. Naudodami GROHE Blue® mes galime tiksliai patenkinti jūsų skonį. Mėgstate negazuotą, švelniai ar stipriai gazuotą vandenį? Galbūt filtruotą tiesiai iš įrenginio virtuvėje? Jūsų noras mums įsakymas.

  • Norintiems filtruoto, atvėsinto ir gazuoto vandens, rinkitės GROHE Blue® Chilled & Sparkling.
  • GROHE Blue® Pure sistema su filtru tobulai tiks tiems, kas mėgsta kambario temperatūros negazuotą vandenį.

Filtruotas, atvėsintas ir gazuotas

GROHE Blue® - tai puikus dizainas ir novatoriškos technologijos. Didelio našumo filtras, aušintuvas ir angliarūgštė užtikrina tikrą skonį - taip pat paprasta, kaip naudojant standartinę virtuvinę įrangą.

Vandens srauto temperatūra ir intensyvumas reguliuojami kaip įprasta - naudojant įrenginio svirtelę, o rotacinė rankena kairėje su įmontuotu LED ekranu reguliuoja angliarūgšties kiekį filtruotame ir atvėsintame vandenyje.

O galbūt taip pat pageidaujate, kad jūsų maišytuvas išreikštų jūsų dizaino skonį? Naudodamiesi GROHE Blue® technologija, galite pasirinkti iš keturių puikių modelių. Pasirinkite tarp klasikinio GROHE Blue® su C arba U formos snapeliu, GROHE Blue® K7 arba GROHE Blue® Minta. But maybe you also want your faucet to express your taste in design? With GROHE Blue® technology, you get four outstanding fitting designs. Ar tai bus GROHE Blue® su C arba U formos snapu, o gal GROHE Blue® K7 ar GROHE Blue® Minta?..

GROHE Blue K7
GROHE Blue Minta

GROHE Blue® Mono

GROHE Blue

Jei nenorite atsisakyti savo išbandytos virtuvės įrangos, bet vis tiek norite naudotis GROHE Blue® privalumais, mes turime dar vieną sprendimą: GROHE Blue® versija "Mono".

"Mono" maišytuvas gali būti lengvai sumontuotas ant jūsų stalviršio ir suderintas su jūsų esama virtuvės įranga.

Geriausias šio maišytuvo bruožas? The best thing about this tap? Jis sukurtas taip, kad pripildyti aukštus indus, tokius kaip GROHE Blue® grafinas, tampa paprasta lyg vaikų žaidimas ir prikelia gaivinančio, tikro skonio pojūčius.

Mažiau įtakos aplinkai

GROHE EcoJoy

GROHE Blue® vienija aplinką tausojantį patogumą ir sveiką gyvenimo būdą. Palyginti su tarša ir energijos suvartojimu, susidariusiu išpilstant ir transportuojant mineralinį vandenį buteliuose, filtruotas vanduo iš maišytuvo turi visai mažą poveikį aplinkai.

GROHE Blue® taupo išteklius ir pinigus, nes vienam litrui parduodamo vandens sunaudojami net septyni papildomi litrai vandens. Taip pat taupote savo energiją, kadangi nebereikia tempti sunkių butelių į namus ar rūpintis jų išrūšiavimu.

Taupykite pinigus su GROHE Blue®

Puikaus skonio GROHE Blue® vanduo kainuoja tik penktadaliu daugiau nei aukščiausios kokybės vanduo. Be to, Jūs sumažinsite energijos suvartojimą ir išvengsite didelio plastikinių atliekų kiekio!